DLL hatası..

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ΛCIT

What are you looking at ?
Emektar
Kardeşim Windows Defender da mı yok kapatıp tekrar kurmayı deneyebilirsin.

ozzy12

Torrent-Oyun.com
Kardeşim Windows Defender da mı yok kapatıp tekrar kurmayı deneyebilirsin.
Defender açıktı kapatıp tekrar yükledim ama yine ayrı hatayı verdi +codex sürümünü indirip denedim onda da bu hatayı aldım :/

Son düzenleme:

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar
DLL yi yenilemeye çalıştım da bu eylemi gerçekleştirmek için izne ihtiyacınız var gibi birşey çıkıyor. Burayı nasıl geçiyoruz

Bu adımları deneyiniz.

Standart bir kullanıcı hesabı kullanıyorsanız bazı kısıtlamalar ile karşılaşabilirsiniz.Çözüm için;

Windows + R tuş kombinasyonu ile çalıştır penceresini açın ve içerisine control userpasswords2 yazıp tamam'a tıklayın.

Karşınıza gelen pencerede standart olan kullanıcınıza iki kere tıklayarak üst sekmeden grup üyeliği'ne girerek hesabınızı yönetici hesabı yapıp tekrardan deneyebilirmisiniz.

ozzy12

Torrent-Oyun.com
Bu videodaki adımları deneyiniz.

Videodaki 3. yöntem işe yaradı artık bu sorunu vermiyor teşekkür ederim bıkmadan usanmadan tek tek cevap verdiğiniz için :) (not= oyun hala açılmıyor :D bu seferde çalışmayı durdurdu hatası alıyorum 3 uptade birden yüklememe rağmen galiba sistemim yetmiyor daha fazla birşey denemeyeceğim )

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar
Videodaki 3. yöntem işe yaradı artık bu sorunu vermiyor teşekkür ederim bıkmadan usanmadan tek tek cevap verdiğiniz için :) (not= oyun hala açılmıyor :D bu seferde çalışmayı durdurdu hatası alıyorum 3 uptade birden yüklememe rağmen galiba sistemim yetmiyor daha fazla birşey denemeyeceğim )

Rica ederim. Bence o oyunu farklı siteden indirmeyi deneyiniz.

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar
Oyun: Frostpunk - Sistemin: Amd radeon 4300/4500 series - 4 Ram - i5 işlemci -- Sistemimde bu canyourunit e yazmıştım kimse cevap vermeyince indirip deniyim dedim bende herhalde sistemim kaldırmadı
sizin sisteminizi minimum gereksinimleri bile karşılamıyor açmaması normal.

ozzy12

Torrent-Oyun.com
sizin sisteminizi minimum gereksinimleri bile karşılamıyor açmaması normal.
Önerilen ekran kartının benimkinden kaç tık üstte olduğunu bilmediğimden bi şansımı deniyim dedim 5gb lık oyun sonuçta çok birşey istemez diye düşünmüştüm

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar
Önerilen ekran kartının benimkinden kaç tık üstte olduğunu bilmediğimden bi şansımı deniyim dedim 5gb lık oyun sonuçta çok birşey istemez diye düşünmüştüm

Oyunları depolama alanına göre yargılamak yanlıştır. Ekran kartı hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız; forumda konu açarak benim sistem şu oynamak istediğim oyun bu, kaldırır mı sistemim diye sormanız yeterlidir.

ozzy12

Torrent-Oyun.com
Oyunları depolama alanına göre yargılamak yanlıştır. Ekran kartı hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız; forumda konu açarak benim sistem şu oynamak istediğim oyun bu, kaldırır mı sistemim diye sormanız yeterlidir.
Konu açınca can you run it e yönlendiriyorlar. Oraya da yazdım kimse cevap vermedi

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar
Konu açınca can you run it e yönlendiriyorlar. Oraya da yazdım kimse cevap vermedi

Doğrudur, en kötü mesela ekran kartınızın ismini biliyorsanız, ekran kartı ismi ve oyunun ismi ile Youtube'da aratmanız mantıklı olacaktır. Eğer video Youtube'da yoksa %98 ihtimal ile pc zaten kaldırmaz oyunu.

ozzy12

Torrent-Oyun.com
Doğrudur, en kötü mesela ekran kartınızın ismini biliyorsanız, ekran kartı ismi ve oyunun ismi ile Youtube'da aratmanız mantıklı olacaktır. Eğer video Youtube'da yoksa %98 ihtimal ile pc zaten kaldırmaz oyunu.
Anladım hocam denerim bundan sonra sağol yardımların için :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt