District 187 oyun dosyalarını arıyorum, lütfen onları buluta kaydedin ve bana gönderin

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Çok teşekkürler

Sizde de güncel sürüm var mı

Haftalardır güncellenmiş oyun dosyalarına sahip bir sürüm arıyordum

Hatırladığım kadarıyla, en son sürüm masmavi silahların olduğu zamandı ,
ve kadın karakterler vardı

District 187 oyun dosyalarını büyük ölçüde güncelleyen var mı veya herhangi biri ek indirmeler sunabilir mi? Lütfen bana bir bulut bağlantısı gönderin

selamlama

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Açıklama için teşekkürler, kapalı olduğunu biliyorum ama özel bir sunucu programlayabilirsiniz.

İnsanlardan bana bulut platformlarında güncellenmiş American District 187 oyun dosyalarını sağlamalarını veya olası indirmeleri önermelerini istiyorum

(Güncellenmiş versiyonda masmavi silahlar ve kadın karakterler var)

Birisi muhtemelen ilgili oyun dosyalarına sahip

selamlama

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Açıklama için teşekkürler, kapalı olduğunu biliyorum ama özel bir sunucu programlayabilirsiniz.

İnsanlardan bana platformlarında güncellenmiş american District 187 oyun dosyalarını sağlamalarını veya olası indirmeleri önermelerini istiyorum

(Güncellenmiş versiyonda masmavi silahlar ve kadın karakterler var)

Birisi muhtemelen ilgili oyun dosyalarına sahip

selamlama
Üzgünüm, böyle bir hizmetimiz yok.
İlgilenen olursa diye konu açık kalacak, iyi forumlar.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt