Dirt Rally 2.0 - Deluxe Edition [ +3 DLCs + Multi7 ] [ Fitgirl - Repack ] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
indirdiğin dosyanın içinde 8 tane dosya varya.
önce utorrent den kontrol et indirdiğini daha sonra da
masaüstüne dirt rally diye bir klasör aç ve bu 8 tane dosyayı masaüstüne açtığın dirt rally nin içine at. masaüstünden kuruluma başla dostum

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Boyutu baya azalmış. Repack olarak indireceğim. Teşekkürler..

masonjason246

Torrent-Oyun.com
indirdiğin dosyanın içinde 8 tane dosya varya.
önce utorrent den kontrol et indirdiğini daha sonra da
masaüstüne dirt rally diye bir klasör aç ve bu 8 tane dosyayı masaüstüne açtığın dirt rally nin içine at. masaüstünden kuruluma başla dostum
hocam bayağı uğraştım çözdüm.şöyle interneti tamamen kapattım.sıkıştırılmış dosya olduğundan dolayı normalde fit-girl repack belirtsede bazen hatalı belirtebiliyor.yüklerken ekstra bir alan istiyor farcryı sildim.isdone.dll dosyası buldum indirip bu dosyaları 32 ve 64 windows a attım sonunda girdim oyuna.yabancı sitelerden birinde bu şekilde kesin çözüm olduğunu yazmış.bu sanırım en kesin çözüm.bu tür hatada.

Xioo

Emektar
hocam bayağı uğraştım çözdüm.şöyle interneti tamamen kapattım.sıkıştırılmış dosya olduğundan dolayı normalde fit-girl repack belirtsede bazen hatalı belirtebiliyor.yüklerken ekstra bir alan istiyor farcryı sildim.isdone.dll dosyası buldum indirip bu dosyaları 32 ve 64 windows a attım sonunda girdim oyuna.yabancı sitelerden birinde bu şekilde kesin çözüm olduğunu yazmış.bu sanırım en kesin çözüm.bu tür hatada.
normalde system 64 yada 32 nini içine bir şey atmanızı tavsiye etmiyoruz virüs olma ihtimalinden dolayı sağlam bir taramanızı tavsiye ediyorum virüs olma ihtimalleri olabilir o attığınız dosyaların

themteus

Sıkıcı Oyun Yoktur Daha Önce Denenmemiş OyunVardır
Bir ara bu mining olayları olmuştu oyunların yazılımları arasında millet buluyordu atık korkar olduk tek güvendiğim site sizin ki tabii ancak dosyalar kontrol ediliyor mu acaba ?

iyi_biri

"İleride yanlışYapacakBedbahtlarÇıkabilir" Atatürk
normalde system 64 yada 32 nini içine bir şey atmanızı tavsiye etmiyoruz virüs olma ihtimalinden dolayı sağlam bir taramanızı tavsiye ediyorum virüs olma ihtimalleri olabilir o attığınız dosyaların
Antivirüsü olmayan veya içi rahat etmeyen virustotal sitesinden dosya taratabilir ancak dosya boyutu büyük olursa taraması ya çok uzun sürecektir veya site bu kadar büyük dosyayı taramayı kabul etmeyecektir, zaten tek dosya taratılabiliyor bir seferde. (Okuyanlar yanlış anlamasınlar crack lar için bu geçerli değildir çünkü antivirüsler bu dosyaları virüs kabul edip silerler).

Xioo

Emektar
Antivirüsü olmayan veya içi rahat etmeyen virustotal sitesinden dosya taratabilir ancak dosya boyutu büyük olursa taraması ya çok uzun sürecektir veya site bu kadar büyük dosyayı taramayı kabul etmeyecektir, zaten tek dosya taratılabiliyor bir seferde. (Okuyanlar yanlış anlamasınlar crack lar için bu geçerli değildir çünkü antivirüsler bu dosyaları virüs kabul edip silerler).
tabii taratabilirler ona lafım yok ama biliyorsunuz bazı virüs programları maalesef virüsleri bulamıyor
virüs totali yeni keşfeden biri olarak söylüyorum 3-5 dosya tarattım güvenli dedi ama bilemiyorum. umarım şu ısdone dll indirip atan arkadaşlar sıkıntı yaşamazlar

iyi_biri

"İleride yanlışYapacakBedbahtlarÇıkabilir" Atatürk
Virus Total si
tabii taratabilirler ona lafım yok ama biliyorsunuz bazı virüs programları maalesef virüsleri bulamıyor
virüs totali yeni keşfeden biri olarak söylüyorum 3-5 dosya tarattım güvenli dedi ama bilemiyorum. umarım şu ısdone dll indirip atan arkadaşlar sıkıntı yaşamazlar
Virus Total sitesinde hemen hemen antivirüslerin hepsinin tarama motorları vardır bu bir avantaj sayılır şüphelendiğiniz ufak boyutlu dosyaları o sitede taratabilirsiniz.

Xioo

Emektar
Virus Total si

Virus Total sitesinde hemen hemen antivirüslerin hepsinin tarama motorları vardır bu bir avantaj sayılır şüphelendiğiniz ufak boyutlu dosyaları o sitede taratabilirsiniz.
az da olsa kullandığım bir şey ama bilgi için yine de teşekkür ederim :)

masonjason246

Torrent-Oyun.com
my team modu var.galiba o kariyer modu gibi bir şey.ama online istiyor.dirt 4 u oynadıysan orda kendi teamimizi ekibimiz kurup değiştirebiliyorduk.dirt2.0'da sanırım orjinal oyun lazım.onun dışında historic rally ve rcross şampiyona modları offline oynanabiliyor.

muhammetdipli

Torrent-Oyun.com
Oyunu açmıyor ve şöyle bir hata veriyor :
Access violation at address 0x10003654 in module '807EZFRD64.DLL' + 0x3654.
807EZFRD64.DLL yardımcı olurmusunuz ?

masonjason246

Torrent-Oyun.com
Sadece bunu indirsek yeter mi yoksa 44gb olanı indirmek zorunda mıyız ?

bu en son güncel içerikli sürüm değil.baktım.yeni update ve içerik geldi.monte carlo rallysi birkaç araç skini artı 4-5 tane araç geldi.en güncel sürümü xatab repacki onu indirebilirsin.en son sürüm o.kurdum oynuyorum.tam içerik xatab repackte 24gb. fit-girl sürüm kurulunca 46 gb.xatab kurulunca 54 55 gb oluyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt