Dirt Rally 2.0 - Deluxe Edition [ +3 DLCs + Multi7 ] [ Fitgirl - Repack ] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Perdikkas

Süper Editör
1.png

Dirt Rally 2.0 - Deluxe Edition [ +3 DLCs + Multi7 ] [ Fitgirl - Repack ] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: Fitgirl - Repack

:pccrack: Gömülü

:pcboyut: 17 GB

:pccikistarihi: 22.02.2019
:pcnot: Oyunu yüklemeden önce antivirüs programınızı devre dışı bırakın ve oyunu yönetici olarak çalıştırın. Oyuna Porsche 911 RGT Rally Spec - Starter Upgrade Pack - Early 5 Cars Gift Pack DLC'leri dahildir.

:pcoyungoruntuleri:

1ü.png

2.png

3.png

4.png

5.png

:pcoyunhakkinda:

dirt_rally_2-420x209.jpg

Oyun Hakkında :

DiRT Rally 2.0, en küçük hatanın yarışını sona erdirebileceğini bilerek, dünyanın dört bir yanından ikonik ralli konumları arasında en güçlü arazi araçlarıyla oynaman için sana meydan okuyor.

Yeni özgün bir yol tutuşu modeli, lastik seçimi ve yüzey deformasyonu dahil olmak üzere, en sürükleyici ve gerçekten odaklanmış arazi yarışı deneyimiyle içgüdülerine güvenmen gerekecek.Yeni Zelanda, Arjantin, İspanya, Polonya, Avustralya ve ABD'deki gerçek hayat arazi yarışı ortamları arasında sadece sana yol gösterecek yardımcı sürücün ve içgüdülerinle ralli aracını güçlendir.

FIA World Rallycross şampiyonasının sekiz resmi turunda yarış, lisanslı Supercars ile tamamla ve serileri destekle. Takımını ve arabalarını yarış stratejilerinde geliştir ve hem tek oyuncu Kariyer Mücadelesi hem de rekabetçi bir çevrimiçi ortamda çeşitli Etkinlikler ve Şampiyonalar arasından ilerle.

Özellikler :
- ÜRETİLEN EN GÜÇLÜ 50'DEN FAZLA ARAZİ ARACI - Tarihi ve modern ralli arabaları, VW Polo GTI R5, Mitsubishi Lancer Evolution X ve Citroen C3 R5 gibi ikonik bir kadroya sahip ortamlara göz at. Ayrıca Chevrolet Camaro GT4.R'ün zorlu gücüyle oyna.

- 6 GERÇEK HAYAT RALLİ KONUMU - Yeni Zelanda, Arjantin, İspanya, Polonya, Avustralya ve ABD'nin
nefes kesici ortamlarına doğru direksiyona geç

- YARIŞINI HİSSET - Geliştirilmiş yol tutuşu, zeminler, hata payı ve ortamlar, bugüne kadarki en özgün ve odaklanmış arazi yarışı deneyimini sunuyor.

- FIA WORLD RALLYCROSS CHAMPIONSHIP'in RESMİ OYUNU - Barcelona, Montalegre, Mettet, Lohéac Bretagne, Trois-Rivieres, Hell, Holjes ve Silverstone konumlarında farklı serilerde yarış.

- KENDİ TAKIMINI GELİŞTİR - Bir takım kur, işe personel al ve seçtiğin araç garajını genişlet.

- DÜZENLEME - Aracını sürüş tarzına ve çevresel özelliklere uyacak şekilde düzenle. Her arabanın düzenini yapılandırarak yıpranma ve aşınmayı azalt ve araçlarının ne tür bir mücadeleye hazır olduğundan emin olmak için parçalarını yükselt.

- REKABETÇİ OL - Dünya çapında liderlik tabloları ve etkinliklerle Günlük, Haftalık ve Aylık Mücadelelerde tüm DiRT Topluluğuyla yarış.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: 64bit versions of Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10

İşlemci: AMD FX4300 or Intel Core i3 2130

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: AMD HD7750 or NVIDIA GTX650Ti

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX® Compatible soundcard

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: 64bit versions of Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10

İşlemci: AMD Ryzen 5 2600X or Intel Core i5 8600K

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: AMD RX Vega 56 or NVIDIA GTX 1070

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX® Compatible soundcard

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Onur.G

Özledim Arada Bir Yaz Bana
Süper Moderatör
diğerinden bir farkı yok dimi abi sadece boyutu düşük

masonjason246

Torrent-Oyun.com
oyunun kurulum dosyasını masaüstüne atıp oradan kuruluma başlayın
isdone.dll hatalarını %75 böyle çözüyorum

evet demiştin dostum.resident evil2 dede başıma bela olmuştu.hani korku oynu çok oynayamıyorum zaten de.tek başıma ama bu oyunu dört gözle bekliyordum ya umarım dirt rally2.0 da işe yarar.
bir de şeyi sorcam. komple inen o fit-girl dosyasını dimi.sadece setup değil yani.eksik bir şey yapmayayım.yoksa sadece set upmı

Onur.G

Süper Moderatör
evet demiştin dostum.resident evil2 dede başıma bela olmuştu.hani korku oynu çok oynayamıyorum zaten de.tek başıma ama bu oyunu dört gözle bekliyordum ya umarım dirt rally2.0 da işe yarar.
bir de şeyi sorcam. komple inen o fit-girl dosyasını dimi.sadece setup değil yani.eksik bir şey yapmayayım.
hepsini masaüstüne at dostum zaten tek klasör de o hepsini at
zaten dosyanın içinde sadece setup yazar o setuba basarak kurulum yapabilirsin
olmadı ekran fotosu çekip buraya at klasörün içindekileri yardımcı olmaya çalışırım İNŞALLAH

masonjason246

Torrent-Oyun.com
hepsini masaüstüne at dostum zaten tek klasör de o hepsini at
zaten dosyanın içinde sadece setup yazar o setuba basarak kurulum yapabilirsin
olmadı ekran fotosu çekip buraya at klasörün içindekileri yardımcı olmaya çalışırım İNŞALLAH
ok sağol.tekrar deniyorum bakalım.duruma göre atıcam.

masonjason246

Torrent-Oyun.com
rica ederim dostum :)
durumdan olumlu olumsuz haberdar edersin :)

https://www.torrent-oyun.com/thread...hata-coezuem-rehberi-torrent-oyun-com.499921/
bu konuya da bakıp oradaki işlemleri de yapabilirsiniz

yine sorun bu sefer, quick sfv zımbırtısı hata verdi.güvenlik duvarındaki her şeyi kapadım.yeşil açık kalan ne varsa.gözümden kaçmış duvarda bir şeyler anti virüsü de komple sildim. screen atıcam. yine yüklüycem.hata gelirse onu da screen atıcam burdan hocam. açıcam ya inat ettim:D birazdan flood olmasın diye burdan screen atıcam hocam bir bakarsan sevinirim.editliycem az sonra.

Onur.G

Süper Moderatör
yine sorun bu sefer, quick sfv zımbırtısı hata verdi.güvenlik duvarındaki her şeyi kapadım.yeşil açık kalan ne varsa.gözümden kaçmış duvarda bir şeyler anti virüsü de komple sildim. screen atıcam. yine yüklüycem.hata gelirse onu da screen atıcam burdan hocam. açıcam ya inat ettim:D birazdan flood olmasın diye burdan screen atıcam hocam bir bakarsan sevinirim.editliycem az sonra.
dostum öncelikle torrent den dosyaları kontrol ettir. gözümden kaçmış dedin ya belki birşeyler silmiştir kontrol ettir utorrent den dostum

masonjason246

Torrent-Oyun.com
dostum öncelikle torrent den dosyaları kontrol ettir. gözümden kaçmış dedin ya belki birşeyler silmiştir kontrol ettir utorrent den dostum

bu masaüstüne attığım dosya
https://ibb.co/wzMyhT1

bu dosyanın içindekiler
https://ibb.co/c28b0p4

antivirüsü sildim.duvarda her şey kapalı tüm salt okunur kalmış dosya engelini kaldırdım.eksik hiç bir dosya yok.karantinayı da kontrol ettim.yönetici olarak yine yüklüyorum.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt