DiRT 3: Complete Edition [PLAZA] - FULL - Torrent indir - Hızlı - Download - PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

iyi_biri

"İleride yanlışYapacakBedbahtlarÇıkabilir" Atatürk
Ynt: DiRT 3: Complete Edition [PLAZA] - FULL - Torrent indir - Hızlı - Download - PC

ilkerhan28

Torrent-Oyun.com
Ynt: DiRT 3: Complete Edition [PLAZA] - FULL - Torrent indir - Hızlı - Download - PC

Oyunu indirdim ve kurdum fakat açılmıyo nedeni nedir yardımcı olurmusunuz?

Bekr21

Torrent-Oyun.com

Arkadaşlar oyunu kaç defa yükledim ama açamıyorum. Openal32 uyarısı aldım ilk baş onu çözdüm ama oyuna çift tıkladığımda hiçbir şey açılmıyor.Crack mevcut denilmiş ama sorun crackten mi veya başka bir şeyden mi yardımcı olur musunuz?

fevzikeles

Torrent-Oyun.com

DIRT 3: Complete Edition | FULL - Torrent indir - Download - Hızlı indir - PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: DiRT.3.Complete.Edition.MULTi5-PLAZA

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 8.64 GB

:pccikistarihi: 01.04.2015

:pcnot: Oyun da dahil çıkan tüm DLC'lerle son sürüme yani v1.2.0'a kadar güncellenmiş Games For Windows Live'siz son sürümdür!

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Codemasters, 2011 yılında çıkan ve uzun bir süre önce Dirt 3'ün Games for Windows Live'dan Steam'e taşınacağını duyurmuştu. Bu işlem nihayet tamamlandı ve Dirt 3, DiRT 3 Complete Edition adı altında Steam'deki yerini aldı ve korsan olarak da çıktı! Colin McRae Dirt serisi üçüncü oyunu ile en iyi rally oyunlarından biri olan oyunda gene tozu dumana katıyoruz.

Complete Edition'deki DLC İçeriği:

- The Monte Carlo Rally Pack

- The Power and Glory Car Pack

- The X Games Asia Track Pack

- The Colin McRae Vision Charity Pack

- The Mud and Guts Car Pack

- The Ken Block Special Pack

- The Mini Gymkhana Special Pack

[size=15pt]...Yazan ve araştıran: SpAwN...

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7 SP1, Windows 8.1

İşlemci: AMD Athlon 64 X2 2.8GHz, Intel Pentium® D 2.8Ghz

RAM: 2 GB

Ekran Kartı: 256MB AMD Radeon HD 2000 yada NVIDIA® GeForce® 8000 Serisi

DirectX: Version 9c

Boş Alan: 15 GB

:pcoyunfragmani:

teşekkürler güzel paylaşım olmuş

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt