DiRT 3: Complete Edition [PLAZA] - FULL - Torrent indir - Hızlı - Download - PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Feyyaz Buldurucu

Torrent-Oyun.com
Ynt: DiRT 3: Complete Edition [PLAZA] - FULL - Torrent indir - Hızlı - Download - PC

Oyun indirdim kurdum OpenAl32.dll hatası verdi onu çözdüm şimdide tıklayınca masaüstü simgesine otomatik olarak steam yönlendiriyor ve 39 tl lik bir ücret çıkıyor. Nasıl çözebilirim bunu yardımcı olursanız sevinirim.

O1.N

Seviye 5
Ynt: DiRT 3: Complete Edition [PLAZA] - FULL - Torrent indir - Hızlı - Download - PC

Feyyaz Buldurucu' Alıntı:
Oyun indirdim kurdum OpenAl32.dll hatası verdi onu çözdüm şimdide tıklayınca masaüstü simgesine otomatik olarak steam yönlendiriyor ve 39 tl lik bir ücret çıkıyor. Nasıl çözebilirim bunu yardımcı olursanız sevinirim.
crack yapmamışsınız .

Feyyaz Buldurucu

Torrent-Oyun.com

O1.N' Alıntı:
crack yapmamışsınız .
hhhz:. bende diyorum birşey yapmayı unuttum ama sağolasın :D

Ama şimdide arkadaşlara olduğu gibi benim de loading ekranında çalışmayı durdurdu kesin çözümü nedir bunun yorumlarda çeşitli şeyler söylenmiş

O1.N

Seviye 5

Feyyaz Buldurucu' Alıntı:
hhhz:. bende diyorum birşey yapmayı unuttum ama sağolasın :D

Ama şimdide arkadaşlara olduğu gibi benim de loading ekranında çalışmayı durdurdu kesin çözümü nedir bunun yorumlarda çeşitli şeyler söylenmiş
oyunu tamamen kaldır tekrar kur sonra kurulumun en sonunda 3 tane şıklı şeyler veriyor 3 ünüde kur kesin çalışacaktır .

Feyyaz Buldurucu

Torrent-Oyun.com

O1.N' Alıntı:
oyunu tamamen kaldır tekrar kur sonra kurulumun en sonunda 3 tane şıklı şeyler veriyor 3 ünüde kur kesin çalışacaktır .
deniyorum teşekkürler :)

bilgeyolu

Torrent-Oyun.com

:) thanks:. :)

Serseri Zenci

Makaveli The Don

Teşekkürler

adamlar o yılda bile nasıl grafikli bir oyun yapmış s17:. indiriyorum birazda ralli oyunu oynayalım , paylaşım için teşekkürler. :thumbup:

kurt087

Torrent-Oyun.com

Teşekkürler

İndirdim Oyun Cok Guzel thanks:. Fakat Yarıslarda Kasmadıgı Halde Loading Ekranı Cok Bekletiyor Bunun Bir Cozumu Varmı ?

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar

SnoW™' Alıntı:
İndirdim Oyun Cok Guzel thanks:. Fakat Yarıslarda Kasmadıgı Halde Loading Ekranı Cok Bekletiyor Bunun Bir Cozumu Varmı ?
Korsanını da yıllarca oynadım, orjinal da aldım, bu sürümü de korsan olarak kurup denedim loading ekranı şap diye geçiyor bende, yani 10 saniye beklemek gayet normal

Sistemimden Kaynaklanıyor Sanırım 2 Dk Civarı Bekliyorum,Neyse Boyle İdare Etcez Artık

RedfooX_03

Hey, kafana koyduğun herşeyi yapabilirsin, dostum.

tequilla59

Torrent-Oyun.com

Merhaba, ben oyunu indirdim kurdum crack de yaptm kurulum sonundakilerin hepsinide kurdum oyun açılıyor hata vs yok new profil ekranını geçemiyorum orada hiçbirşeyi değiştiremiyorum yazamıyorumda sanki hiç yön tuşlarına vs basmıyor muşum gibi wasd tuslarıyla ekran saga sola vs gidiyor ama o ekranı bir türlü geçemiyorum yardım edecek var mı? hardwaresettings den dx9 falseydi true yaptım bu seferde oyuna girmiyor çalıştırmayı durdurdu hatası veriyor tekrar false yapınca oyuna giriyor ama dediğim gibi new profil ekranını bir türlü geçemiyorum ayrıca oyundan hiç ses gelmiyor o ekrana kadar tık bile etmiyor ses oyunda sorun nedir nasıl çözebilirim?

Sistemim windows 8.1 pro 64 bit amd 8320 cpu 8 gb ram 1600mhz ati 6790 256 bit 1 gb ekran kartı

NOT: Sorunu çözdüm arkadaşlar crack klasorundeki language.changer exesini oyun klasöründen silince hem ses sorunu düzeldi hem de tuşlar çalışmaya başladı.Daha doğrusu ben silmedim antivirüs yayımcısı olmadığı için güvenlik nedeniyle kaldırdı(virüs değil).İlk kurulumda antiyi kapatıp yapmıştım cracki engellemesin diye tekrar kurdum bu sefer açıktı antivirüs oyuna girdim yine aynı sorun vardı oyundan çıkarken antivirüs bunu kaldırdı tekrar girdiğimde sorun düzelmişti aynı sorunu yaşayan olursa çözüm olur diye paylaşayım.Bu arada genelde antivirüs crack lerde sorun çıkarır ama bu sefer çözüm yarattı şaşırdım doğrusu :)

slacker07

Torrent-Oyun.com

Ben indirdim. ''dirt 3 executable çalışmayı durdurdu'' hatası alıyorum tüm o denilen trueları falseleride yaptım uyumluluk modlarında da açmayı denedimolmadı bi türlü çözemedim
yardım edin lütfen bu oyunda gidecek çöpe

βoşluk

Torrent-Oyun.com

slacker07' Alıntı:
Ben indirdim. ''dirt 3 executable çalışmayı durdurdu'' hatası alıyorum tüm o denilen trueları falseleride yaptım uyumluluk modlarında da açmayı denedimolmadı bi türlü çözemedim
yardım edin lütfen bu oyunda gidecek çöpe
Profil > Forum Profili kısmından sistem bilgilerini yazarsan ona göre yardımcı oluruz destekliyor mu desteklemiyor mu en azından onu bilirsin.

slacker07

Torrent-Oyun.com

βoşluk' Alıntı:
Profil > Forum Profili kısmından sistem bilgilerini yazarsan ona göre yardımcı oluruz destekliyor mu desteklemiyor mu en azından onu bilirsin.
destekleme konusunda sıkıntı oldugunu sanmıyorum ama yinede söyleyim sana.
i7 4710
gtx 860m
16 gb ram
win 8

clubber80

Torrent-Oyun.com

oyun güncel değil hata veriyor - dirt 3 executable çalışmayı durdurdu - - directx forcedx9=”true” yaptım yine olmadı

Volkan Neidik

Torrent-Oyun.com

windows 10 da çalışmıyor mu?ayrıca oyun bu şekilde indi yüklemeyi tamamladım oyun açtığımda hiçbir tepki vermiyor.

http://i.hizliresim.com/6m6EoN.png

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar

Volkan Neidik' Alıntı:
windows 10 da çalışmıyor mu?ayrıca oyun bu şekilde indi yüklemeyi tamamladım oyun açtığımda hiçbir tepki vermiyor.

http://i.hizliresim.com/6m6EoN.png
PLAZA klasöründe tüm dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu klasöre attınız değil mi? Çalışıyor Windows 10 da çünkü

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt