Direksiyon seti olanlar fikir verebilir mi 2. el v 900-s aldım

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar 2. el v 900-s direksiyon seti aldım temiz kullanılmış hani tuşlar düğmeler falan tertemiz ne çiziği var ne boyasında bişey var lakin sağa kırarken 3 4 derecelik ufak bir ölü bölge var ve çok az gıcırdıyor sola çevirirken bir sorun yok bu ölü bölge zamanla büyür mü şuan rahatsız etmiyor veya dikkatimi çekmiyor neredeyse farkedilmiyor bile ama zamanla artmasından çekiniyorum hor kullanan biri değilim

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Uzun süre kullanımdan sonra yayının zayıflamış veya gevşemiş olma ihtimali var.İlerde daha da zayıflaması mümkün.Tabi tahmin ettiğim gibi yay vb. bir sorunsa.

Narnia

Seviye 1
İnsan yapımı olan her şey zamanla deforme olur. Şimdi anlamasan bile ileride o ölü bölge daha da genişleyebilir. Oynarken direksiyona aşırı zorlama yapmazsan çevirirken oyunun aksiyonuna kapılmadan nazik hareket ettirirsen daha uzun ömürlü olur ve seni daha uzun götürür

Peki bu gevşeyen kısımlarını elden geçirebilir miyim ki yani tamir edebileceğim bişey mi

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Peki bu gevşeyen kısımlarını elden geçirebilir miyim ki yani tamir edebileceğim bişey mi
Elinde yay var mı ki? :)
İçini açıp tekrar toplayabilme kabiliyetine sahipsen anca o zaman gerçek sorununu anlayıp tamir edip edemeyeceğine de karar verebilirsin.

Elinde yay var mı ki? :)
İçini açıp tekrar toplayabilme kabiliyetine sahipsen anca o zaman gerçek sorununu anlayıp tamir edip edemeyeceğine de karar verebilirsin.
Teknik bilgim yok ama el becerim iyidir lakin bozmaya korktuğumdan açmaya çekinebilirim ilerleyen zamanda bir sorun olma durumunda masrafını tarafımca karşılayarak servisine gönderebilir miyim bu durumda olumlu bir dönüş alabilir miyim sonuçta masrafını karşılayacağım iletişime geçsem kabul ederler mi böyle bişeyi

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teknik bilgim yok ama el becerim iyidir lakin bozmaya korktuğumdan açmaya çekinebilirim ilerleyen zamanda bir sorun olma durumunda masrafını tarafımca karşılayarak servisine gönderebilir miyim bu durumda olumlu bir dönüş alabilir miyim sonuçta masrafını karşılayacağım iletişime geçsem kabul ederler mi böyle bişeyi
Emin değilim ama her teknolojik üründe olduğu gibi bunun da teknik servis vardır diye tahmin ediyorum.Onarılamaz bir şey olmadığı sürece parça değişimi yaparak rahatça tamir edebileceklerini düşünüyorum.Tabi teknik servis olduğu için genelde tamir fiyatları da baya tuzlu oluyor bilgin olsun (bazen yenisini aldıracak kadar).

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Bu tür durumlarda yabancı forumlarda araştırma yapabilirsin.Orda elbet aynı sorunu olan vardır.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt