Diastone: Confusion [HOODLUM] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Web sitesi
byilmazoffical.epizy.com

Diastone: Confusion [HOODLUM]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: HOODLUM

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 2.68 GB

:pccikistarihi: 12 Temmuz 2019

:pcnot: 64 Bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Transilvanya'nın Kuzeyinde gerçekleşen esrarengiz bir olayın suç perdesini aralamak için yollara koyuluyoruz. Bakalım bu sırada başımıza neler gelecek?

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (Yalnızca 64 Bit!)
İşlemci: Intel® Core™ i5-4460, 2.70GHz or AMD FX™-6300 veya daha iyisi
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 veya AMD Radeon™ R7 260x 2GB
Bellek: 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 6.4 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Darryl Messer

Darryl Messer
Kendi içinde küçük bulmacalarıyla ilerlediğimiz bir gerilim oyunu galiba. Deneyebilirim. Teşekkürler. Uzun zamandır Korku oyunu oynamıyordum ilgimi çeken oyun oldu bu.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt