Devil May Cry 5 - Deluxe Edition [COREPACK] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

badboy3304

Torrent-Oyun.com
kurulum yaparken ikinci cd yi takın diye uyarı veriyor.nasıl yapacam bulamadım.biri açıklayabilir mi?yada resimli anlatım yok mu?

benim bi sorum olacakti oyunda sürekli kendi kendine silah degistiriyor ben tabanca kullanirken bi anda bazukaya dönüyor falan sizdede oluyor bu olan sey kapaniyor mu :) şimdiden tessekkürler

Qirixcv

Saudade
Moderatör
benim bi sorum olacakti oyunda sürekli kendi kendine silah degistiriyor ben tabanca kullanirken bi anda bazukaya dönüyor falan sizdede oluyor bu olan sey kapaniyor mu :) şimdiden tessekkürler
Sen kendin silah değiştirme tuşuna basıyorsundur. Bende bu sürümü indirdim oynadım ve bitirdim hiç öyle bir şeye denk gelmedim.

auto aim veya assist diye bir şey olmalı kaparsan dante kendi kendine mod geçişi falan yapmaz daha eğlenceli oluyor

Tutku Yüce

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar oyunu sıkıntısız bir şekilde kurdum. Hiç bir hata bir sıkıntı almadım. Kısa yolu gelmedı x86dan getırdım. Oyuna çift tıklıyorum yarım pencere açııyor sıyah ekran devamı gelmıyor dırek kapatıyor. Hıc bı hata bır sey vermıyor.

Arkadaşlar oyunu sıkıntısız bir şekilde kurdum. Hiç bir hata bir sıkıntı almadım. Kısa yolu gelmedı x86dan getırdım. Oyuna çift tıklıyorum yarım pencere açııyor sıyah ekran devamı gelmıyor dırek kapatıyor. Hıc bı hata bır sey vermıyor.
Aynı sorun bende de mevcut nasıl çözebiliriz ?

H3R0S

Torrent-Oyun.com
dostum ben dene
Oyunda residen evil 2 remake'teki gibi kararma problemi var. bazen aydınlanıyor sonra yine kararıyor. Bazen mouse işaretçisi çıkıyor kaybolana kadar tepkisiz kalıyor karakter.

çözüldü: Aşırı karanlık ekran için; oyunun kurulu olduğu yerde "dmc5config.ini" dosyasını not defteri ile açın. Capability=DirectX11 ve TargetPlatform=DirectX11 parametlerini bu şekilde değiştirin. Daha sonra çıkış yapın farklı kaydet açılacak aynı yere kaydetmeyi deneyin, izin isterse önce masaüstüne kaydedin daha sonra dosyadaki ile yer değiştirin. daha sonra oyun içi parlaklık ayarlarından istediğiniz ölçüde karartıp açabilirsiniz.
Ekrana mouse işaretçisi gelme sorunu için ekran kartınızın uygun çözünürlüğünü ayarlayın. örneğin benim kartın 1920X1080 , bunun altında ki çözünürlüklerde işaretçi geliyor.

ben denedim ama gene aynı problem devama ediyor malesef gelmiyor oyun ekranı orda kalıyor

H3R0S

Torrent-Oyun.com
sorunlara yada problem lere kimse çözüm üretememiş öylece ekrana bakıyoruz belki çözüm gelir die şu yazılan yardım cevap larınada bir destek ekibi lazım torrent forumuna sadece çözüm ekibi

Corepack sıkıntılı sanırsam birde bunu deniyecegim. umarım sorunsuz açılır

indiren var mı sorunsuz çalışıyor mu oyun

valla bende gayet Hızlı şekilde iniyor...

77bjk77

Torrent-Oyun.com
fitgirl sürümünde açılıp siyah ekranda kalıp çalışmaya durdurdu diyor çözümünü bilen var mı yönetici olarak çalıştırmayıda denedim

naim-arda

Torrent-Oyun.com
oyun oynuyorum kapatıb acınca saveler yok ınternetden save ındryorum kaldığım yerden dewm etmek ıcın fakat saveler olmuyor cıldracagım yardım lütfen

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt