Devil May Cry 5 - Deluxe Edition [COREPACK] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

dree35

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar oyunu kurdum gri ekranda kalıyor oyun açılmıyor yönetici olarakta açtım fakat açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim

oyunun seslerde problemmi var? kursum 21:9 ekran kullanıyorum tam ekran olması aklında fikri olan varmı

sting_stingg

Biz,tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.
arkadaşlar bir ricada bulundum cok zor bişi deil bana 3.bölümden itibaren save dosyasını atarmısınız.2.bölüm otel kısmında hata veriyor bende.

arkadaşlar bir ricada bulundum cok zor bişi deil bana 3.bölümden itibaren save dosyasını atarmısınız.2.bölüm otel kısmında hata veriyor bende.
O bölümde ayarlardan internet bağlantınızı kesin demiş. O da olmazsa crackdaki .cdx dosyasını .dll olarak düzenleyin denmiş.

Grkmoztrk

Torrent-Oyun.com
( Devil.May.Cry.5.Deluxe.Edition.SteamRip-InsaneRamZes ) Arkadaşlar brn bu sürümü indirdim anlamadım bişey. Yanlış mı indirdim acaba?

ChefSalim

Torrent-Oyun.com
Önceden olsa bu oyuna bayılırdım ama artık çekmiyor ilgimi.eski serilerin hepsini bitirmiş biri olarak darksiders 3 olsun dmc5 olsun hep aynı geliyor yaratıklar bile yaratık değil tuhaf tuhaf :D:D
darksiders 3 hayal kırıklığı idi ama bunu denemelisin ayrıca 2 farklı karakter var ve grafikler süper olmuş kafa yoran karışık oyun değil kafa dağıtan eğlenceli oyun olmuş
hikayede akıyor oynanışta süper

naim-arda

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar 3 bolumden sonra save yapmıyor bolum 3 bıtryorum save edıyor fakat devam etdıgımde yıne 3 bolumden baslatyor acaba save sorrununu nasıl çöze bılırım yardmcı olacak varsa sımdıden tesekurler

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt