Devil May Cry 5 - Deluxe Edition [COREPACK] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
fit girl indir sorunsuz japan yazanı kaldır optinal yazanlarıda indir hatasız oynamak istiyorsan

ChefSalim

Torrent-Oyun.com
birisi nasıl save yapacağımı anlatabilirmi lütfen dün 3 saatlik oyun boşa gitti açtım çok geriden devam ediyor oynadığım yerleri tekrar oynayacağım

ChefSalim

Torrent-Oyun.com
Yok o sorunu yaşayanlar için. Corepackin sitesinde
eski oyunlarında save dertti yine aynı . peki sen aynı sorunu yaşadınmı o deniz kızını 3 defa öldürdüm şimdi çıkıp yönetici olarak çalıştırıp bidaha başlıycam 4. kez kesip sonra 5. yi kesmem gerekmez inşallah

eski oyunlarında save dertti yine aynı . peki sen aynı sorunu yaşadınmı o deniz kızını 3 defa öldürdüm şimdi çıkıp yönetici olarak çalıştırıp bidaha başlıycam 4. kez kesip sonra 5. yi kesmem gerekmez inşallah
Ben indirmedim bu oyunu. Corepack sürümünde bu tür hatalarla çok karşılaşıyor ben o yüzden corepacki tercih etmiyorum.

ChefSalim

Torrent-Oyun.com
Ben indirmedim bu oyunu. Corepack sürümünde bu tür hatalarla çok karşılaşıyor ben o yüzden corepacki tercih etmiyorum.
tamam teşekkürler deniycem bakalım oyunun menüsünde save ile ilgili birşey de yok
ilk başlarken otomatik save ayarladığımı hatırlıyorum 3 yeri kaydetmiş sonrası yok

harrypotter001

Torrent-Oyun.com
Allah'ım ne sıkıcı oyundur bu. Hayatımda böyle sıkıcı oyun görmedim. Grafikleri ve sinematikler ciddi derecede iyi, optimizasyonu da harika o konuda hakkını yemeyelim ama inanılmaz sıkıcı. Üstelik co-op diye diye milleti sevindirdiler ama oyun çıkınca öğrendik ki sadece 13. bölümdeki son bossta arkadaşlarımızla oynayabiliyormuşuz. Gel de sövme şimdi. Neyse, ben sildim ve kurtuldum. Size iyi oyunlar ama oynayarak vakit kaybetmeyin derim :D

digi_boy2006

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar fitgirl sürümünde save sorunu vs. var mı acaba? birde sorunsuz oynamak için oyunu kurarken dikkat etmemiz gereken bir durum var mı?

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Moderatör
arkadaşlar fitgirl sürümünde save sorunu vs. var mı acaba? birde sorunsuz oynamak için oyunu kurarken dikkat etmemiz gereken bir durum var mı?

yorumlarına baktığımda o sorundan bahseden görmedim. Özellikle fitgirl sürümü yüklerken bilgisayarda başka bir iş yapmamak da fayda var.

yorumlarına baktığımda o sorundan bahseden görmedim. Özellikle fitgirl sürümü yüklerken bilgisayarda başka bir iş yapmamak da fayda var.
Fitgirl sürümleri yüklemede önce ram sonra işlemciyi kullanıyor arka plan gereksiz uygulama varsa görev yöneticisinden görevi sonlandır diyip kapamakta fayda var azda olsa ramı kullanımını düşürüyor kurulumu bunlardan sonra yapmak daha iyi bence

Bende sıkıntı oldu sanırım, oyunu açıyorum yeni save create olmuyor sürekli failed veriyor. Çözebilen var mı?

osmmrs_61

Torrent-Oyun.com
arkadaslar 5 yada 6 bolumdeyim oyundan atma sorununu config ini dosyasiyla beraber halletmistim ama az ilerledimmi oyundan atiyor yardimci olursaniz sevinirim

arkadaşlar bana 3. bölüm save dosyasını paylaşırmısınız.hata verio 2.bölümün otel sahnesinde ilerleme yapamıyorum teşekkür ederim.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt