Devil May Cry 5 - Deluxe Edition [COREPACK] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

demirci1616

Torrent-Oyun.com
Oyunda residen evil 2 remake'teki gibi kararma problemi var. bazen aydınlanıyor sonra yine kararıyor. Bazen mouse işaretçisi çıkıyor kaybolana kadar tepkisiz kalıyor karakter.

çözüldü: Aşırı karanlık ekran için; oyunun kurulu olduğu yerde "dmc5config.ini" dosyasını not defteri ile açın. Capability=DirectX11 ve TargetPlatform=DirectX11 parametlerini bu şekilde değiştirin. Daha sonra çıkış yapın farklı kaydet açılacak aynı yere kaydetmeyi deneyin, izin isterse önce masaüstüne kaydedin daha sonra dosyadaki ile yer değiştirin. daha sonra oyun içi parlaklık ayarlarından istediğiniz ölçüde karartıp açabilirsiniz.
Ekrana mouse işaretçisi gelme sorunu için ekran kartınızın uygun çözünürlüğünü ayarlayın. örneğin benim kartın 1920X1080 , bunun altında ki çözünürlüklerde işaretçi geliyor.
İşe yaradı dostum sağolasın :)

Kanarya420

Torrent-Oyun.com
hocam o ara sahneler ne öyle ya adamlar resmen dublör kullanmış yoksa sadece bende mi var öyle bi sıkıntı

arkadaslar oyunu ındırdım kurdum ve çalıstırdım buraya kadar sorun yok oyuna basladım ancak karakterlerın konusma seslerı gelmıyor muzık efect seslerı var ama sadece karakterlerın konusma seslerı yok yardımcı olabılecek olan varmı sımdıden tesekkurler. Ayrıca oyun harıka ozellıkle gorsellere bayıldım.

Arkadaşlar oyun klayve ve fare ile oynanıyormu yoksa joystick lemi ?
kalvye ve mause ıle oynanabılıyor sıkıntı yok

kiernian

Torrent-Oyun.com
arkadaslar oyunu ındırdım kurdum ve çalıstırdım buraya kadar sorun yok oyuna basladım ancak karakterlerın konusma seslerı gelmıyor muzık efect seslerı var ama sadece karakterlerın konusma seslerı yok yardımcı olabılecek olan varmı sımdıden tesekkurler. Ayrıca oyun harıka ozellıkle gorsellere bayıldım.
Daha once bir kac oyunda başıma gelmişti.
Ses ayarlarını stereo yapin ses kartiniza gore realtek yada msi sound blaster cinema da haporler surround olmaması lazım

aynı sorun bende de vardı yönetici olarak çalıştırınca sorunsuz açılıyor silip yüklemene gerek yok.
Oyun açıldı teşekkür ederim amaa bu seferde brightness sıkıntı ne yaparsam yapayım çok karanlık
Oyunda residen evil 2 remake'teki gibi kararma problemi var. bazen aydınlanıyor sonra yine kararıyor. Bazen mouse işaretçisi çıkıyor kaybolana kadar tepkisiz kalıyor karakter.

çözüldü: Aşırı karanlık ekran için; oyunun kurulu olduğu yerde "dmc5config.ini" dosyasını not defteri ile açın. Capability=DirectX11 ve TargetPlatform=DirectX11 parametlerini bu şekilde değiştirin. Daha sonra çıkış yapın farklı kaydet açılacak aynı yere kaydetmeyi deneyin, izin isterse önce masaüstüne kaydedin daha sonra dosyadaki ile yer değiştirin. daha sonra oyun içi parlaklık ayarlarından istediğiniz ölçüde karartıp açabilirsiniz.
Ekrana mouse işaretçisi gelme sorunu için ekran kartınızın uygun çözünürlüğünü ayarlayın. örneğin benim kartın 1920X1080 , bunun altında ki çözünürlüklerde işaretçi geliyor.
Bunu yaptım fakat capability oyunu açtığımda tekrar directx12 oluyor ve tekrar oyun ço karanlık oluyor

ihsn9191

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar oyunu indirdim ve kurdum fakat başlattığımda save dosyası oluşturamadı, tekrar yönetici olarak çalıştır deyip oyunu tekrar açtığımda açıldı fakat bu seferde oyunu oynayıp çıktığımda her seferinde eski save yi görmeyip 0 dan başlıyormuşum gibi davranıyor.

Böyle bir sorun yaşayan varmı ?

Teşekkürler.

Arkadaşlar oyunu indirdim ve kurdum fakat başlattığımda save dosyası oluşturamadı, tekrar yönetici olarak çalıştır deyip oyunu tekrar açtığımda açıldı fakat bu seferde oyunu oynayıp çıktığımda her seferinde eski save yi görmeyip 0 dan başlıyormuşum gibi davranıyor.

Böyle bir sorun yaşayan varmı ?

Teşekkürler.
Ben de aynı sorunu yaşıyordum. Oyunu her açışında yönetici olarak çalıştırırsan bu problem çözülüyor, biraz sinir bozucu fakat başka çözüm bulamadım.

MrSI

Torrent-Oyun.com
Oyunun yarısını gamepad ile oynadım. Fakat keşke klavye mouse ile oynasaymış oyunun atmosferi değişti resmen. Kesinlikle klavye ile oynanmalı.

WickedBy

Can Sıkıntısı :D
Oyun çok yavaş iniyor bazen internette bile dolaşamıyorum indirirken bunu nasıl çözerim bilgisi olan

demirci1616

Torrent-Oyun.com
Oyun açıldı teşekkür ederim amaa bu seferde brightness sıkıntı ne yaparsam yapayım çok karanlık
Bunu yaptım fakat capability oyunu açtığımda tekrar directx12 oluyor ve tekrar oyun ço karanlık oluyor
masaüstüne directx11 olarak kaydetsonra masaüstündeki dosyayı oyunun içindeki dosyayla değiştir öyle yapınca oluyor umarım anlatabilmişimdir :)

ecz1281

Torrent-Oyun.com
steam de çözüm bu şekilde ama dediğin gibi otomatik tekrar eski haline dönüyor. Ha bire ayarları bir artırıp azaltıyorum aydınlanınca devam ediyorum. kör tavuk gibi oyun bitirmek üzereyim. Çoğu zaman ne kombo yaptığımı hangi yaratığı öldürdüğümü görmüyorum. arşivleyip daha iyi pc de deneriz artık :)

steam de çözüm bu şekilde ama dediğin gibi otomatik tekrar eski haline dönüyor. Ha bire ayarları bir artırıp azaltıyorum aydınlanınca devam ediyorum. kör tavuk gibi oyun bitirmek üzereyim. Çoğu zaman ne kombo yaptığımı hangi yaratığı öldürdüğümü görmüyorum. arşivleyip daha iyi pc de deneriz artık :)
Directx 11 yaptıktıktan sonra dmc5config dosyasını salt okunur yaptım şuan sorunsuz çalışıyor deneyebilirsin

osmmrs_61

Torrent-Oyun.com
sistemin nedir ? sürücülerin güncelmi? yukarda anlattığım ini dosyasından directx11 düzeltmesini de deneyebilirsin. ekran kartının directX12 desteği yoksa belki sorun olabilir.
eyvallah kardesim ini dosyasini drx 11 yapmakla isi cozduk ama 4 gigabayt ekran kartim var drx 12 yi desteklemiyormu acaba anlamadim

fatihcelenkk

Torrent-Oyun.com
Beyler sizden rica ediyorum yardım edin. 28.3 GB lik dosyayı setup ile kurduktan sonra oyunu açtım gri ekranda kaldı. Sonra aklıma dosya boyutuna bakmak geldi, baktığımda 6.50 gb yüklenmiş gözüküyor. Yani eksik yükleme yapıyor. Çözümlerinizi bekliyorum. Sistemim de kötü değil Asus Strix GTX 1060 6 GB Ryzen 5 2600 16 GB RAM ve şuan boşta olan 1 TB hdd ve 256 gb SDD. Bol bol alanım olmasına rağmen yinede başaramadım. Defender devredışı bırakıp denedim yine olmadı .

Beyler sizden rica ediyorum yardım edin. 28.3 GB lik dosyayı setup ile kurduktan sonra oyunu açtım gri ekranda kaldı. Sonra aklıma dosya boyutuna bakmak geldi, baktığımda 6.50 gb yüklenmiş gözüküyor. Yani eksik yükleme yapıyor. Çözümlerinizi bekliyorum. Sistemim de kötü değil Asus Strix GTX 1060 6 GB Ryzen 5 2600 16 GB RAM ve şuan boşta olan 1 TB hdd ve 256 gb SDD. Bol bol alanım olmasına rağmen yinede başaramadım. Defender devredışı bırakıp denedim yine olmadı .
güvenli modda yükle

sting_stingg

Biz,tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.
teşekkürler konu için son sürüm felan sonra çıkacaktır herhalde yani sorunsuz sürüm bilgisi olan varmı bekleyelimmi indirelimmi ?

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt