Devil May Cry 5 - Deluxe Edition [COREPACK] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZeuS

* G a M e R *
Takım Lideri
dmc5 banner.jpg

Devil May Cry 5 - Deluxe Edition [COREPACK] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu:Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform:PC

:pcsurum: COREPACK

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 28.3 GB

:pccikistarihi: 9.03.2019

:pcoyungoruntuleri:

dmc1.jpg

dmc2.jpg

dmc3.jpg

:pcoyunhakkinda:

header.jpg

Oyun Hakkında :

En iyi Şeytan Avcısı, aksiyon oyunu hayranlarının beklediği tarzda geri döndü.

Efsane aksiyon serisine yeni giren Devil May Cry 5, imzası niteliğindeki yüksek tempolu macera ile öteki dünyanın benzersiz karakterlerinin harmanını en yeni Capcom oyun teknolojisiyle bir araya getirerek grafik açısından çığır açan bir aksiyon-macera başyapıtı ortaya koyuyor.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7-8.1-10 64-bit

İşlemci: Intel® Core™ i5-4460, AMD FX™-6300, or better

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM, or better

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: Yes

İlave Notlar: *Xinput support Controllers recommended *Internet connection required for game activation. (Network connectivity uses Steam® developed by Valve® Corporation.)

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7-8.1-10 64-bit

İşlemci: Intel® Core™ i7-3770, AMD FX™-9590, or better

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 with 6GB VRAM, AMD Radeon™ RX 480 with 8GB VRAM, or better

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: Yes

İlave Notlar: *Xinput support Controllers recommended *Internet connection required for game activation. (Network connectivity uses Steam® developed by Valve® Corporation.)

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Codex ile arasındaki fark nedir? Beklemeli miyim yoksa bu da olur mu?
Teşekkürler.

ISKA

Seviye 13
Codex ile arasındaki fark nedir? Beklemeli miyim yoksa bu da olur mu?
Teşekkürler.
Codex sürümü yok ki. Repackler arasında tercih ettiğim tek favorim Corepacktir. Tavsiye ederim. Ya da free drm olan sürümü indirin. Size kalmış. Free drm 37,8 gb boyutu.

Codex sürümü yok ki. Repackler arasında tercih ettiğim tek favorim Corepacktir. Tavsiye ederim. Ya da free drm olan sürümü indirin. Size kalmış. Free drm 37,8 gb boyutu.
Büyük ihtimal Codex sürümü de çıkacaktır , bu yüzden sormuştum. Repack versiyonlarını sevmiyorum pek , bu yüzden bekleyeceğim.

ChefSalim

Torrent-Oyun.com
codex 40gb aşağı olmaz daha yüksek boyut aradaki tek fark bu bence corepack daha iyi

Codex niye çıksın yahu oyun zaten kırılmadı ki ? Capcom yanlışlıkla oyunun denuvo içermeyen exe dosyasını steam de yayınladı sonrada internete yayıldı olay bu. Codex in bu oyuna el atması için bir sebep yok tam tersi kendine güldürür :)

Önceden olsa bu oyuna bayılırdım ama artık çekmiyor ilgimi.eski serilerin hepsini bitirmiş biri olarak darksiders 3 olsun dmc5 olsun hep aynı geliyor yaratıklar bile yaratık değil tuhaf tuhaf :D:D

landefansagelin

Torrent-Oyun.com
çok yavaş iniyor güncel bir tracker var mı acaba sizce arkadaşlar bu arada oyun için teşekkürler

Önceden olsa bu oyuna bayılırdım ama artık çekmiyor ilgimi.eski serilerin hepsini bitirmiş biri olarak darksiders 3 olsun dmc5 olsun hep aynı geliyor yaratıklar bile yaratık değil tuhaf tuhaf :D:D
"Yaratıklar tuhaf tuhaf" bu kısma baya güldüm :D Yani adı üstünde yaratık normal olsaydı tuhaf olurdu gibi :D

FCKDRM

Torrent-Oyun.com
CODEX kırarsa zaten denuvo gömülü olanı gelir çünkü ilk kıran kişi denuvo içermeyen exe ile kırdı bu sürüm daha iyi en azından içinde denuvo yok

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt