Devil May Cry 5 %90 BETA Türkçe Yama [YAYINLANDI]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

VΣNOM

ωє αяє νєησм
v62A8v.png

SETUP
Ömer Öz

Yama çevrilmeye devam etmektedir. BETA SÜRECİNDEDİR. %90 Satır sayısı baz alınarak hesaplanmamıştır. Dosya sayısı baz alınarak hesaplanmıştır.

%90 0.9.1 DMC 5 TÜRKÇE YAMA
GOOGLE DRIVE

BÜTÜN DİALOGLAR, ANA MENÜ, AYARLAR ÇEVRİLMİŞTİR.
YALNIZCA BAZI TUTORIAL VE NOT METİNLERİ ÇEVRİLMEMİŞTİR.
YAMA BETA AŞAMASINDADIR. DİALOGLAR VE ARA SAHNELERDEKİ BÜTÜN HATALAR MÜMKÜN OLDUĞUNCA GİDERİLMEYE ÇALIŞILMIŞTIR.
Artık oyuna girip
Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Extra: Oyunun içindeki bütün fontların Türkçe sürümleri

TÜRKÇE DMC FONTLARI

BAĞIŞ
IBAN : TR68 0001 5001 5800 7308 0034 53
Vakıf Bankası
Alıcı : Yusuf Yaman
Diğer Bankalar(EFT Ücreti Olmadan)
Lütfen bağış yaparken açıklama kısmına alıcı Adı, Soyadını ve bağış yaptığınız oyunun adını yazınız.
Diğer Bankalar İçin Tıklayınız
İninal Barkod: 0000020342807

Bağış yapanlar Discord sunucusunda gözüküyor.
DISCORD GRUBU
STEAM GRUBU

FACE

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 232768
Yama çevrilmeye devam etmektedir.

Extra: Oyunun içindeki bütün fontların Türkçe sürümleri (her bir font tarafımca oluşturulmuştur.)

TÜRKÇE DMC FONTLARI

BAĞIŞ
IBAN : TR68 0001 5001 5800 7308 0034 53
Vakıf Bankası

DISCORD GRUBU
FACE
Helal olsun size ya ne zaman baksam oyun çeviriyorsunuz keşke oynayacak ekran kartı olsa ama bu yaz oynayacağım inş. keşke ac odyssey'e de siz el atsaydınız adamlardan ses seda yok :D

VΣNOM

ωє αяє νєησм
kolay gelsin trgamestudio da çeviriyormuş %70 deler ben sizi bekleyeceğim.
Onlarla alakamız yok bazı kelimeler çeviride birbirine benzeyebilir ama bu projedeki bütün dosyaları bizzat kendim açtım. Kimseden yardım almadım. [Bazı yabancılar hariç.] Umarım iki proje de sıkıntısız biter. İyi forumlar.
Helal olsun size ya ne zaman baksam oyun çeviriyorsunuz keşke oynayacak ekran kartı olsa ama bu yaz oynayacağım inş. keşke ac odyssey'e de siz el atsaydınız adamlardan ses seda yok :D
Böyle işlere meraklıysan ve vaktin varsa discord grubumuza katılarak rütbe isteyebilirsin. Destekleriniz için teşekkürler.

DamnedSquirrel

Her şeye açığız buyrun?
Helal olsun tebrik ederim. Gerçekten böyle bir projede yer alıp en azından bir işe yaramayı isterdim ancak zaman en büyük engel benim için. Elinize sağlık tekrardan

Death

Elizabeth Olsen
Peki Parayla mı alacağız yoksa belli bir bağış miktarı mı olacak?

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt