Devil May Cry 5 %100 TR YAMA v3.0 ÇIKTI [APEX ÇEVİRİ]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Bitmeye yakın ortalama bir tarih verebiliriz, fakat şuanda mümkün değil.Yaklaşık %75'ini falan bitirdik, ekibimize birkaç kişiyi daha dahil edebilirsek daha çabuk ilerleyeceğimizi düşünüyoruz.Bu arada çevirmen alımlarımız hala devam ediyor, bilginize.

darknacrat

Torrent-Oyun.com
Öncelikle yama için çok teşekkürler.Bana kalırsa bağış kotası koymanız en iyisi olur
Desteğiniz için teşekkürler beyler.Bu yorumlarla bir anlamda ''torrentçiler beleşçidir, her şeyin beleş olmasını isterler ve beklerler'' algısını yıktığınızı düşünüyorum.

Son düzenleme:

Death

Elizabeth Olsen
Desteğiniz için teşekkürler beyler.Bu yorumlarla bir anlamda ''torrentçiler beleşçidir, her şeyin beleş olmasını isterler ve bekler'' algısını yıktığınızı düşünüyorum.
Kanka onu diyenlere şey deysene parçaları nereden indiriyorsun o beleşciler parçaları nasıl alıyor merak ettim açıkçası 14 bin liraya yeni sistem dizdim 100 lira bağış atmışım sıkıntı olmaz bence de bağış kotalı yapmanız mantıklı :)

Maveraun.Nehr

Hayat su gibidir, kirletirsen bulanık görürsün
Editör
Kanka onu diyenlere şey deysene parçaları nereden indiriyorsun o beleşciler parçaları nasıl alıyor merak ettim açıkçası 14 bin liraya yeni sistem dizdim 100 lira bağış atmışım sıkıntı olmaz bence de bağış kotalı yapmanız mantıklı :)
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
bağış kotası nedir tam bilemiyorum ama oyunu oynamak isteyen hesaba para yatırdığını kanıtlayan belgesini sunsun, ona göre o kişiye yama linki verilsin vs. nasıl olabilir tam fikrim yok ama böyle olması lazım bence de, beleş beleş beleş nereye kadar ya

bu arkadaşlara destek olacak ki adamlar işini daha da özveriyle yapsın, yarın öbür gün hepsi bırakır gider sonra

ThE bEsT

Hiç Kimse.
Aşırı şiddet içeriyor :D çevirseniz de oynayacağımı sanmıyorum fakat sizi tebrik etmeyi çok isterim. :D

Kolay gelsin..

VΣNOM

ωє αяє νєησм
direk bağış toplamak yasal değil para gönderenler çeviri ücreti felan yazsınlar öyle bir not yaz

Konudan kaldırıldı. Yayınlanınca eklenir yine. Videoda kullanılan dosyalar güncel olmadığı için konudaki video kaldırıldı. Çıkan sürümde mümkün olduğunca anlamsız cümle olmayacak.

FCKDRM

Torrent-Oyun.com
TR GAME STUDİO GRUBU DA ÇEVİRİYOR BU OYUNU ŞUAN %92 OLDU

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt