Detroit: Become Human [MULTi24] [DODI Repack] [39.9 GB] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Kusura bakma ama soruma cevap alamadım.Linki paylaşan kişi direkt benim attığım linkteki gibi mi gönderdi yoksa farklı bir kaynaktan mı? O linki bana da atar mısın merak ettim ne linkiymiş.

Dediğim gibi oyun mevcut olmadığı için deneyemiyorum.Çalışmayacağı bile bile denedim aslında ama Isdone hatası veriyor.

melihcrazy

Torrent-Oyun.com
Oyunda arada donma problemini bu şekilde çözdüm arkadaşlar.

- Arkadaşlar çözdüm şu şekilde anlatayım oyunu CCleaner ile sildim Kayıt temizlemesi yaptım.
- Setup'u Güvenli mod da Uyumluluğu Windows 7 ve Yönetici olarak çalıştırdım tekrardan kurdum.
- Oyunun kurulu olduğu yerdeki Detroid Become human exe'yi sağ tık Yönetici olarak çalıştıra tik koyun.
- Son olarak Ekran kartını güncelledim temiz kurulum ile Nvidia 451.67 Sürümü ile 2-3 saat donmadan hatasız oynuyorum. :)

Donma sorunu için

FPS 144 - yada Sınırsız FPS yapmak için

Bu arada FPS 60 da oynamak, CPU kullanımım 100 iken GPU 64 de geziyordu, Fakat 144 HZ sabitlediğimde GPU %96, CPU %98 oldu buda çözmüş olabilir problemi. Bende genel olarak hiç bir şekil de takılma yoktu, sadece arada bazen sık sık oyun donup yanıt vermiyor hatası alıyordum.

( Sistemim şu şekilde; RTX 2070, i5 9600k, 16 GB 3000 MHZ Ram )

Son düzenleme:

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Arkadaşlar bu donma problemi yine çok sık başladı çözümü yok mudur koskaca forumda araştırmadığım denemediğim yöntem kalmadı yardımcı olacak kimse yok mu ?
Çözümü orijinal olarak satın almak, oyunu yapan veya kıran biz değiliz, çözümünü bulmak da bu yüzden çok zor.Oyunu yapan olsaydık update yayınlardık, oyunu kıran olsaydık yayınlananı kırardık, anlatabiliyor muyum? Ayrıca daha büyük forumlar siteler de var, bulabiliyorsan ordan da bulursun.

melihcrazy

Torrent-Oyun.com
Çözümü orijinal olarak satın almak, oyunu yapan veya kıran biz değiliz, çözümünü bulmak da bu yüzden çok zor.Oyunu yapan olsaydık update yayınlardık, oyunu kıran olsaydık yayınlananı kırardık, anlatabiliyor muyum? Ayrıca daha büyük forumlar siteler de var, bulabiliyorsan ordan da bulursun.
Biliyorum güzel kardeşim fakat bizim bu problemi yaşayan bir sürü insan var çözen de elbet vardır. Fakat konu paylaşmaya geldiğin de kimse de yok neyse yukarıda ki mesajımı düzenledim şuan çözdüm gibi sorunsuz bölümü geçtim umarım aynı problemi yaşayan arkadaşlar görür mesajımı hayırlı akşamlar.

Son düzenleme:

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı
oyun ne kadar problemliymiş ya yorumlara baktım da indirmeye korkuyorum.

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Biliyorum güzel kardeşim fakat bizim bu problemi yaşayan bir sürü insan var çözen de elbet vardır. Fakat konu paylaşmaya geldiğin de kimse de yok neyse yukarıda ki mesajımı düzenledim şuan çözdüm gibi sorunsuz bölümü geçtim umarım aynı problemi yaşayan arkadaşlar görür mesajımı hayırlı akşamlar.
Kusura bakma biraz sert davrandım ama kesin çözümünün olmadığını anca bu şekilde
anlatabilirdim.Yorumun sanki çözümü varmış da söylenmiyormuş gibi bir algılanıyor.Gördüğün gibi herkes problem yaşayıp çözüm bulma konusunda sıkıntı yaşıyor, artık eskisi gibi oyun çıktı kırılır, update geldi kırılır gibi bir durum yok maalesef.

Bu arada sorun yaşayan arkadaşlara tavsiyem save'lerini kopyalayıp farklı bir repack denesinler, belki sorun DODI Repack'tendir.

Mükemmel bir oyun aldığı puanları sonuna kadar hakediyor. Halen oynamayan varsa kesinlikle tavsiye ederim gözünüz kapalı tereddütsüz oynarım derim...

MİNİMANİST

Torrent-Oyun.com
Siyah ekran hatası alan arkadaşlar için kendi çözümümü belirtmek isterim;
1- Oyunu Setup.exe'den kurun. Kurarken masaüstüne simge oluşturmadan yapın.
2- Kurduktan sonra Setup.exe'ye tekrar girin ve İnstall'ın solunda bulunan Detroit Become Human şeklinde resimli olan kısma tıklayın, biraz beklemeniz ardından oyun açılacak ve siyah ekran almaksızın oyun gerekli Shader config dosyasını oluşturacaktır. (uzun zaman alabiliyor)
Bu adımı bir kere uyguladıktan sonra oyunun kurulu olduğu dizinden oyunu açtığınızda kaldığınız yerden devam etmekte ve siyah ekran hatası vermemekte.
Umarım faydam dokunmuştur, uzun uğraşlar sonucunda buldum. Üyelik açarak sizlere de bilgisini vermek istedim :)
Selamın Aleyküm. Öncelikle bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Verilen bilgiler tamamen doğru olup, aynen uygulandığında oyun açılıyor. Ben verilen bilgiler ışığında yolumu aydınlatıp, ulaşmam gereken noktaya ulaştım. İyi oyunlar diliyorum

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Oyun Windows 7 İşletim Sisteminde 64 Bit Sistemde Açılıyor mu :)
Maalesef çalışmıyor.Steam sayfasının en alt kısmında işletim sistemi olarak sadece Windows 10 yazılmış.Tavsiyem bir an önce Windows 10'a geçmen.Benim de biraz çekincem vardı ama düzgün kurulduğu zaman kolay kolay sorun yaşayacağını zannetmiyorum.

golden boy 27

Torrent-Oyun.com BEŞİKTAŞ
Arkadaşlar Gerekirse Team Wiwer Verebilir Şu Hatanın Herhangi Bir Çözümü Yokmu :) Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı ( 0xc000007b) Uugulamayı Sonlandırmak İçin Tamam Düğmesine Tıklatın

Bunu değil ancak diğer yüksek GB'li olan sürümünü indirip kurdum ancak oyuna girdiğimde klavye çalışmayı tamamen kesiyor yardımcı olabilecek var mı?

Web sitesi
www.cydd.org.tr
Anti-virüs programlarından herhangi biri açıksa kapatıp öyle dene.Hatta farklı bir yere kurmayı da dene.Varsa başka bir HDD'ye.
Virüs programı kullanmıyorum, Defender de kapalı şu an. SSD'de sadece C: bölümü var. harici HDD'ye kurmayı deneyeyim. unarc.dll ve isdone.dll dosyalarını indirip system64 bölümüne attım yine olmadı. hariciye kurduktan sonra olup olmadığını dönüş yaparım. Teşekkürler.

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Virüs programı kullanmıyorum, Defender de kapalı şu an. SSD'de sadece C: bölümü var. harici HDD'ye kurmayı deneyeyim. unarc.dll ve isdone.dll dosyalarını indirip system64 bölümüne attım yine olmadı. hariciye kurduktan sonra olup olmadığını dönüş yaparım. Teşekkürler.
Rica ederim.Bu arada boş alanınızın da istenilen alandan ortalama bi' 10 GB fazla olması gerekiyor.Bir de pc'yi fazla kullanmamaya çalışın.

Web sitesi
www.cydd.org.tr
Arkadaşlar görselini paylaştığım şekilde unarc.dll hatası alanlar denetim masasından sistem belleğini değiştirsin. benim kurulum bu yüzden hata veriyormuş, sistem belleği ayarını değiştirince sorunsuz bir şekilde kurdu.

Arkadaşlar oyunu kurmaya çalışırken aşağıda görselini attığım şekilde bir hata veriyor. Çözümü nedir?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt