Detroit: Become Human [MULTi24] [DODI Repack] [39.9 GB] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Detroit: Become Human [DODI Repack]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: DODI Repack

:pccrack: Gömülü

:pcboyut: 39.9 GB

:pccikistarihi: 2020-06-18

:pcnot: Türkçe Dil

:pcnot: Yükleme Süresi: 10-15 dakika (PC'nize bağlıdır)

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Quantic Dream tarafından sunulan ödüllü bir oyun olan Detroit: Become Human en sonunda Steam'de! Oyunda Jesse Williams (Grey’s Anatomy), Clancy Brown (Carnivale), Lance Henriksen (Aliens), Bryan Dechart (True Blood) ve Valorie Curry (Twilight) gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

BİZİ İNSAN YAPAN NEDİR?

Detroit 2038. Teknoloji, insanımsı androidlerin her yerde karşımıza çıkabildiği bir noktaya evrildi. Konuşuyorlar, hareket ediyorlar, insan gibi davranıyorlar ama onlar sadece insanlara hizmet eden makineler.
Birbirinden farklı üç android ile oynayın ve kaosun eşiğinde bir dünyayı onların gözlerinden yaşayın, belki de bu dünya bizim geleceğimiz. Her kararınız oyunun yoğunluğunu etkileyecek ve hikayenin farklı dallarını karşınıza çıkaracak.
Ahlaki ikilemlerle karşı karşıya kalacak ve kimin yaşayacağına veya öleceğine siz karar vereceksiniz. Yüzlerce seçenek ve onlarca olası son, Detroit'in geleceği ve insanlığın kaderi ne olacak?

SÜRÜKLEYİCİ BİR HİKAYEDE YERİNİZİ ALIN

Ahlaki ikilemlerle dolu ve android köleleri dünyayı değiştiren devrimcilere dönüştüren zor kararların verildiği bir dünyaya girin. İnsan olmanın ne demek olduğunu dışarıdan bir bakış açısı ile keşfedin ve dünyayı bir makinenin gözlerinden görün.

ONLARIN YAŞAMI, SİZİN KARARLARINIZ

İddialı bir şekilde dallara ayrılan bir hikayeye siz şekil verin. Kararlarınız sadece üç ana karakterin değil tüm Detroit şehrinin kaderini belirleyecek. Kara, Connor ve Markus'u nasıl kontrol ettiğiniz yaşam veya ölüm anlamına gelebilir. Bu karakterlerden biri en büyük bedeli ödese bile hikaye devam edecek...

SAYISIZ YOL, SAYISIZ SON

Verdiğiniz en küçük bir karar bile hikayenin gidişatını etkileyecek. Hiçbir oyun aynı olmayacak: tamamen farklı bir sonuca ulaşmak için tekrar oynayın.

TAMAMEN PC İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ
Detroit: Become Human, çarpıcı grafikler, 4K çözünürlük, 60 fps kare hızı ile sunuluyor. Şimdiye kadarki en eksiksiz Detroit: Become Human deneyimi için hemfare/klavye hem de oyun kolu kontrolleri tamamen entegre edildi.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-2300 @ 2.8 GHz or AMD Ryzen 3 1200 @ 3.1GHz or AMD FX-8350 @ 4.2GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 or AMD HD 7950 with 3GB VRAM minimum (Support of Vulkan 1.1 required)
Depolama: 55 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-6600 @ 3.3 GHz or AMD Ryzen 3 1300 X @ 3.4 GHz
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580 with 4GB VRAM minimum (Support of Vulkan 1.1 required)
Depolama: 55 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

TORRENT İNDİRME LİNKİ

Torrent- Tıkla İndir

Mitmit34

Torrent-Oyun.com
Gençler bu deneyimi yaşamalısınız oynamayanlara da oynatın acayip bir şey bu eser. Ps4 de bitirmiştim anlatamam size.

bunla 58 gb arasınrda ne war ? bunu idrince direk oynamaya başlıyoz dimi ?

Oyun açıldığında siyah ekranda kalıyor. İmleç görünüyor sadece ama devamı gelmiyor. Çözümü ne olabilir?
Bir de açılırken masaütünde 4 farklı dosya daha oluşturuyor. Oyun konumunda da aynı dosyalar var.

İyi günler öncelikle emeğinize sağlık. Oyunu indirdim oyunu yüklerken %57.7 de kaldı. Benimle aynı sorunu yaşayan varsa rica etsem yardımcı olabilir mi ?

Oyun açıldığında siyah ekranda kalıyor. İmleç görünüyor sadece ama devamı gelmiyor. Çözümü ne olabilir?
Bir de açılırken masaütünde 4 farklı dosya daha oluşturuyor. Oyun konumunda da aynı dosyalar var.
aynı problemi ben de yaşıyorum çözümü bir yerde gören bulan bilen var ise yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler.

Edit: oyunu kurulu olduğu yerden yani root dosyasından çalıştırmanız yeterliymiş arkadaşlar. İlk ekranda accept yapamıyorsanız ise beklemeniz gerekiyor.

Son düzenleme:

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hata alan arkadașlar buradaki adımları denesinler

http://dodi-repacks.site/index.php/2018/07/30/repacks-troubleshooting/

Morningstar

LIGHTBRINGER
Harika bir oyun. 7 saattir oynuyorum ve inanılmaz sürüklüyor. En kötü 3-5 defa rahat oynanır.

ivenra

Seviye 1
Oyun hiçbir şekilde açılmıyor bende tepki vermiyor,var mı karşılaşan?

cellat211

Gasai Yuno
iyice updateler falan gelsin dlc vb ondan sonra indirmek lazım türkçe yama da gelse of of of

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt