TO Haber | Detroit: Become Human Bilgisayarlar İçin Gereken Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Maveraun.Nehr

Hayat su gibidir, kirletirsen bulanık görürsün
haber.png

Detroit: Become Human Bilgisayarlar İçin Gereken Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Epic Games Store, PlayStation 4'e özel oyunu Detroit: Become Human'ın bilgisayar platformuna geliyor haberinin ardından oyunun bilgisayar platformlarında oynanabilmesi için önerilen sistem gereksinimleri açıklandı.

Detroit: Become Human Bilgisayarlar İçin Gereken Sistem Gereksinimleri;

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 - 64 bit
İşlemci: i5-2400 3,4 GHz veya eş değeri
RAM: 4 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 veya eş değeri
Vram: 2GB

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 10 - 64 bit
İşlemci: i7-2700K veya eş değeri
RAM: 12 GB
Vram: 8GB
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1080 veya eş değeri​

ZeuS

* G a M e R *
Takım Lideri
Oyun ne zaman çıkış yapacak tarih belli mi ? En çok da fiyatını merak ediyorum. Sistem gereksinimleri doğruysa çok iyi bir haber.

Maveraun.Nehr

Hayat su gibidir, kirletirsen bulanık görürsün
Oyun ne zaman çıkış yapacak tarih belli mi ? En çok da fiyatını merak ediyorum. Sistem gereksinimleri doğruysa çok iyi bir haber.
Çıkış tarihi ile alakalı kesin bir bilgi henüz yok ama fiyat konusunda 150'yi geçeceğinden adım gibi eminim.

JohnWick

Hayatta yaptıklarımız, sonsuzlukta yankılanır.
Heavy Rain, Detroit ve Beyond'un sistemi gereksinimleri tamamen aynı. Şimdilik öylesine konulmuş gibi.
minimumla önerilen arasındaki fark çok fazla bencede öylesine konulmuştur oyunun çıkışına yakın değişir

Stalker.Caglaネコ

Stalker.Caglaネコ
Gerçekten çok güzel bir haber,umarım diğer PS / XBox oyunları da çıkar. Özellikle Zombi / Kıyamet sonrası temalı oyunları dört gözle bekliyorum. Teşekkürler !

Sekar

Baykuştan Korkumuz Yok! Biz Ki, Şahinler Sürüsü.
Böyle bir oyuna GTX1080 istemek? Oyunun grafikleri GTA 5'den biraz hallice(bu bile sayfalarca tartışılır). Portlayamıyorlar sonra optimizasyonla uğraşmak yerine dayıyorlar sistem gereksinimini :D Bu tür para için yapılan şeylerden nefret ediyorum. Para veriyosun sonra saçma sapan optimizasyonla droplarla uğraşıyosun. Oyunları imkan dahilinde orijinal alın derim ama imkanı olan da almasın bu oyunu kırılmasını beklesin.

retr0_

Rölantiye devam..
Böyle bir oyuna GTX1080 istemek? Oyunun grafikleri GTA 5'den biraz hallice(bu bile sayfalarca tartışılır). Portlayamıyorlar sonra optimizasyonla uğraşmak yerine dayıyorlar sistem gereksinimini :D Bu tür para için yapılan şeylerden nefret ediyorum. Para veriyosun sonra saçma sapan optimizasyonla droplarla uğraşıyosun. Oyunları imkan dahilinde orijinal alın derim ama imkanı olan da almasın bu oyunu kırılmasını beklesin.
Harbiden nE? Gta V mi? Birincisi oyunun grafikleri çok iyi. İkincisi, eğer ciddiysen bir göz doktoruna görünmeni tavsiye ederim.

Sekar

Baykuştan Korkumuz Yok! Biz Ki, Şahinler Sürüsü.
Harbiden nE? Gta V mi? Birincisi oyunun grafikleri çok iyi. İkincisi, eğer ciddiysen bir göz doktoruna görünmeni tavsiye ederim.
Aynı fikirde olmadığınız birilerine tepeden konuşmak için fırsat arıyorsunuz. Artık büyüyün arkadaşlar. Kişiliğinizi büyütün egonuzu küçültün :) Sana göre güzel olabilir bana göre değil. Olay basit yani aynı fikirde değilsen cevaplamak zorunda değilsin. Cevaplıyorsan da illa oraya bi laf sokuşturman gerekmiyor. İnsanlarla iyi konuşun gereksiz ofansiflikler size bir şey kazandırmaz :)

Death

Elizabeth Olsen
RTX teknolojisi olacak mı bana o lazım bir bilgi var mı?

retr0_

Rölantiye devam..
Aynı fikirde olmadığınız birilerine tepeden konuşmak için fırsat arıyorsunuz. Artık büyüyün arkadaşlar. Kişiliğinizi büyütün egonuzu küçültün :) Sana göre güzel olabilir bana göre değil. Olay basit yani aynı fikirde değilsen cevaplamak zorunda değilsin. Cevaplıyorsan da illa oraya bi laf sokuşturman gerekmiyor. İnsanlarla iyi konuşun gereksiz ofansiflikler size bir şey kazandırmaz :)
Şuanda bu konunun aynı fikirle olmakla bir alakası yok ki. Bahsettiğin şey göreceli bir kavram değil. Ha oyunu beğenmezsin o senin bileceğin bir iştir. Grafikleri beğenmezsin yine senin bileceğin iş. Ama mesela grafikleri gta 5 ten biraz hallice gibi saçma bir yorum görünce ben de böyle yazdım ne yapayım. Tabi hemen edebiyat yapmaya hazırsınız. :) Ortada tartışacak bir durum yok kolay gelsin.

Onur.G

Her Şey Unutulmuyor
Süper Moderatör
bir yerde okumuştum ps den pc ye gelmesi muhtemel oyunlardan birini bu oyun olarak göstermişlerdi.
google görsellerden grafiklerine baktım da oyun güzel bir oyuna benziyor ama sistem gereksinimleri belki gerçeği yansıtmıyor olabilir.
bir kaç defa şahit olmuştum oyun daha çıkmadan sistem gereksinimlerinin yayınlandığı söyleniyordu çıktığın da arasında dağlar kadar fark vardı :D
İNŞALLAH kısa süre için de çıkar :) haber için teşekkürler :)

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Yalnız, grafikleri karşılaştırmak kişiden kişiye değişebilecek bir şey değil. Bunun için bazı kriterler vardır, o kriterlerde hangisi ağır basıyorsa onun grafikleri daha iyidir. Bu oyunun grafiklerinin GTA 5'e yakın olduğunu söylemek pek doğru olmaz.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt