Destroy All Humans! [Repack xatab] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Destroy All Humans! [xatab]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: xatab

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 10.39 GB

:pccikistarihi: 28.07.2020

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Bir klasik geri dönüyor! Şeytani uzaylı Crypto-137 rolüne girerek Dünyada 1950'lerin insanlarına terör saçın. DNA'larını toplayın ve efsanevi uzaylı istilası aksiyonunu yeniden canlandırarak ABD hükümetini yerle bir edin. Çeşitli uzaylı silahları ve psişik beceriler kullanarak çelimsiz ve zavallı insanları yok edin. Uçan Dairenizle şehirlerini taş yığınına çevirin. İnsanlığı ezmek için büyük bir adım!

• 1950'lerin uzaylı istilası hikayesinde şeytani taraf olun

• Bu oyunun neden bugüne kadarki en eğlenceli oyun olduğunu keşfedin

• En baştan yeni galaktik ihtişamınızı yaratın

• Crypto'nun Anal Sonda Silahı gibi eşsiz silahlarının tadını çıkarın

• Hassas demokrasilerine sızmak için zavallı insanların kılığına girin

• Psikokinezi kullanarak düşmanlarınızı havaya fırlatın veya üstlerine rastgele nesneler yağdırın

• Sırt roketinizle 1950'lerin Amerika'sında özgürce gezin

• Uçan dairenizle insanlığın ilkel mimarisini yok edin

• Yenilenen, çok konuşulan bir ilk: Kayıp 42. Bölge Görevi!

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
İşlemci: AMD / Intel CPU running at 3.0 GHz or higher: AMD Kaveri A10-7850K or Intel Pentium DualCore G3220 or newer is recommended / Ryzen 5 2400G (for systems using an integrated GPU)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated graphics card, with at least 4GB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11.0 and Shader Model 5.1 support
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 19 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard​

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
İşlemci: IAMD / Intel processor running at 3.5 GHz or higher (AMD Ryzen 3 1300x or Intel Core i3 8100 or newer is recommended)
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: AMD/NVIDIA dedicated graphics card, with at least 4GB of dedicated VRAM and with at least DirectX 12.0 and Shader Model 6.0 support
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 19 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard

:pcoyunfragmani:

TORRENT İNDİRME LİNKİ

Torrent- Tıkla İndir

Pass_Recon

'.'. Pass_Recon'.'.
Çocukluğumuzda bunun filmini bin kere izlemişizdir ya teşekkürler :D Müzik açılınca uzaylıların beyni patlıyor mu acaba :D

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
sırf uzay mekiği için bile indirilir çocukluk yılları nerede şimdi..

aynen kanka gitti yılar saçlara aklar bastı 2005 de hatırlıyorum bu oyunu mazii :)
Bende o yıllar çok küçüktüm 3.sınıfa gidiyordum (= sünnet daha yeni olmuş 9 yaşında (= biraz büyük eskiden premier vcd leri olurdu atari gibi oluyordu 3000 oyun cd si vardı ne değişik yıllardı PlayStation 2 de hediye gelmişti bana ilk bu oyun hediyeli miydi o zaman da mı korsancıydık bilmiyorum (= çok uygun fiyata mahallemizde vcd dvd film kiralıyan abimiz vardı biz o zamanlar nerden bilerim indirmeyi parası ile 150-250 mp3 şarkı vcd alırdık (= iyi fiyata satardı birde 5 lira mı neydi (= o zamanlar iyi para çeyrek altın 35 lira gibi bir şeydi simdikinin 30 lirası gibi bir şey gibi gibi ben PlayStation 2 görünce simdi nasıl son model bir bilgisayar yada telefon gördük mü o heyecan olurdu bende de öyle oluyordu da sonraları mac payne 1-2 gta serisi falan oynayınca türkçe olmayınca açayip sinir olurdum ingilizce bilmiyordu bu zavallı (= uzun uzun yazdım ama ilk bilgisayarım arçelik grldiğinde 2006 yılında PlayStation 2 papucu dama atılmıştı işte ama bu uzaylı cımbırtıcısını oynardım garip bir zevk alıyordum (= ama bilgisayar dan asla vazgeçmedim geçemiyorum (= benim de anım böyle işte premier den PlayStation 2 geçiş serüvenim eşekten inip uzay mekiğine bindiğim yıllar ve geri gelmeyecek yıllar ....

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt