Desperados III [CODEX] FULL | Torrent-Mega-Drive-Yandex İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Desperados III [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 9.80 GB

:pccikistarihi: 2020-06-16

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Desperados III, acımasız bir Vahşi Batı senaryosunda geçen hikaye odaklı, ekstrem bir taktiksel gizlilik oyunudur.

Çok sevilen klasik Desperados: Wanted Dead or Alive'ın uzun süredir beklenen bu ön bölümünde John Cooper kaçak gelin Kate, sahtekar tetikçi Doc McCoy, dev tuzakçı Hector ve New Orleans'tan gelen gizemli bir kadın olan Isabelle ile güçlerini birleştirecek. Cooper'ın kefaret görevinde maceraları onu ve çetesini kırsal kasabalardan bataklıklara ve nehir kenarlarına ve son olarak da Vahşi Batı efsanelerine yakışacak dramatik bir karşılaşmaya götürecek.

Başarılı olmak istiyorsanız akıllıca oynayın. İyi bir plan, sağ kalmanız veya kendinizi bir silahın ucunda bulmanız arasındaki farkı oluşturabilir.

Serseri, silahşör ve doğal bir lider olan Cooper rakiplerini bir bıçak ile sessizce alt edebilir veya tabancalarıyla birden fazla düşmanı yenebilir. İri yarı Hector, kocaman bir ayı tuzağı taşır ve en zorlu rakiplerini güvenilir baltası ile avlayabilir. Soğuk kanlı ödül avcısı McCoy sistemli olmayı sever ve yem, bayıltma gazı, zehirli şırıngalar ve özel bir uzun menzilli tabanca kullanır. Kate doğru kıyafetle neredeyse herkesi kandırabilir ve gizli silahı ile dikkat çekmeyecek şekilde öldürür. Ve bir de New Orleans'tan gelen gizemli kadın Isabelle var...

Her bir zorlu mücadelenin üstesinden kendi tarzınızda gelmek için ekibinizin özel yeteneklerini bir araya getirin.

• Her biri özel bir yetenek grubuna sahip beş benzersiz karakter ile oynayın

• Her türlü engelin üstesinden gelmek için sayısız farklı yol ile gerçek seçim özgürlüğünün tadını çıkarın

• Dikkatli planlama ve yürütme sayesinde büyük düşman gruplarını alt edin

• Sınır kasabaları, gizemli bataklıklar, büyüyen modern şehirler ve çok daha fazlası gibi klasik Vahşi Batı senaryolarının görkemine şahit olun

• Ölümcül olmayan ve ölümcül saldırılar, gizlilik ve ateşli silahlar arasında seçim yapın

• Çeşitli zorluk ayarları ve özel yeniden oynama mücadeleleriyle oyunu kendi tarzınıza göre ayarlayın

• Karşılaşma modu oyunu istediğiniz zaman duraklatıp pusulara ve sürpriz saldırılara tepki vermenize olanak tanır

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or higher
İşlemci: 3.0 GHz Dual Core (Intel i3-530 / AMD Athlon II X3 460)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 560 / Radeon HD 5850, 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: 3.0 GHz Quad Core (Intel i5-750 / AMD Athlon X4 740)
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 760, AMD Radeon HD 7870, 3GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers
İlave Notlar: It is recommended to install the game on an SSD to improve loading times

:pcoyunfragmani:

ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ

Mega- Tıkla İndir

Google Drive- Tıka İndir

Yandex- Tıkla İndir

Ekli dosyalar

HowNisCupe

Ashley Greene
ben yks yi bekliyorum ondan sonra gördüğüme zıbancam bekleyemem fifayı rdr yi falan

Hidalgo71

https://crackwatch.com/?ref=44172
2 mesaj flood olmuyor, hadi öyle olduğunu düşünüyorsunuz araya daha uzun süre koyun insanlar üst üste yazmasın. Ayrıca neden 1. mesajım siliniyor, adama cevap verdim yararlı olan silinmiş ne hikmetse başarılar dediğim kalmış. BRAVO!

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
2 mesaj flood olmuyor, hadi öyle olduğunu düşünüyorsunuz araya daha uzun süre koyun insanlar üst üste yazmasın. Ayrıca neden 1. mesajım siliniyor, adama cevap verdim yararlı olan silinmiş ne hikmetse başarılar dediğim kalmış. BRAVO!
2 Mesajın flood olmadığını sana kim söylüyor, başarılar dediğin yazıyı düzenle yapıp diğer arkadaşa cevap veremiyor musun hayırdır nedir bu kadar agresiflik ??

SafakGuler

Torrent-Oyun.com
Hakikaten yorumları okudum gerçekten ne bu agresiflik :D, yasinakbulut adam tek başına o kadar oyunu siteye ekliyor üstüne her yorum yapan kişiye yardım etmeye çalışıyor, ben büyük saygı duyuyorum vallahi. hala ırım kırım...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt