Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles [Cevaplandı (Kırılmadı)]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
Oyunda Denuvo koruması mevcut ve henüz kırılmadı hocam. Kırıldığı takdirde ben ya da Transient Ghost hocam paylaşmaya çalışırız.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Oyunda denuvo var .ve benim düşünceme göre bu oyunda denuvo cikarirmadan düşmesi çok zor.cok popüler oyun değil empress daha popüler oyunları kiracaktir.

Oyunda Denuvo koruması mevcut ve henüz kırılmadı hocam. Kırıldığı takdirde ben ya da Transient Ghost hocam paylaşmaya çalışırız.
Teşekkür ederim bekliyorum heyecanla

İletileriniz Birleştirildi (Lütfen Flood Yapmayınız)

Oyunda denuvo var .ve benim düşünceme göre bu oyunda denuvo cikarirmadan düşmesi çok zor.cok popüler oyun değil empress daha popüler oyunları kiracaktir.
Bir ümit bekliyorum ben de bek ihtimal vermiyorum ama bekliyorum, alayım desem 50 100tl birşey değil ki 500 küsur lira

Moderatör tarafında düzenlendi:

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Teşekkür ederim bekliyorum heyecanla

İletileriniz Birleştirildi (Lütfen Flood Yapmayınız)

Bir ümit bekliyorum ben de bek ihtimal vermiyorum ama bekliyorum, alayım desem 50 100tl birşey değil ki 500 küsur lira
Sega yüzünden normal aslında son çıkan anime oyunları genellikle 500 TL persona var mesela oda aynı başka biri yayinlasaydı şu oyun 100 200 TL'yi gecmezdi zaten Naruto namco oyunlarına benzer bir oyun ve takip ediyorsanız o oyunların 4,5 tane oyunu var hepsi indirimlerde toplamda 100 TL oluyor

Sega yüzünden normal aslında son çıkan anime oyunları genellikle 500 TL persona var mesela oda aynı başka biri yayinlasaydı şu oyun 100 200 TL'yi gecmezdi zaten Naruto namco oyunlarına benzer bir oyun ve takip ediyorsanız o oyunların 4,5 tane oyunu var hepsi indirimlerde toplamda 100 TL oluyor
Çok sıkı takipçisi değilim anime dünyasında yeniyim demon slayer izleyerek başladım oyununu da görünce baktım uygun birşey ise alayım dedim ama 500tl bandın da olunca haliyle almak mantıklı değil

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt