death stranding rota oluşturma sorunu!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

kanfur

Torrent-Oyun.com
bir türlü detaylı rota oluşturamıyorum durmadan haritaya bakıp yön bulmaya çalışıyorum fare klavye ile nasıl rota oluşturuyoruz arkadaşlar?

MuratTamer

Dutch always has a plan..
bir türlü detaylı rota oluşturamıyorum durmadan haritaya bakıp yön bulmaya çalışıyorum fare klavye ile nasıl rota oluşturuyoruz arkadaşlar?
O olay bende de var ya :) rotaı yapınca düm düz çizgi şeklinde işaretliyor gideceğim yere kadar. Dağ bayır duvar etrafından dolandıracak şekilde yol gostermiyor. Sanırım çok kolay olmasın diye oto navigasyon yok.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt