Death Stranding hakkında

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

eu61

'TRABZONSPOR'
Oyunu korsan olarak %40 civarında bitirdim. Oynarken çok zorlanmadım ama yol yaparken malzeme sıkıntısı çekiyorum.Oyunu alırsam ilerlememi orijinal oyuna aktarabillir miyim sizce?

RUBENム

war. war never changes.
Oyunu korsan olarak %40 civarında bitirdim. Oynarken çok zorlanmadım ama yol yaparken malzeme sıkıntısı çekiyorum.Oyunu alırsam ilerlememi orijinal oyuna aktarabillir miyim sizce?
Aktarabileceğini düşünüyorum ama önermiyorum. Steam üzerinden aldığını varsayarsak ilerlemene göre başarımlar kazanıyorsun. Bu yüzden sıfırdan başlamanı öneririm.

Aktarabileceğini düşünüyorum ama önermiyorum. Steam üzerinden aldığını varsayarsak ilerlemene göre başarımlar kazanıyorsun. Bu yüzden sıfırdan başlamanı öneririm.
Başarımlar kimin umurunda, ille istersen aç başarım emulatörünü aç istediklerini.

eu61

'TRABZONSPOR'
Sizce online deneyim ile offline deneyim arasında ciddi bir fark olur mu?

Sizce online deneyim ile offline deneyim arasında ciddi bir fark olur mu?
Oyunu ilk korsan olarak indirdim ve korsan olarak da bitirdim haliyle offlinedı oyun. Online olarak da deneyim ettim. Ama offline deneyimin cidden bir challege olduğunu fark ettim. Ve emin ol bu oyun offline onanmalı bana göre..

Daha sonra indirimde iken epicden kupon ile aldım oyunu. Ve oyunun online halini çok daha seri bitirdim. Çok kolay geldi bana online hali.. Çünkü sürekli birileri seninle eş zamanlı olarak bir şeyler yapıyordu haritada. Özetle çok bir şey kaybetmiyorsun ama olurda bir gün güzel bir indirim alır oyun o zaman online versiyonunu da bir dene derim kardeşim..

Edit yukarıdaki arkadaşa katılıyorum. Trainer ı vardı oyunun. Aktif ettiğinde aynen online oyundaki gibi işliyordu her şey. Bir bak derim.. Ha eğer bulamazsan trainer ı bana özelden yaz hocam..

eu61

'TRABZONSPOR'
Oyunu ilk korsan olarak indirdim ve korsan olarak da bitirdim haliyle offlinedı oyun. Online olarak da deneyim ettim. Ama offline deneyimin cidden bir challege olduğunu fark ettim. Ve emin ol bu oyun offline onanmalı bana göre..

Daha sonra indirimde iken epicden kupon ile aldım oyunu. Ve oyunun online halini çok daha seri bitirdim. Çok kolay geldi bana online hali.. Çünkü sürekli birileri seninle eş zamanlı olarak bir şeyler yapıyordu haritada. Özetle çok bir şey kaybetmiyorsun ama olurda bir gün güzel bir indirim alır oyun o zaman online versiyonunu da bir dene derim kardeşim..

Edit yukarıdaki arkadaşa katılıyorum. Trainer ı vardı oyunun. Aktif ettiğinde aynen online oyundaki gibi işliyordu her şey. Bir bak derim.. Ha eğer bulamazsan trainer ı bana özelden yaz hocam..
Şu an playstorede %56 indirimle 174 tl.Gelecekte daha çok indirim alır mı sence?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt