Death.Stranding [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

RUBENム

war. war never changes.
Oyunu i3-2100'e yakın bir işlemci ile oynayan var mı? Aşırı derecede drop oluyorsa indirmeyeyim boşuna.

mehmet0338

Torrent-Oyun.com
indirdik indirmesine de gelelim o malum soruya çoğu kişide olan bende de oyun açılıyor tıklıyorum ama herhangi bir tepki bile vermiyor oyun forumlarda AVX diye bir şey geçiyor işlemcide olması gereken bir özellikmiş bende yok ama ben bu oyunu nasıl açabilirim yok mu bunun bir yolu ya güncellemesi veya fizx dosyası felan

HowNisCupe

Ashley Greene
mx150 ile çalışıyor bu arada denendi onaylandı arkadaşlar 26-32 fps arası 720pde alıyorum.

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.
Arkadaşlar oyun oynanır mı? Hikayesi sağlam oyunlar seviyorum da önerir misiniz? Son olarak hangisini indirmeliyim sizce?

Oyunun zorluğunu seçtikten sonra yükleme ekranında benim gibi hata alan yok sanırım. Fitgirl ile alakalı bir problem mi acaba.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Arkadaşlar 44.6 olan torrenti indirdim kurulumunu yaptım ama oyun rusça bunu ingilizceye yada türkçeye çevirme ihtimalimiz varmı yapamadım ben

jubeiyagyu

Torrent-Oyun.com
Dirext 12 hatası ve ekran kartı yettiği halde giriş yaparken hata verenler için %100 çözümü bu videodur umarım yardımcı olur kendim nvidia GTX 960m ile çalıştırdim oyunu.

Beyler oyun açılıyor sıkıntı yokta çözünürlük sıkıntım var araştırdım bulamadım çözümü yardımcı olabilir misiniz: 1280x720'de takılı kaldım ne 720p ne 1080p yapabiliyorum ayarlarda bu seçenekler yok 16:9 ve 21:9 var

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt