Death.Stranding [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

kanfur

Torrent-Oyun.com
ben çözünürlüğü arttıramıyorum.indirdiğim dosyayı oyunun kurulu olduğu yere yükledim burada kaldım :)

yıllardır şu indir yükle işindeki acemiliğim bitmedi gitti. çözünürlüğü nasıl değiştiririz?üstte select denen kısımda neyi seçeceğiz?lütfen 4k çözünürlük şeklinde sırayla nasıl yapacağımı söyler misiniz?

Son düzenleme:
Oyunu açamayanlar var mı? İki dosya indirdim youtube de yabancı arkadaş yayınlamış. Cpy de işe yaradı çatır çatır oynuyorum :)

BLinDExecutioneR

Keep Calm and İgni

AuEnx

Seviye 1
DODI torrent çok yavaş indiriyor bende 3 kbps falan anlamadım neden böyle ?

acar85

Torrent-Oyun.com
cpy sürümü indirdim rusça oldu. diğer sürümü indirdim dodi mi ne o da rusça. dil ayarına giriyorum dili türkçe ingilizce yapıyorum kaydet diyorum ama yine dili rusça . anlamadım. var mı çözümü arkadaşlar?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
DODI torrent çok yavaş indiriyor bende 3 kbps falan anlamadım neden böyle ?
Qbittorent'ten indirmeyi deneyebilirsin.

cpy sürümü indirdim rusça oldu. diğer sürümü indirdim dodi mi ne o da rusça. dil ayarına giriyorum dili türkçe ingilizce yapıyorum kaydet diyorum ama yine dili rusça . anlamadım. var mı çözümü arkadaşlar?
Türkçe yani Turkish yapmayı den bir de.

Unutmamışsın teşekkürler hocam
Rica ederim, yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana.

FitGirl olarak oyunu indirdim fakat yükleme yaparken her seferinde %47.5 te takılıyor. Bir çözümü var mı , yoksa yeniden indirmem mi gerekir ?

Valla sözde oyunu korsan indirdim oynuyordum ama içim elvermedi yav. Yani oyun bana göre parasını hak eden bir yapım olmuş." 40 saat civarı deneyim ile yazıyorum" Epic de kupon vardı hazır indireme de girmişken 219 liraya kaptım bir tane. Eldeki korsan dosyaları bir deneyeyim dedim Allahtan dosyaları doğruladı epic de üstüne güncelleme çekerek halloldu. Şimdi girip bir bakacağım son güncelleme ile performans ve kalite ne durumda.

Transient Ghost

Ekip Lideri
sorunu çöze bildiniz mi ? bende aynı sorunu yaşıyorum
Reddit'teki bir konuda DLSS'yi devre dışı bırakıp Realtek ses sürücüsünü de kaldırarak çözenler olmuş (ses sürücüsü tekrar yüklenmeli).

Konu aşağıda mevcut, yorumlardan başka çözüm önerileri de çıkarılabilir.Sorununuzu çözen çözüm önerisini buraya da yazarsanız sevinirim arkadaşlar.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Denedim Hocam. Oyunu Kuralım 1 Saat Oldu Olmadı Yeni Oyun Seçip Yükleme Ekranı %100 Olduktan Sonra ki yerde Hata Veriyo (Sinematiklerin Başlıcağı Yer Sanırım)
O öneride dediğim gibi Reddit konularındaki yorumlardan da çözüm önerileri bulunabilir.Yapabileceğim başka bir şey yok maalesef.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt