Death.Stranding [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
death str.png

Death.Stranding [CPY]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CPY

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 63.50 GB

:pccikistarihi: 14.07.2020

:pcnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:pcnot: Windows 10 işletim sistemi ve Directx 12 destekleyen bir ekran kartınız olması gerekiyor!

:psnot: Fitgirl Repack son tercihiniz olsun.

:xboxdil: TÜRKÇE

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima’dan yepyeni, türlere meydan okuyan bir deneyim.

Sam Bridges, Ölüm Kıyısı'nın tamamen değiştirdiği bir dünyaya göğüs germek zorunda. Geleceğimizin dağılmış parçalarını taşıyarak parçalanmış dünyayı adım adım bir araya getirecek bir yolculuğa çıkıyor.

Başrollerde Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux ve Lindsay Wagner var.

Ek PC özellikleri YÜKSEK KARE HIZI, FOTOĞRAF MODU ve ULTRA GENİŞ MONİTÖR DESTEĞİ'ni içerir. Ayrıca Valve Corporation'ın HALF-LIFE serisinden çapraz içerik içerir.

:sistem_gereksinimleri:

12442141.png

:pcoyunfragmani:

Güncelleme

DODI ve FitGirl Repack eklenmiştir.Her iki repack'te de Türkçe dil desteği mevcuttur.İyi oyunlar.

GÜNCELLEME:

İlk torrent kaldırılıp yerine 3 farklı kaynaktan alınmış alternatif torrent'ler eklenmiştir (istediğinizi indirebilirsiniz).Sabrınız için teşekkür ederiz, iyi oyunlar.

REPACK GÜNCELLEMESİ:

44,6 GB'lık Xatab Repack de eklenmiştir dostlar, iyi oyunlar.

Directx 12 Sorunu için Üye paylaşımı Çözüm Önerisi

Çözünürlük Sorununa üye paylaşımı çözüm:
[Çözüm için @uzimakireverse , test için ise @gslieren3338 (Xanteus) nikli arkadaşlara teşekkürler.]

https://www.torrent-oyun.com/thread...enuerluek-sorunu-coezuem.537278/#post-4613537

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

4weSoMe

Bilgi kuvvettir. Hayatta En Hakiki Mürşit İlimdir.
hayırlı uğurlu olsun sonunda kırıldı :D

Sonunda! Buralar uzun süredir sessizdi , dönüş muhteşem oldu. Uzun zamandır bekliyordum. Çok heyecanlıyım :D Teşekkürler!

Tahminen indirme hızları ne zaman düzelir? Saniyede 20kb indiriyor da.

Sağolun da bu oyunu crackli oynamanın pek bir anlamı yok ki. Oyunun amacı başkalarıyla etkileşime geçerek ilerlemek (yapılar vs), hatta oyunun ortasından sonra bazı bölümler zorunlu olarak başka oyuncuların yardımını istiyor, bu oyunu offline oynamak çok sıkıcı olacak ben pas geçiyorum ama teşekkürler :))

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt