Death Stranding Çözünürlük Sorunu[ÇÖZÜM]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
ben de full hd monitör var 4k ya (sanal olarak) nasıl çeviririm? benim tek beklediğim sorun ve ayar bu.yani upsampling ayarı bende açılmıyor!
4k çözünürlük hiç sahip olmadım ama bildiğim kadarıyla size 3840 x 2160 olması lazım ayarlarda sadece programın verdiği değerleri değil kendi değerlerinizide kullanabiliyorsunuz bu değerleri o otomatik doldurduğu yere girmeniz yeterli aspect ratio biliyorsanız kendiniz bilmiyorsanız pc'nin kendi ayarını otomatik yapıyor gene program

Bu arada not düştüm mü bilmiyorum ama oyunu ve programı açarken ya normal ya da ikisinide yönetici olarak açmanız lazım yoksa ya exeyi bulamıyor ya da hata veriyor birde ilk programı açın

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
4k çözünürlük hiç sahip olmadım ama bildiğim kadarıyla size 3840 x 2160 olması lazım ayarlarda sadece programın verdiği değerleri değil kendi değerlerinizide kullanabiliyorsunuz bu değerleri o otomatik doldurduğu yere girmeniz yeterli aspect ratio biliyorsanız kendiniz bilmiyorsanız pc'nin kendi ayarını otomatik yapıyor gene program

Bu arada not düştüm mü bilmiyorum ama oyunu ve programı açarken ya normal ya da ikisinide yönetici olarak açmanız lazım yoksa ya exeyi bulamıyor ya da hata veriyor birde ilk programı açın
Dostum ilk önce programı açınca oyunun exe dosyasını otomatik bulmuyor bende.O yüzden önce oyunu açıp öyle görebiliyorum.

Dostum ilk önce programı açınca oyunun exe dosyasını otomatik bulmuyor bende.O yüzden önce oyunu açıp öyle görebiliyorum.
Şey yapamıyor musun ben öyle yapıyorum programı açıp oyunu açınca programda sağ tarafta bir yer vardı oraya tıklayınca açık olan uygulamaları görüyordun ds.exeyi seçincede tanıyor

Transient Ghost

Ekip Lideri
Şey yapamıyor musun ben öyle yapıyorum programı açıp oyunu açınca programda sağ tarafta bir yer vardı oraya tıklayınca açık olan uygulamaları görüyordun ds.exeyi seçincede tanıyor
Select kısmında bahsediyorsan bakmadım ama muhtemelen dediğin gibi seçilebiliyor olması lazım.Ama eğer önce oyunu açar daha sonra da programı açarsan direkt ekliyor oraya.Daha sonra da inject diyorsun zaten.

BLinDExecutioneR

Keep Calm and İgni
Zoom mekanizması mı bu? Zoom yapınca çözünürlüğün değişsede görüntü olarak değişmediğini söyleyenler vardı sorayım dedim.

kanfur

Torrent-Oyun.com
ben artık nvidea denetim masasından DSR ayarını 4k yapıp oyundan 4k yapabildim.bu şekilde bitireceğim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Zoom mekanizması mı bu? Zoom yapınca çözünürlüğün değişsede görüntü olarak değişmediğini söyleyenler vardı sorayım dedim.
O yöntemi denedim ama işe yaramamıştı.Bu yöntemin zoom'laştırdığını pek sanmıyorum, görüntüsü kötü değil çünkü.Yalnız Aşağıdaki yorumumda söylediğim FidelityFx CAS ayarını söylediğim gibi yapmalısın yoksa görüntü o ayar yüzünden kötü görünebilir.

https://www.torrent-oyun.com/thread...enuerluek-sorunu-coezuem.537278/#post-4613633

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt