Death.Stranding [CODEX-v1.05] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Hocam RTX ayarlarını açtığım zaman bahsettiğiniz Fidelity ayarları kapanıyor ayarlayamıyorum. V-Sync ise zaten açık hep.
O zaman monitör veya ekran kartı güncellemesiyle alakalı bir durumdur.Ekran kartı güncellemesi yapıp çözemezsen monitörünle alakalıdır.Oyun ayarlarından fps limini 60'a sabitlemeyi deneyebilirsin.Ha bir de vsync bazı oyunlarda hatalı çalışabiliyor, kapalı durumuna getirerek bi' bak, işe yarar belki.

AuEnx

Seviye 1
O zaman monitör veya ekran kartı güncellemesiyle alakalı bir durumdur.Ekran kartı güncellemesi yapıp çözemezsen monitörünle alakalıdır.Oyun ayarlarından fps limini 60'a sabitlemeyi deneyebilirsin.Ha bir de vsync bazı oyunlarda hatalı çalışabiliyor, kapalı durumuna getirerek bi' bak, işe yarar belki.
Monitör de bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü laptop kullanıyorum. 144 HZ var ekranda. Ekran kartı güncellemesini daha dün yaptım. V-Sync kapatmayı deneyeyim bakalım nasıl olacak.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Monitör de bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü laptop kullanıyorum. 144 HZ var ekranda. Ekran kartı güncellemesini daha dün yaptım. V-Sync kapatmayı deneyeyim bakalım nasıl olacak.
Sorun olarak değil dostum, bazen çözünürlük gibi değişik uyumsuzluklar olabiliyor.Sebebi crack falan olur genellikle.

BlacJJack

Torrent-Oyun.com
Oyunu hem CPY'den hem de CPY'den indirdim ama nafile. Oyun tepkisiz tıklıyorum açılmıyor.

EDIT

Oyun bazı eski nesil işlemcilerde açılmıyormuş. Steamde bir grup i7-970 işlemciye sahip ver hiçbiri açamadığını yazmış. Bende de g4560 var galiba açılmamasının sebebi bu.

Son düzenleme:
Oyunu hem CPY'den hem de CPY'den indirdim ama nafile. Oyun tepkisiz tıklıyorum açılmıyor.

EDIT

Oyun bazı eski nesil işlemcilerde açılmıyormuş. Steamde bir grup i7-970 işlemciye sahip ver hiçbiri açamadığını yazmış. Bende de g4560 var galiba açılmamasının sebebi bu.
E yani kanka min gereksinimleri karşılamıyorsa açılmaması normal :/

RUBENム

war. war never changes.

EDIT

Bunun sebebi işlemcinin AVX desteği olmaması. 1. nesil işlemciler (i3,i5,i7), Pentium ve Intel Celeron işlemcilerde de AVX desteği yok.

Horizon Zero Dawn'da da bu sorun varmış fakat gelen güncellemeler kaldırılmış.

E yani kanka min gereksinimleri karşılamıyorsa açılmaması normal :/
Normal değil. Sistem gereksinimlerinin altında bir PC oyunu açmaz diye bir kaide yok.

Örneğin, ortalama 70FPS aldığım New Colossus'ın minimum sistem gereksinimlerini bile karşılayan sistemim yok. Ama oyunu çok rahat bir şekilde oynuyorum.

Hocam ben bu oyunun gameplaylerini falan izlediğimde büyülenmiştim oyunu deneyimlemeyi çok istiyorum ama offline olarak oynamak aynı zevki verir mi bilmiyorum online oynarken aşırı keyifli oluyor tabi ben oynamadım malesef gameplaylerden gördüğüm kadarıyla... şimdi tek başımıza oynarsak aşırı zor olacak çünkü harita aşırı zorlayıcı korsan indirip deneyip baya ilerleyip keyif alan var mı çok arada kaldım gerçekten fikri olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Hocam ben bu oyunun gameplaylerini falan izlediğimde büyülenmiştim oyunu deneyimlemeyi çok istiyorum ama offline olarak oynamak aynı zevki verir mi bilmiyorum online oynarken aşırı keyifli oluyor tabi ben oynamadım malesef gameplaylerden gördüğüm kadarıyla... şimdi tek başımıza oynarsak aşırı zor olacak çünkü harita aşırı zorlayıcı korsan indirip deneyip baya ilerleyip keyif alan var mı çok arada kaldım gerçekten fikri olan varsa yardımcı olabilir mi ?
@uzimakireverse nikli arkadaş (büyüğümüzdür kendisi :) ) offline olarak oynayıp bitirmiş ve çoğu yorumunda bundan baya keyif aldığını da belirtmişti.

Kendisi tekrar tekrar yorumlamak ister mi bilmiyorum ama istersen aşağıdaki tüm yorumlarının bulunduğu sayfaları iyice kontrol et, illa ki bahsettiği bir yoruma denk geleceksindir.

https://www.torrent-oyun.com/search/1942346/

Örnek:
Yakın zamanda yaptığı yorum (biraz daha bakarsan daha detaylısını da bulabilirsin):

https://www.torrent-oyun.com/threads/death-stranding-hakkinda.537592/#post-4618427

Selamlar kardeşim offline oyun tabi ki de keyif veriyor yani bitirilebiliyor oyun bir sorun teşkil etmiyor.
Transient Ghost da bahsettiği gibi, zaten yorumlarımda da bahsetmiştim. Bu oyun cidden offline oynanmalı. Alacağın keyif cidden 2 ye katlıyor offline da. Doğa ile mücadeleyi cidden yaşatıyor. Fakat onlineda bu durum biraz daha kolaylaşıyor. Yani oyunu hem korsan halini hem de orijinal olarak alıp online olarak ta deneyim ettim ve oyum dediğim gibi offline oyundan yana.:))

RUBENム

war. war never changes.
Online modu yukarıdaki arkadaşların söylediği gibi birazcık işi kolaylaştırıyor. Diğer oyuncuların yaptığı merdiven, köprü vb. yapılar, eşya paylaşımı oyunun zorluğunu bir nebze azaltıyor. Diğer oyuncular ile eşya paylaşımı yapabiliyorsun. Kendim de bir çift bot bağışladım.

Offline modda oyun birazcık zorlaşıyor yani bunlar olmadığı için. Gerçek mücadele için offline mod daha ideal.

entegrel

Türk olmak üstün olmak için yeterlidir.
Benim işlemci i7 7700 bu avx meselesini pek bilmiyorum internetten araştırdım pek bişey bulamadım benim işlemcim açar mı bilgisi olan var mı ? Ekran Kartım 1050 ti oc edition

RUBENム

war. war never changes.
Benim işlemci i7 7700 bu avx meselesini pek bilmiyorum internetten araştırdım pek bişey bulamadım benim işlemcim açar mı bilgisi olan var mı ? Ekran Kartım 1050 ti oc edition
Oyunu açar. Akıcı bir deneyim için Medium ayarlarda oynayabilirsin.

Transient Ghost

Ekip Lideri

Ekli dosyalar

oyunu pek bilmiyorum ama 1.05 sürümünde fark değişiklikler varmı yoksa ufak caplı seyler mi düzeltildi değiştirlidi ona göre ya Repack halini indircem yada yeni sürümü bi yardımcı olabilirmisin

Transient Ghost

Ekip Lideri
oyunu pek bilmiyorum ama 1.05 sürümünde fark değişiklikler varmı yoksa ufak caplı seyler mi düzeltildi değiştirlidi ona göre ya Repack halini indircem yada yeni sürümü bi yardımcı olabilirmisin

:psnot:

Yeni Versiyona (v1.05 ve üstü) ait Fitgirl Repack eklenmiştir.Sürüm ismi torrent'te yazıyor.Eskiye ait Fitgirl Repack kaldırılacaktır.İyi oyunlar.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt