Death.Stranding [CODEX-v1.05] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Denedim bunu ya VSR olayı sadece üst çözünürlükler için işe yarıyor(NVIDIAyı bilmiyorum) bende 1080p desteklemiyor 720pde çıkmıyor ayarlarda başka yol var mı

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Kusura bakmayın sistemden pek anlamıyorum GTX 1650 super 8gb ram Ryzen 3 1200 af 12 nm kaldırırmı ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
DODI Repack indirip de çözünürlük sorunu yaşamayan var mı arkadaşlar?

okan782008

Torrent-Oyun.com
Oyun parayla alınmadan bitirilmez falan diyorlar oyun bitmez diyolar öyle bir şey var mı?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Cidden eğer ondansa gece indireyim xatab falan beynim ağrıdı bu çözünürlükle oynamaktan :D
Valla ben de indirmeyi birkaç saat önce başlattım.Pek yerim de kalmadı ama şimdikini silip yer açarım, yeter ki düzgün çalışsın.900p monitörde 720p çamur gibi görünüyor resmen.Yalnız oyunun başındaki ara sahneler gayet iyiydi, onlar hazır video oldukları için öyleydi galiba.Bu arada birçok şey denedim ama işe yaramadı maalesef.İnşallah Xatab işe yarar.

Oyun parayla alınmadan bitirilmez falan diyorlar oyun bitmez diyolar öyle bir şey var mı?
Öyle bir şey olduğunu zannetmiyorum.

Valla ben de indirmeyi birkaç saat önce başlattım.Pek yerim de kalmadı ama şimdikini silip yer açarım, yeter ki düzgün çalışsın.900p monitörde 720p çamur gibi görünüyor resmen.Yalnız oyunun başındaki ara sahneler gayet iyiydi, onlar hazır video oldukları için öyleydi galiba.Bu arada birçok şey denedim ama işe yaramadı maalesef.İnşallah Xatab işe yarar.
Umarım çalışır haber bekliyorum senden bendede 1366x768 açmam gerekirken 1280x720 açıyor ekrana sığdırmak için sündürüyor berbat oluyor grafik

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
üzüldüm 41 gb az değil ama keşke xatab indirseydiniz daha iyi repackleri falan.Zaten aralarında 3 gb falan fark var
Şans işi dostum.Bi' ara NFS Heat'i Xatab'tan indirmiştim oyunun dili Rusça'ydı.Bir de çok donuyordu, oyunu çift tıkladıktan sonra açılması uzun sürüyordu.Neyse onu ayarlardan düzeltirim dedim ama bir türlü dilini değiştiremedim.Daha sonra DODI'yi indirince hem dili düzeldi hem açılıştaki yavaşlık düzelmişti.Donma olayı da Xatab'a oranla daha azdı.Birkaç saat sonra Xatab Repack iner, deneyince burdan sonucunu yazarım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Şİmdi bakıyorum bu çözünürlük olayına umaırm buluruz birşeyler bakalım hocam
Büyük ihtimal bu sorunu yaşamayanların çözünürlükleri 1080p'dir.Kırılan sürüm de sadece bu çözünrlükte doğru çalışıyor.Şu settings.cfg'yi değiştiriyorum ama oyunun açınca şu hatayı veriyor, ayarı uygulamıyor.

Ekstra bir şey daha değiştirmem gerekiyor mu?

Edit: eski haline alıp, oyunu açıyor bu hatadan sonra.

Screenshot_20.png

Büyük ihtimal bu sorunu yaşamayanların çözünürlükleri 1080p'dir.Kırılan sürüm de sadece bu çözünrlükte doğru çalışıyor.Şu settings.cfg'yi değiştiriyorum ama oyunun açınca şu hatayı veriyor, ayarı uygulamıyor.

Ekstra bir şey daha değiştirmem gerekiyor mu?

Edit: eski haline alıp, oyunu açıyor bu hatadan sonra.

Ekli dosyayı görüntüle 241098
Yukardaki rendering yazan yerler. Onları değiştirdin mi?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yukardaki rendering yazan yerler. Onları değiştirdin mi?
Değiştirmeden yapıyordum olmuyordu, değiştirerek yaptım yine aynı hatayı alıyorum (Windows setting ignore).Bu arada değiştiriyorum ama tam olarak hangi değerleri girmem gerektiğini bilmiyorum.Örneğin aşağıdaki konuda 1080p'ye göre değerler verilmiş ama benim çözünürlük 1400x900.

https://www.ghostarrow.com/fix-cant-change-screen-resolution-in-death-stranding#Settingscfg

Değiştirmeden yapıyordum olmuyordu, değiştirerek yaptım yine aynı hatayı alıyorum (Windows setting ignore).Bu arada değiştiriyorum ama tam olarak hangi değerleri girmem gerektiğini bilmiyorum.Örneğin aşağıdaki konuda 1080p'ye göre değerler verilmiş ama benim çözünürlük 1400x900.

https://www.ghostarrow.com/fix-cant-change-screen-resolution-in-death-stranding#Settingscfg
Orada yazan render çözünürlüğü. Yani oraya kaç yazarsan ekran kartı o çözünürlüğü işler ve orada yazanı monitöründe görürsün. Demek istediğim sen hangi çözünürlüğü istiyorsan onu yazman gerekli. Ancak.. Bu ve buna benzer nadiren bir kaç oyunda şöyle bir durum var. Diyelim monitör çözünürlüğün 1080p. DSR ile 4K oynamak istiyorsun. Ancak oyuna girdiğinde 4K çözünürlüğü göremiyorsun. Bunu görebilmen için masaüstü çözünürlüğünü de 4K yapman gerekli..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt