Dead Rising 4 [Repack by xatab] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Dead Rising 4 [RePack]
⠀⠀FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: RePack by xatab

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 22.64 GB

:pccikistarihi: 14.03.2017

:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 uyumlu ekran kartı gerektirmektedir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Dead Rising 4 marks the return of photojournalist Frank West in an all-new chapter of one of the most popular zombie game franchises of all time. All of the classic hallmarks of the ground breaking series return, including a huge array of weapons and vehicles players can combine to combat the horde ranging from the practical – to the practically insane. Players will also enjoy ambitious new features including new zombie classes, EXO Suits, and 4-player co-op multiplayer. With intense action and an unmatched level of weapon and character customization, Dead Rising 4 delivers a heart-pounding experience as players explore, scavenge and fight to survive in an epic open world sandbox.

:surum:

Ek Paketler;

Dead Rising 4 - Season Pass
Dead Rising 4 - Candy Cane Crossbow
Dead Rising 4 - Frank Rising
Dead Rising 4 - Holiday Stocking Stuffer Pack
Dead Rising 4 - Sir-Ice-A-Lot
Dead Rising 4 - Slicecycle
Dead Rising 4 - Ugly Winter Sweater

Ayrıca oyunun Update 1 güncellemesini de içermektedir.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)

İşlemci: Intel i5-2400 / AMD FX 6300

RAM: 6 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon HD 7850, 2 GB VRAM

DirectX: Version 11

Boş Alan: 50 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)

İşlemci: Intel i7-3770 / AMD FX 8350

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290, 4 GB VRAM

DirectX: Version 11

Boş Alan: 50 GB

:pcoyunfragmani:

https://www.youtube.com/watch?v=sEOV9jg2aVY​

Ekli dosyalar

MasterCRAWL

Torrent-Oyun.com
Ynt: Dead Rising 4 [Repack by xatab] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

teşekkürler thanks:.

HELMET

BEŞİKTAŞK
Ynt: Dead Rising 4 [Repack by xatab] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

hoaaydaaa daha diğerini kuramadım

Whistleblower

Hile oyunu kazandırsa da kaderi değiştirmez.

Reyiz eyvallah fakat arkadaşında dedigi gibi daha diğerini kurmadım. :)

fth220

Torrent-Oyun.com

Bu oyun şu alışveriş merkezinde istediğimizi yapabiliyoduk zombiler falan vardı o oyun dimi

uluqwerty

Torrent-Oyun.com

DIl rusca kuruluyor :'(

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com

stp-steam ını dosyası varsa ıcındekı language ruscayı englısh yap

SpAwN

Donanım Uzmanı
Genel Yetkili

İndirip kurdum bu sürümü, 1 saat 45 dakikada kuruluyor, tabi bir hdd den farklı birine kurup arka planda birşey açık olmadığı bir durumda.

Muhammed3510

Torrent-Oyun.com
Ynt: Dead Rising 4 [Repack by xatab] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir |

fth220' Alıntı:
Bu oyun şu alışveriş merkezinde istediğimizi yapabiliyoduk zombiler falan vardı o oyun dimi
bahsettiğin şeyler bu oyun da yok dead rising 1 de var 4.serisi başka yerde geçiyor

€MRΛH ΛM|R

EMRAH AMİRİM ULAN BEN

optimasyon veya kasma varmi beyler eger kasiyor falansa indirmeyelim bosuna

apex predator

RobCo Vault-Tec Industries

arkadaşlar oyun yüklenmedi bende belli bir yerden sonra decompression fails hatası alıyorum boşuna indirdik galiba

Phobos ム

ƑЄƝЄƦƁƛӇÇЄ 1907

xatab hiç sorunlu çıkmadı bunu indiriyorum :thumbup:

DeSeRT

The Gladiator

Hangisi daha iyi fitgirl mü bu mu ?

Hiç Deadrising oynamadım. Tavsiye eder misiniz? İndirip oynayıp zaman harcamaya değer mi?

Thief | T-O

Photoshop/Playstation

seri gittiçe kötüleşiyor :mad:

Dreamblack55

Torrent-Oyun.com

⠀⠀Beyler indirip kuran varmı oyunu oynayan arkadaşımız içimizden Fitgirl sürümü yükledim 20 veya 30 dk ara ile programı kapat veriyor oyun bunda aynı sorun varmı acaba yükleyen arka[size=18pt][size=14pt][/size]daşlarımız yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler ....[/size][/size][/size]

Caner Demirbas

Torrent-Oyun.com

Optimizasyon durumu nedir

Muhammed3510

Torrent-Oyun.com
Ynt: Dead Rising 4 [Repack by xatab] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir |

razor03' Alıntı:
Hiç Deadrising oynamadım. Tavsiye eder misiniz? İndirip oynayıp zaman harcamaya değer mi?
youtube de bir sürü oynanış videosu var ordan izle ona göre kararını verirsin

Teşekkürler :thumbup:

Umur Akbas

Torrent-Oyun.com

Dreamblack55' Alıntı:
⠀⠀Beyler indirip kuran varmı oyunu oynayan arkadaşımız içimizden Fitgirl sürümü yükledim 20 veya 30 dk ara ile programı kapat veriyor oyun bunda aynı sorun varmı acaba yükleyen arka[size=18pt][size=14pt][/size]daşlarımız yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler ....[/size][/size][/size]
Paylaşım için teşekkürler

İndirdim ve sorunsuzca oynuyorum
Kurulum rusça 1,5 saat civarı sürüyo fakat hiçbi sorunla karşılaşmadım oyunda şimdilik başarılı

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.