Dead or Alive 6 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Perdikkas

Süper Editör
0.png

Dead or Alive 6 [CODEX] | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 22.07 GB

:pccikistarihi: 1.03.2019
:pcnot: Oyunu yüklemeden önce antivürüs programınızı devre dışı bırakmayı unutmayın. Unlocker dosyası aşağıdaki DLC'leri aktifleştirir: (ini dosyasını oyunun kurulu olduğu yere yapıştırın)

- DOA6 Karakter: Ayane

- DOA6 Karakter: Tina

- DOA6 Karakter: Leifang

- DOA6 Karakter: Helena

- DOA6 Karakter: Christie

- DOA6 Karakter: Kokoro

- DOA6 Karakter: La Mariposa

- DOA6 Karakter: Mila

- DOA6 Karakter: Marie Rose

- DOA6 Karakter: Honoka

- DOA6 Karakter: NiCO

- DOA6 Karakter: Hayabusa

- DOA6 Karakter: Hayate

- DOA6 Karakter: Jann Lee

- DOA6 Karakter: Zack

- DOA6 Karakter: Bayman

- DOA6 Karakter: Brad Wong

- DOA6 Karakter: Eliot

- DOA6 Karakter: Teçhizat

- DOA6 Karakter: Raidou

- DOA6 Sezonu Geçti 1 Bonus Kostüm: NiCO

- DOA6 Sezonu Geçti 1 Bonus Kostüm: Nyotengu

- DOA6 Hikaye Kilidi Açma Tuşu

- DOA6 Karakter: Nyotengu

- DOA6 Karakter: Faz4

- DOA6 Erken Satın Alma Bonus Kostümü - Kasumi

- DOA6 Dijital Deluxe Edition Bonus Kostüm - Kasumi

- DOA6 Deluxe BGM (3 parça)

- DOA6 Deluxe Kostüm Seti

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

:pcoyunhakkinda:

054101015C3A30DF8B747597473BEBDC.jpg

Oyun Hakkında :

Dövüş ve Anime Türünü’de içeren bir Oyun olan Dead or Alive, olağanüstü grafikleriyle büyük arenalar'da çok zorlu rakiplerle mücadele edeceksiniz. Farklı karakterleri seçebileceğiniz yapımda çeşitli taktiklerle hayatta kalmaya çalışacaksınız. Ninja, suikastçi, kabadayı veya güreşçi olarak savaşın ve farklı mekânlarda rakiplerinizine haddini bildirin!

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit)

İşlemci: Intel Core i5-4690 or over

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX 11 or over

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit)

İşlemci: Intel Core i7 8700 or over

RAM: 16 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX 11 or over

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

tunahan43

Torrent-Oyun.com
çok teşekkürler boyutu normal geldi direk indireceğim

falcon2385

Torrent-Oyun.com
Aynı bilgisayar dan joystick ve klavye den 2 kişi oynaya biliyor mu ona göre indircem bilgi verebilir misiniz

Paylaşım için teşekkürler ama bence oyunu indirmek hakkında kararsız kalanlar varsa indirmemelerini tavsiye ediyorum. Bence Mortal Combat 11 çok daha güzel.

SAwa48

Seviye 1
oyuna giriyorum ama senin controller devre dısı yazıyor ne yapmam lazım hiç bir tusa basmıyor bilen varsa yardımcı ola bilirmi

SAwa48

Seviye 1
Bu oyun farklı amaçlar için indiriliyor :) yani genelde, elbette daha farklı amacı olanlarda vardır.
Bu oyun farklı amaçlar için indiriliyor :) yani genelde, elbette daha farklı amacı olanlarda vardır.
Paylaşım için teşekkürler ama bence oyunu indirmek hakkında kararsız kalanlar varsa indirmemelerini tavsiye ediyorum. Bence Mortal Combat 11 çok daha güzel.
Yapımcı olan firma ninja stdio (yalnıs hatırlamıyorsam) oyunlarının genelinde erotizim içeren ögeler var adamların hentai leri bile var :D ama bu oyunu türünün diger ögelerinden ayııran kombo sistemi ve karsınızdaki yapay zekalar biraz daha zorlu dövüs sistemi tekkeni andırıyor ama baya keyiflidir. Yapa bileceginiz komboları görünce sasırıyorsunuz bazen. (ama en iyisi (KOF))

Yapımcı olan firma ninja stdio (yalnıs hatırlamıyorsam) oyunlarının genelinde erotizim içeren ögeler var adamların hentai leri bile var :D ama bu oyunu türünün diger ögelerinden ayııran kombo sistemi ve karsınızdaki yapay zekalar biraz daha zorlu dövüs sistemi tekkeni andırıyor ama baya keyiflidir. Yapa bileceginiz komboları görünce sasırıyorsunuz bazen. (ama en iyisi (KOF))
Yanlış anlaşılmasın, ben o açıdan değerlendirmemiştim. Vuruş hissi güzel gelmiyor bana bu oyunun. Bir de ses efektleri çok japonik :D

tunahan43

Torrent-Oyun.com
oyun zaten anime oyunu japonik olacak tabikide oyunda story modda siyah ekran veriyormuş doğru mu

SAwa48

Seviye 1
oyun zaten anime oyunu japonik olacak tabikide oyunda story modda siyah ekran veriyormuş doğru mu
oyunu indirdim denemek için bir sıkıntı yasamadım su ana kadar.Sadece gameped imi görmüyor klavyeden oynamak zorunda kaldım. ps4 e indirmeden deneyeyim dedim para vermeye degermi diye (2 3 saat gömdüm :D) almaya deger bu arada :) 5 ten tek farkı az grafikler iyileşmiş geri kalan hersey aynı oynanış için.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
oyunu indirdim denemek için bir sıkıntı yasamadım su ana kadar.Sadece gameped imi görmüyor klavyeden oynamak zorunda kaldım. ps4 e indirmeden deneyeyim dedim para vermeye degermi diye (2 3 saat gömdüm :D) almaya deger bu arada :) 5 ten tek farkı az grafikler iyileşmiş geri kalan hersey aynı oynanış için.
çok teşekkürler bu yorumdan sonra kesin indiririm son olarak gamepad xbox gamepadimi çünkü benim öyle ve genellikle hiçbir oyunda sorun yaşamıyorum .Program gerektiren gamepadlerdense ondan olabilir diye düşünüyorum

SAwa48

Seviye 1
çok teşekkürler bu yorumdan sonra kesin indiririm son olarak gamepad xbox gamepadimi çünkü benim öyle ve genellikle hiçbir oyunda sorun yaşamıyorum .Program gerektiren gamepadlerdense ondan olabilir diye düşünüyorum
xbox degil normal olanlarından :D dlc leri aktifleştir ama yoksa karakterler gelmiyor :( 5 6 tane anca açık oluyor :D

retr0_

Rölantiye devam..
Yanlış anlaşılmasın, ben o açıdan değerlendirmemiştim. Vuruş hissi güzel gelmiyor bana bu oyunun. Bir de ses efektleri çok japonik :D
Kesinlikle. Vuruş hissi çok kötü. Yani bu halde bu oyun, Mortal Kombat, Street Fighter, Tekken ve İnjustice in yanına bile yaklaşamaz.

BynQuiz

Eventually, everything goes away.
gamepad tanıtamadım ama guzel oyun tesekkurler

tunahan43

Torrent-Oyun.com
oyunu indirdim efsane oyun dead or alive 5ide oynamıştım ama onu pek beğenmemiştim vuruş hissi iyi değildi kontrollerede alışamamıştım ama bu gerçekten efsane olmuş oynamadan vuruş hissi yok mortal kombat xden daha kötü diyenler boş yapmış kesinlikle deneyin her türlü efsane oyun

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt