DAYZ 13 Aralıkta 1.0 Full Sürüme Geçiyor

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

respach26

ESKİSEHİRSPOR <3

DAYZ BETA çıkışı sonrası hız kesmeden ilerleyişine devam ediyor ! DayZ ekibi oyunun 13 ARALIK'ta 1.0 FULL sürüme geçeceğini açıkladı ! Evet arkadaşlar uzun zamandır bunu bekledik ve sonunda sadece 1 hafta gibi kısa bir süre kaldı

DAYZ EKİBİ MESAJI ;

''Ekibimizdeki herkes çok çalışıyor ve bu hafta için en iyi versiyonu için çalışmaya devam edeceğiz. Geçen ay ki BETA ile, ilk araç ve ilk eşya depolama sisteminin geri dönüşünün yanı sıra, DayZ ana yapısının önemli elenentleri, sunucu dosyalarının yayınlanmasını ve Modding Desteğinin başlangıcını gördük. En son Deneysel Güncelleme ile, bahçecilik oyuna geri döndü, üssünüzde hayatta kalmayı daha iyi bir hale getirecek sistem ile artık DayZ temel taşları tamamlandı.

BETA ile getirilen temel motor değişiklikleriyle desteklenen 1.0 çıkışı, DayZ'ı bir süredir oynamayan herkes , yeni bir başlangıç gibi hissetmeli - bu yüzden arkadaşlarınıza 13 ARALIK'ta haber verin !''

Herkese hayırlı olsun işte 1.0 FULL SÜRÜM çıkış videosu ! Güncelleme notları ise henüz yayınlanmadı.

Son düzenleme:

SnGrandMs

Herşeyin bir sebebi var peki ya sonsuzluk
oyunu oynamadım ama %100 türkçe yaması varsa steamden filan bir şekilde tr yama yapılıyorsa veya yapılacaksa ilk fırsatta alınır,yani fiyatına göre çok iyi.
bence arma 3 den daha eğlenceli bir oyun oynamadım ama videolarını izledim.

respach26

ESKİSEHİRSPOR <3
Oyuna mod desteği geldi yakında Türkçe yama yapılacak Türk oyuncular tarafından bu arada 59 TL ye DayZ satan güvenilir site var özelden attım sana isteyen arkadaşlar da belirtirse 59 TL DAYZ satan güvenilir sitenin linkini atabilirim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt