Torrent-Oyun | DAYS GONE (v1.06) (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
codex sürümüne uygun v1.04 uptade atar mısınız?
Aynen öyle transient in dediği gibi ve bu ayrım Cyberpunkta başladı kim başalttı bilmiyorum ama büyük ihtimalle cs.rin de başlamıştır. Kendim tüm update leri repack sürümün üstüne koydum hiç bir şey olmadı. Bu ayrımın sadece cyberpunk ta bahsedilmesi dışında böyle bir olay geçerli değil. O sadece nickname ( Codex ) isterse ( cinali123) yazsın adam kırmışsa versiyon numarasını takip ederek yüklersen hiç bir sorun olmaz.

kanfur

Torrent-Oyun.com
Days Gone ın sürüm numarası oyun içindyken yazmıyor mu ben mi göremiyorum? mesala sağ alt veya üst köşede küçük bir şekilde yazıyor ya genelde oyunlarda bunda göremiyorum

tommyvereceti

clay_was_here
Days Gone ın sürüm numarası oyun içindyken yazmıyor mu ben mi göremiyorum? mesala sağ alt veya üst köşede küçük bir şekilde yazıyor ya genelde oyunlarda bunda göremiyorum
dostum sürümü yazmayan oyunları şöyle buluyon önce oyunun masaüstündeki dosyasına sağ tıklıyom dosya konumunda aç diyorum ordan oyunun exesine sağ tıklayıp özellikleri açıyorum ordan ayrıntılara tıklayıp sürümünü görüyom
biliyorsan mağdur gör yazdığımı kardeşim

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
@kanfur üstteki arkadaşın söylediği gibi özellikler'den baktığında sürüm ismi kaç olarak görünüyor hocam?

oyun türkçe mi arkadaşlar?
Bir oyunun resmi olarak desteklediği diller Steam sayfasında sol orta tarafta gösteriliyor hocam, herhangi bir oyun için oraya bakmanız yeterlidir.Ayrıca konularda da belirtiyorum.

1623793246432.png
1623793096193.png

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
dostum sürümü yazmayan oyunları şöyle buluyon önce oyunun masaüstündeki dosyasına sağ tıklıyom dosya konumunda aç diyorum ordan oyunun exesine sağ tıklayıp özellikleri açıyorum ordan ayrıntılara tıklayıp sürümünü görüyom
Orada oyunun sürümü yazmıyor oyun motorunun sürümü yazıyor. O gözüken sayfaya bakarsanız bir yerde UE4 diye yazdığını görürsünüz.

Ben onu çoktan dendim, hatta nihayi cevabı vereyim hem güncellemeden önce hemde güncelledikten sonra baktım aynıydı.

Oyunsuzluktan days gone başlıyayım diyorum ama çekiniyorum en son ac valhalla oynadım.Aşırı uzun olduğu için sadece bitirmeye oynadım pek keyif alamadım.Days gone nasıl bişeydir aşırı uzatılmış bi oyun mu oynamaya değer midir.

Oyunsuzluktan days gone başlıyayım diyorum ama çekiniyorum en son ac valhalla oynadım.Aşırı uzun olduğu için sadece bitirmeye oynadım pek keyif alamadım.Days gone nasıl bişeydir aşırı uzatılmış bi oyun mu oynamaya değer midir.

Valhalla kadar uzun değil hocam. Ama standart bir oyuna göre uzun.. Aslında uzun dememizin sebebi hikaye manasında uzun. Yani lastik gibi uzatmışlar mevzuları.

Valhalla kadar uzun değil hocam. Ama standart bir oyuna göre uzun.. Aslında uzun dememizin sebebi hikaye manasında uzun. Yani lastik gibi uzatmışlar mevzuları.
Valhalla kadar lastiğini görmedim ama :D yok vaad muhabbetine ingiltereyi dönüp dolaştık.İndireyim ben days goneyi mecbur oyun yok oynayacağım teşekkür ettim .

cagataybrs

Torrent-Oyun.com
Amd ekran kartı ve güncel sürücüyle oynayan var mı? Bende kalabalık zombi saldırısında yada kamplarda sorun olmazken terkedilmiş yerleşim yerlerine gelince 63.4 fpsden 11 fpsye düşüyor. En düşük ve en yüksek ayardada aynı sorun oluyor. Bazense oyundan atıp sürücü hatası alıyorum

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Amd ekran kartı ve güncel sürücüyle oynayan var mı? Bende kalabalık zombi saldırısında yada kamplarda sorun olmazken terkedilmiş yerleşim yerlerine gelince 63.4 fpsden 11 fpsye düşüyor. En düşük ve en yüksek ayardada aynı sorun oluyor. Bazense oyundan atıp sürücü hatası alıyorum
Vsync ayarıyla veya 60 fps'ye sabitle benzeri bir ayarla fps'yi sabitleyemiyor musun? En kötü ihtimalle vsync diye bir ayarın olması lazım.Bu ayar daha çok yırtılmaları önlemek için var ama genelde fps'yi de sabitliyor.

cagataybrs

Torrent-Oyun.com
Vsync ayarıyla veya 60 fps'ye sabitle benzeri bir ayarla fps'yi sabitleyemiyor musun? En kötü ihtimalle vsync diye bir ayarın olması lazım.Bu ayar daha çok yırtılmaları önlemek için var ama genelde fps'yi de sabitliyor.
fps sabitleme açık değil 63.4 ün üzerinde anlık çıktığı oluyo ama en çok 63.4te kalıyor diye yazdım birden 11e düşmese oyun sarıyor yürürkende olmuyor bu olay motosikletle giderken yapıyor örneğin benzinliklerde klisenin orada gibi yerlerde.
Sistem yetmese yüksek ayarlarda 60 fpsler hayal olurdu ben birde amdnin son sürümü olan 21.5.2den şüphelendim çoğu zaman sürücü hatası veriyor. Geri bildirimde yaptım ama cevap gelmedi

Days Gone (v1.04 + MULTi23) (From 20.1 GB) – [DODI Repack]

Based on Days Gone Steam Release v1.04 + FAIRLIGHT Crack (Thanks to InsaneRamZes )
Game Version: v1.04
Language : MULTi23
Audio: MULTi11
Language can be changed in game settings
By default English Audio included
Selective download feature : you can skip downloading and installing voiceover packs you don’t need
Repack Size : from 20.1 GB
Final Size : 60 GB
Lossless repack , Nothing removed OR re-encoded
Install Time : 9 – 15 mins (Based on your PC and selected items)
Repack By DODI
PLZ SEED , DONT HIT & RUN

Selective Download

You can skip downloading voiceover packs you don’t need , here is a list of selective items

Arabic.doi
Polish.doi
Portuguese.doi
Russian.doi
Brazilian.doi
French.doi
German.doi
Spanish.doi
Spanish-Latin-America.doi
Italian.doi

Backwards Compatibility
This repack is backwards compatible with my previous repack. data1.doi & data2.doi changed , all other files are same and can be rehashed

A Special Thank for
1- Razor12911 for oodle modification
2- nitrous for his help in this repack
- Download in dodi-repacks.site and all torrent sites
- Gameplay -
- Update v1.04 only available in CS.RIN Community and in my site.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncelleme.png

> Oyunun v1.04'lü DODI ve Chovka Repack'leri eklenmiştir.
> Chovka'da Türkçe dil olmadığı için oyunu yükledikten sonra aşağıdaki Türkçe dil dosyasını da indirerek oyununuzu Türkçe yapabilirsiniz.
İyi oyunlar.

>> (v1.04) [20,1 GB_DODI] Days Gone.torrent
Screenshot_1.png
>> (v1.04) [25,5 GB_Chovka] Days Gone (Türkçe dilsiz, dil dosyasını indiriniz).torrent
Türkçe Dil Dosyası:
https://www60.zippyshare.com/v/EbWSF0yS/file.html

Atılacak dosya yolu (ok ile gösterilenler):

Ekli dosyalar

FB-1907

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar Deception Re-pack için 1.04 güncellemesini yapayım dedim hata verdi neden acaba?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt