Torrent-Oyun | DAYS GONE (v1.06) (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Uptade'i direkt kurdum yani otomatik nereyi seçiyorsa oraya kurdum eğer uptade olmasa da şu an sıkıntı yok oyunda sorun yaşamıyorum.

Uptade'i direkt kurdum yani otomatik nereyi seçiyorsa oraya kurdum eğer uptade olmasa da şu an sıkıntı yok oyunda sorun yaşamıyorum.
Hiç bir şeyle alakası yok bunun ya yanlış klasöre bakıyorsun yada çok farklı yerde savelerin ki %1 ihtimal veriyorum buna. Update i kurdurduysan save ler de çalışıyorsa irdeleme oyun açılıyorsa olmuştur. Senin sorunun neydi ki?

turkscream10

Torrent-Oyun.com
oldum olası updateleri yapamam v03 ü kursam sadece yeterli mi diğer ikisinide kurmalımıyım ? Gerçekten bilgim yok bu konuda

Morningstar

Sweet Nerevar
Web sitesi
penetratorgod.medium.com
Bence update aralıkları çok kısa yapıyorlar ve üç beş tane şey düzeltiyorlar sonra. 1.04 kadar yaptıkları eklemeleri bence biraz uğraşsalar 1.01'de bile yapabilirmiş.

ismaily

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar ben oyunun El Amigos sürümünü indirdim uptadenin 1.02 çıktığından beridir hiç savelerim kaybolmadı.1.03 uptadesini kurdum yine aynı savelerim kaybolmadı. Uptade den sonra kaldığım yerden devam ediyorum hep. Ama burada görüyorum ki saveleri kaybolanlar var. Acaba diyorum oyunum güncellenmiyor mu? Şüphedeyim...
Oyunumun versiyonunu nasıl öğrenirim?

Link Cs'den alıntıdır!

Days Gone Update 4 [XDELTA] [Build 6866524] - x.X.RIDDICK.X.x [CS.RIN.RU]
Note: CODEX Crack included. [You can still use the FLT Crack !!!]
Note: This patch requires:
Days_Gone-FLT [Build 6677713] [https://steamdb.info/app/1259420/patchnotes/]
Note: No Language File Updated!!!

Note: The update requires 16,7 GB of free hard disk space!!!

Changelog:

Patch 1.04
Hi everyone!

Let's start this week off strong with a new update for you. Patch 1.04 for Days Gone on PC is now live on Steam! This patch addresses some of the common reports we have been receiving from around the community. You can find the full Patch Notes below. Please update your game and let us know what you think!

PATCH NOTES

Graphical Improvements
Fixed decal rendering, including tire tracks and footprints

Performance Improvements
Fixed game hang when the cinematic starts before the mission ‘What’s A Nice Girl’
Crash fixes
Removed Audio Device Auto-Detect

Other Changes
Updated Russian localization
Added mouse interactivity to the repair/refuel icons
Fixed Achievements progress bar that was not updating on Steam
To turn OFF Data Collection, please select Limited Data

-Bend Studio

Şifre: .x.X.RIDDICK.X.x.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar ben oyunun El Amigos sürümünü indirdim uptadenin 1.02 çıktığından beridir hiç savelerim kaybolmadı.1.03 uptadesini kurdum yine aynı savelerim kaybolmadı. Uptade den sonra kaldığım yerden devam ediyorum hep. Ama burada görüyorum ki saveleri kaybolanlar var. Acaba diyorum oyunum güncellenmiyor mu? Şüphedeyim...
Oyunumun versiyonunu nasıl öğrenirim?
Senin gibi save sorunu yaşamayanların sürümü direkt uyumlu olduğu için save sorunu yaşamıyor, update yaptıktan sonra oyun bozulmuyorsa oyun güncellenmiş demektir.Bug gibi ufak tefek sorunlar haricinde ekstra bir şey beklemeyin bu update'lerden.Oyunun hangi sürümde olduğunu bilmek mümkün değil bu arada.

Ekli dosyalar

ismaily

Torrent-Oyun.com
'' Senin gibi save sorunu yaşamayanların sürümü direkt uyumlu olduğu için save sorunu yaşamıyor, update yaptıktan sonra oyun bozulmuyorsa oyun güncellenmiş demektir.Bug gibi ufak tefek sorunlar haricinde ekstra bir şey beklemeyin bu update'lerden.Oyunun hangi sürümde olduğunu bilmek mümkün değil bu arada. ''

Anladım teşekkürler .... Kolay gelsin...

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
'' Senin gibi save sorunu yaşamayanların sürümü direkt uyumlu olduğu için save sorunu yaşamıyor, update yaptıktan sonra oyun bozulmuyorsa oyun güncellenmiş demektir.Bug gibi ufak tefek sorunlar haricinde ekstra bir şey beklemeyin bu update'lerden.Oyunun hangi sürümde olduğunu bilmek mümkün değil bu arada. ''

Anladım teşekkürler .... Kolay gelsin...
Rica ederim, iyi forumlar.

Arkadaşlar oyunun siteye atılan en son torrentini indirdim fakat içinde Türkçe altyazılısı yok nasıl olacak herhangi bir indireceğimiz başka birşey varmı teşekkürler şimdiden.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt