Torrent-Oyun | DAYS GONE (v1.06) (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Morningstar

Sweet Nerevar
Web sitesi
penetratorgod.medium.com
Bu oyun ile alakalı beni rahatsız eden tek şey fazla uzun olması sanırım. Ana hikaye çok dağınık ve odaksız. 22. saatteyim ve açıkçası şu ana kadar yaptığım her görev yan görev tadındaydı. Ana karakterin motivasyonu çok belirsiz ve ayrıca boozer denen karakter ile olan kankalık ilişkisi o kadar abartılmış ki neredeyse ana karakterin eşiyle olan konunun bile önüne geçiyor. Uzaktan baksam Deacon'ı eşcinsel falan sanabilirim. Çünkü 20 saat boyunca ana karakterin kankasının sızlanmalarını dinlemek gına getirdi bana açıkçası. Biraz daha kısa olmalıydı ve şu an hikaye nasıl bitecek ilerleyecek merak ediyorum doğrusu. Nasıl bağlayacağını merak ediyorum en çok sonlara doğru. Şu an bulunduğum kısma kadar tutarlı bir hikaye göremedim.

bLooDyGhosT

GALATASARAY
Bu oyun ile alakalı beni rahatsız eden tek şey fazla uzun olması sanırım. Ana hikaye çok dağınık ve odaksız. 22. saatteyim ve açıkçası şu ana kadar yaptığım her görev yan görev tadındaydı. Ana karakterin motivasyonu çok belirsiz ve ayrıca boozer denen karakter ile olan kankalık ilişkisi o kadar abartılmış ki neredeyse ana karakterin eşiyle olan konunun bile önüne geçiyor. Uzaktan baksam Deacon'ı eşcinsel falan sanabilirim. Çünkü 20 saat boyunca ana karakterin kankasının sızlanmalarını dinlemek gına getirdi bana açıkçası. Biraz daha kısa olmalıydı ve şu an hikaye nasıl bitecek ilerleyecek merak ediyorum doğrusu. Nasıl bağlayacağını merak ediyorum en çok sonlara doğru. Şu an bulunduğum kısma kadar tutarlı bir hikaye göremedim.
üstad tam olarak nerdesin ? bana save dosyasını paylaşabilir misin

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
üstad tam olarak nerdesin ? bana save dosyasını paylaşabilir misin
Dostum internetten full save indirsene, bildiğim kadarıyla oyunda bölüm seçme ekranı da var.Ordan kaldığın bölümü seçebilirsin.

Örnek (açıklama kısmında link var):

BendGame \ Saved klasörünün içinde SaveGames yoksa ve 2 tane kodlu klasör varsa arkadaşlar (alttaki resimdeki gibi) iki klasöre de bakın, hangisinde save dosyaları yoksa diğerinin içindekini o klasöre atın.

Update 1.03 güzel olmuş. İlk 2 güncellemenin aksine optimizasyonda iyi bir gelişme var.
Görmemişim. Sanırım bu saveleri siliyor? Kayıtları yedeklersem güncellemeden sonra eski kayıtlara girişte sıkıntı yaşatır mı? Zaten gördüğüm kadarıyla olmasa da olur güncellemeler bunlar pek bir değişiklik yaratmayacaklardır. Oyun bende şu an stabil.
Olay bu hocam sadece bunu yapacaksın 1.02 de kini 1.03 e atacaksın o kadar.

Hocam oyunu 44.3 gb olan sürümünü indirdim crack'te yaptım ama oyun açıldığında playstation introsunu gördükten sonra direk atıyor problem nedir acaba sistemim 2060 super ryzen 5 3600 yardımcı olursanız sevinirim

Gerçekten son derece haklısınız. ilk 3 5 saat birbirinin aynı görevleri tekrarlamaktan gına geldi ve direkt ana görevlerden devam ettim. Ek olarak dışarıdaki zombiler etkisiz, kurtlar daha çok zorladı beni zombiler aşırı işlevsiz geldi. Normalde oynadığım oyunlarda ana görev yan görev hepsini yaparım ama bu oyunda verdiğim en iyi karar sadece ana görevden ilerlemek oldu. Bu arada birden fazla son var bitirdiğinde youtube'den izlemeni tavsiye ederim.

selamlar, öncelikle oyun için teşekkürler. oyunun chovka sürümünü indirdim sorunsuz fakat altyazılar türkçe olmuyor. Önceki mesajlarda kaldıracağım demiştiniz. Şimdi chovka olan 1.0.3 versiyonlu sanırım. Fakat bunda da altyazı sorunu var. sanırım sorun devam ediyor.

Peki ben DODI versiyonunu indirsem 1.0.3 otomatik mi gelecek yoksa 1.0.3 güncelleme dosyasını da indireyim mi? Eğer indireceksem önceki güncellemelerini de indirmeme gerek var mı?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
selamlar, öncelikle oyun için teşekkürler. oyunun chovka sürümünü indirdim sorunsuz fakat altyazılar türkçe olmuyor. Önceki mesajlarda kaldıracağım demiştiniz. Şimdi chovka olan 1.0.3 versiyonlu sanırım. Fakat bunda da altyazı sorunu var. sanırım sorun devam ediyor.

Peki ben DODI versiyonunu indirsem 1.0.3 otomatik mi gelecek yoksa 1.0.3 güncelleme dosyasını da indireyim mi? Eğer indireceksem önceki güncellemelerini de indirmeme gerek var mı?
Aşağıdaki Türkçe dil dosyasını oyunun belirttiğim klasörüne atarsan düzelecektir.Başka bir arkadaş deneyip olumlu sonuç aldı.Ayrıca konuda hangi torrent'in v3 olduğu yazıyor. @painkillerr

Türkçe Dil Dosyası:
Atılacak dosya yolu (ok ile gösterilenler):

çok teşekkür ederim ilgin alakan için seviliyosun..işe yaradı..

Tüm hikayeleri %100 bitirdim. Hepsi birbirinin aynısı gerçekten. Post apokaliptik türü en sevdiğim tür olduğundan zevk aldım. Objektif olarak baktığımda hiç edilmiş büyük bir potansiyel olarak görüyorum bu oyunu.

Morningstar

Sweet Nerevar
Web sitesi
penetratorgod.medium.com
Tüm hikayeleri %100 bitirdim. Hepsi birbirinin aynısı gerçekten. Post apokaliptik türü en sevdiğim tür olduğundan zevk aldım. Objektif olarak baktığımda hiç edilmiş büyük bir potansiyel olarak görüyorum bu oyunu.
27. saatteyim daha bitmedi oyun. O yorumu yazmamın üstüne düşüncelerim tamamen değişmedi ama azda olsa hikaye oturmaya başladı sayılır. Fakat dediğim gibi çok uzatmışlar oyunu.

Ayrıca konuda hangi torrent'in v3 olduğu yazıyor.
Tamam onu anladım hatta önceki mesajlarda da okudum. Fakat 1.0.3 versiyonlu halinde de bu sıkıntı devam ediyor o torrent'in. Onu söylemek istedim:) Yani belki gözden kaçmıştır ya da farkedilmemiştir diye.

Bu arada DODI olanı indirdim tekrar ve 1.0.3 update patch'ini indiirp kopyaladım klasöre. Şu an sorunsuz oynayabiliyorum. Oyun 1.0.3'e yükselmiş midir diye nereden kontrol edebileceğimi bulamadım ama sorun değil. Sonuçta çalışıyor şu anda. Bir nevi feed-back veriyim istedim sizlere

Teşekkürler tekrar oyun için tabii ki:)

Tamam onu anladım hatta önceki mesajlarda da okudum. Fakat 1.0.3 versiyonlu halinde de bu sıkıntı devam ediyor o torrent'in. Onu söylemek istedim:) Yani belki gözden kaçmıştır ya da farkedilmemiştir diye.

Bu arada DODI olanı indirdim tekrar ve 1.0.3 update patch'ini indiirp kopyaladım klasöre. Şu an sorunsuz oynayabiliyorum. Oyun 1.0.3'e yükselmiş midir diye nereden kontrol edebileceğimi bulamadım ama sorun değil. Sonuçta çalışıyor şu anda. Bir nevi feed-back veriyim istedim sizlere

Teşekkürler tekrar oyun için tabii ki:)
Oyun açılıyorsa oyna daha fazla karıştırma ,çekilmeyecek bir sorun yoksa updateleri hiç bir işine yaramayacak demektir. Evet sürüm görünen bir yer yok tek bildiğimiz şey açıldıysa olmuştur :D.

BendGame \ Saved klasörünün içinde SaveGames yoksa ve 2 tane kodlu klasör varsa arkadaşlar (alttaki resimdeki gibi) iki klasöre de bakın, hangisinde save dosyaları yoksa diğerinin içindekini o klasöre atın.

Update 1.03 güzel olmuş. İlk 2 güncellemenin aksine optimizasyonda iyi bir gelişme var.
Ben, bendgame'e girince SAVED klasörü yok uptade yapmamış mı oluyorum;?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt