Torrent-Oyun | DAYS GONE (v1.03) (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Days gone kapak 96.png

DAYS GONE [FLT]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: PC Sürümü (v1.03)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -51,9 GB (torrent'te yazan GB esastır)

:pccikistarihi: -18.05.2021

:psnot: 64 bit ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

türkçe.png
TÜRKÇE Alt Yazı Destekli

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
Steam.png

https://store.steampowered.com/app/1259420/Days_Gone/
https://www.epicgames.com/store/tr/p/days-gone

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

DAYS GONE .png

days gone title 1.png
Days Gone, küresel bir salgın felaketinden iki yıl sonra vahşi topraklarda geçen bir açık dünya aksiyon-macera oyunudur.

Eski motosiklet çetesi üyesi olan ve ölümün çepeçevre sardığı topraklarda yaşama tutunacak bir sebep arayan ganimet avcısı Deacon St. John'ın yerine geç. Değerli eşya ve silah üretecek ekipmanlar bulmak için terk edilmiş yerleşkeleri yağmala veya şansını, adil ticaret veya daha kanlı yollarla hayatını sürdürmeye çalışan diğer afetzedelerde dene.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
••> Çarpıcı bir ortam: Pasifik Kuzeybatısı'nda ormanlardan çayırlara, karlı düzlüklerden çöldeki lav sahalarına kadar her şey güzel olduğu kadar ölümcül de. Milyonlarca yıllık volkanik hareketlerin izini taşıyan pek çok çeşit dağ, mağara ve kırsal kasabayı keşfet.
••> Vahşi karşılaşmalar: Saldırgan çetelerin ve Kaçık sürülerinin kol gezdiği bu topraklarda, hayatta kalmak için özel tuzak, silah ve geliştirilebilir yeteneklerini kullanman gerekecek. Devasa bir bölgedeki en değerli yardımcın olan Başıboş motorunu da unutma.
••> Devamlı değişen bir çevre: Deacon'ın sadık motosikletine atlayarak hava koşullarıyla büyük ölçüde değişen dinamik bir dünyayı, gece-gündüz döngüsünü ve çevresiyle içinde yer alan insanlara uyum sağlayan ve devamlı evrim geçiren Kaçıkları keşfet.
••> Sürükleyici bir hikâye: Deacon St. John derin ve kişisel bir kaybın ardından umut kırıntıları ararken çıkmazlar, ihanet ve pişmanlık dolu güçlü bir hikâyede kaybol. Gündelik olarak verilen hayatta kalma mücadelesinde bizi insan yapan şey ne?

İÇİNDEKİLER
Yeni Oyun +
Hayatta Kalma Modu
Mücadele Modu
Motosiklet Kaplamaları

PC özellikleri arasında ultra geniş monitör desteği, kilitsiz kare hızı ve geliştirilmiş grafikler (artırılmış detay seviyesi, görüş alanı, bitki örtüsü çizim mesafeleri) yer alıyor.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Sıkça Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik
:sistem_gereksinimleri:
1621295917729.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (34 saat)

fitgirl.png
Screenshot_1.png

güncelleme.png

BAŞLANGIÇTAKİ INTRO'YU GEÇME
Başlat'tan Çalıştır'ı açıp aşağıda dosya yolunu kopyalayıp yapıştırın.
%LOCALAPPDATA%\BendGame\Saved\Config\WindowsNoEditor\

Açılan alanda txt dosyalarından game yazanı açın ve aşağıdaki kodları yapıştırıp kaydedin.
Kod:
[/script/movieplayer.movieplayersettings]
bWaitForMoviesToComplete=False
bMoviesAreSkippable=True
StartupMovies=
Artık oyunun exe'sine tıkladığınızda ufak bir yükleme ekranından sonra direk ana menü gelecektir.

updateler2.png

v1.01
(ilk 3 torrent'e yapılabilir, diğerleri güncel)
Kurmadan önce save'inizi yedekleyin.
ElAmigos sürümüne uygulanabilir.Diğerlerine üyeler tarafından denendi.
>> https://www31.zippyshare.com/v/eUMMEj7q/file.html

[YENİ] UPDATE v1.02 İÇİN TIKLAYINIZ!
UPDATE v1.03 İÇİN TIKLAYINIZ!

Önemli Not!.png

FLT crack'i yerine aşağıdaki Firefox crack'ini kullanınız.
[✔] https://www70.zippyshare.com/v/OZrSMwvs/file.html

Alternatif Steamless Crack:
[✔] https://www61.zippyshare.com/v/a25QNONQ/file.html
[YENİ]
3 OK.gif

HEPSİ TÜRKÇE DİL DESTEKLİ!
(İndirdiğiniz oyunda yoksa isteyiniz)

SONDAKİ SON 2 TORRENT ''v1.03'' SÜRÜMDÜR!

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
S.a ben 25.5 gb olanı indiriyorum neden diğerleri 50 gb üsttü bi farkı varmı çabuk söylerseniz

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Rica ederim, iyi oyunlar. :))

bu ne hız :D chovka olanı indiriyorum.yüklemesi çok uzun sürmez dimi deneyen varmı
Hiç indirmedim ama FitGirl kadar uzun sürmez diye tahmin ediyorum.Zaten kapakta yer kalmayacağı için FitGirl eklemem büyük ihtimal.

Kurulumsuz versiyonun sisteme herhangi bir zararı var mıdır?
Zararı olsa neden paylaşayım? Ve neden insanların bunu indirebileceğini düşüneyim??

S.a ben 25.5 gb olanı indiriyorum neden diğerleri 50 gb üsttü bi farkı varmı çabuk söylerseniz
Konuda yazıyor, konuyu boşuna hazılamadım, okumanız lazım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Zararı olsa neden paylaşayım? Ve neden insanların bunu indirebileceğini düşüneyim??

tamam özür dilerim :(
Özür dilenecek bir şey yok, sen mantıksız da olsa bir soru sordun, ben de karşılığını verdim.Kötü bir şey söylediğimi düşünmüyorum fakat bilmeden kırdıysam kusura bakma.

Eline sağlık hocam oyunun optimizasyonu iyi olmuş. Konu içinde teşekkürler.
Rica ederim hocam.

Bu arada RivaTuner ve MSI Afterburner nedeniyle oyunda sık sık çökmeler yaşandığı söyleniyor. Yani fps değerleri vs için bu yazılımları kullanıyorsanız, kapayın dostlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Rica ederim hocam.

Bu arada RivaTuner ve MSI Afterburner nedeniyle oyunda sık sık çökmeler yaşandığı söyleniyor. Yani fps değerleri vs için bu yazılımları kullanıyorsanız, kapayın dostlar.
Tüh ya, ben her oyun için fanları minimum %80'e getirip öyle kullanıyordum ekran kartını, şimdi Afterbrunrer'sız 70-80'lere çıkar artık sıcaklığı.

Tüh ya, ben her oyun için fanları minimum %80'e getirip öyle kullanıyordum ekran kartını, şimdi Afterbrunrer'sız 70-80'lere çıkar artık sıcaklığı.
Hocam denemeden bilemiyoruz sen yine aç ama baktın sıklıkla çökmeler yaşıyorsun, bil ki bu yazılımlardan..

Bu arada sistemde oyunun biraz daha rahat çalışabilmesi ve sistemi yormaması için şu görseli bırakıyorum.

madrez16

Torrent-Oyun.com
türkçe altyazı olmuyor sadece bendemi böle bu chovka sürümünü indirdim

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt