Daymare: 1998 - H.A.D.E.S. Dead End [HOODLUM] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Daymare: 1998 - H.A.D.E.S. Dead End [HOODLUM]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: HOODLUM

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 21.00 GB

:pccikistarihi: 22.11.2019

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

DAYMARE: 1998, 90'lı yılların ikonik oyunlarının ruh halini taze bir öykü ile yeniden yaratan üçüncü şahıs bir hayatta kalma korku oyunudur. Küçük bir kasabayı ölümcül bir bölgeye dönüştüren bir olay... Mutasyona uğrayıp dönüşenler aniden görevinizi sonlandırmadan önce, oynanabilir üç karakter ile gerçeği bulmak için çok az zamanınız var.

:surum:

Dead End, içerik güncellemesi ve düzeltmeler barındıran bir Ek Pakettir. Bu Ek Paketle birlikte düzeltilen ve eklenenler listesi:

- H.A.D.E.S Dead End Modu eklendi,
- Aşırı Doz ilerleme başarısı ile ilgili bir hata düzeltildi,
- Son Kayıt Kontrol Noktasındaki düşmanların oyuncuya çok yakın olma sorunu düzeltildi,
- Bir denetleyici kullanarak özel durumlarda ortaya çıkan giriş hatası düzeltildi,
- Av tüfeği özel mermisinin hasar çarpanı düzeltildi,
- Tüm dillerde geliştirilmiş çeviri,
- Geçilen her bölümde genel optimizasyon düzeltmesi.​

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7/8/10 64-bit
İşlemci: Intel®Core i5-4460, 2.70GHz veya AMD FX-6300
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R7 260x (2 GB VRAM)
Bellek: 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 23 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
İşlemci: Intel®Core i7-3770, AMD FX-9590 veya daha iyisi
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 480 (3GB VRAM)
Bellek: 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 23 GB

:pcoyunfragmani:

:

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Death

Elizabeth Olsen
Bunu indirince virüs buluyor ya sıkıntı orada gerçi buradan indirmedim 2 3 ayrı siteden indirdim hep virüs buldu kuramadım oyunu indiren arkadaşlar yazabilir mi acaba?

Bunu indirince virüs buluyor ya sıkıntı orada gerçi buradan indirmedim 2 3 ayrı siteden indirdim hep virüs buldu kuramadım oyunu indiren arkadaşlar yazabilir mi acaba?
virüs programını kapat....windows defender komple kapat internette videolu anlatım var....korsan oyunlar virüs olarak görülür cogunlukla çünkü adı üstünde korsan....resmi bir olay değil....hatta mümkünse virüs programı kullanma kaldır hepsini....Ben 2012 de aldım pc o gün bugundur ne windows defender acıktır bende nede virüs programı vardır pc de....8 yıldır tek bir kere zararlı virüse denk gelmedim.Abidik gubidik sitelerden birşey indirmemek yeterli

aort43

Torrent-Oyun.com
kesinlikle oynamanı tavsiye ederim resident evil 2 remake sevdiysen buna bayılırsın aynı tür tarz ben bitirmiştim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt