Dawn of Man [Razor1911] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim

Dawn of Man [Razor1911]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: Razor1911

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 1.07 GB

:pccikistarihi: 01.03.2019

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

İlk modern insan yerleşiminin kontrolünü elinize alın, yaşlanma mücadelesinde yaşları boyunca onlara rehberlik edin.

Dawn of Man , Planetbase'in yaratıcılarından bir hayatta kalma / şehir kurucusudur .

Oyun Taş Devri'nde başlar ve sizi 10.000 yıldan fazla insanın tarihine kadar uzanan Demir Çağı'na götürür .

İnsanlarınızın, atalarımız gibi, çevrenin size getireceği zorluklarla yüzleşmeleri, hayatta kalmalarını, genişlemelerini ve gelişmelerini sağlamak zorunda kalacaksınız.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)

İşlemci: 2 GHz Dual Core

RAM: 4GB

Ekran Kartı: 1 GB VRAM (Shader Model 3)

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 2 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit

İşlemci: Intel Core i5 or equivalent

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: 2 GB AMD or NVIDIA Card

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 2 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

asi55

Oyun Oynamak Güzel
elinize saglık güzel oyun baya oynadım Total War THREE KINGDOMS sistem gereksinimleri aynı olmasına karşın çalıştı ( 60gb boş alan dışında)

cellat211

Gasai Yuno
uzun zamandır beklediğim oyun teşekkürler güncelleme vb de varsa eklenirse sevinirim bu şuan son sürüm mü ?

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
uzun zamandır beklediğim oyun teşekkürler güncelleme vb de varsa eklenirse sevinirim bu şuan son sürüm mü ?
Kaynaklarımızda bulunan sürüm budur evet lakin oyunun son sürümümü bilmiyorum. Oyunu oynamadığım ya da güncellemeleri takip etmediğim için yalan bilgi vermeyeyim size.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt