Darksiders Genesis (v1.04) [GOG]- FULL - Torrent indir - Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

THΞ DΛRK FΞΛR

it's over
Emektar

Darksiders Genesis (v1.04) [GOG]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: GOG (v1.04)

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 10,1 GB

:pccikistarihi: 05.12.2019

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Yaradılışın şafağından beri, varoluşun dengesini korumak KONSEY'in görevi. Konseyin emirlerini ise, onlara biat etmiş ve karşılığında muazzam güçler bahşedilmiş olan KIYAMET ATLISI Nephilimler (iblislerle meleklerin olağanüstü birleşiminden zuhur etmiş varlıklar) yerine getiriyor. Fakat Kıyamet Atlıları bu güç karşılığında ağır bir bedel ödemişler: güçlerini ilk olarak kendi türlerinin diğer üyelerini yok etmek için kullanma emri almışlar. Cennette yaşanan kanlı bir savaşın ardından emre itaat eden Kıyamet Atlıları diğer Nephilimleri yok etmişler.
Bu trajedinin etkisinden hala çıkamayan SAVAŞ ve ÇATIŞMA'ya yeni bir görev veriliyor: İblislerin gizemli kralı LUCIFER Cehennemdeki baş iblislere olağanüstü güçler vererek Denge'yi bozma planları içinde ve Savaş ile Çatışma'nın bunu engellemesi gerekiyor. Cehenneme inip bu baş iblisleri avlayacaklar, bilgi toplayacaklar ve nihayet Denge'yi bozmaya ve tüm yaradılışı ortadan kaldırmaya yeltenen bu karmaşık iblis komplosunu boşa çıkaracaklar."
DARKSIDERS: GENESIS iblis ordularından meleklere kadar her türlü dost ve düşmanın ortasında, ateş saçan silahlar ve savrulan kılıçlarla Cehenneme gidip geri geldiğin gerilim ve aksiyon yüklü bir macera oyunu. Genesis ile oyuncular orijinal oyunun hikayesine geçmeden, DARKSIDERS dünyasına yakından bakıyor ve ÇATIŞMA adındaki kıyamet atlısıyla tanışıyorlar.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit)
İşlemci: AMD FX-8320 (3.5 GHz) / Intel i5-4690K (3.5 GHz) or better
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960
Bellek: 4 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 15 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i7-3930K (3.2 GHz)/AMD Ryzen 5 1600 (3.2 GHz) or better
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060
Bellek: 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 15 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

m33

Seviye 1
Oyunda sıkıntı var yalnız chapter 7'e kadar oynanabiliyor daha sonra arena moduna geçilmesi isteniyor yalnız klavyede istedigi tuşu karşılayan bir tuş yok ve orda kalıyor hala çözüm bulabilmiş değilim.

HoodedRyuzaki

Torrent-Oyun.com
Oyunda sıkıntı var yalnız chapter 7'e kadar oynanabiliyor daha sonra arena moduna geçilmesi isteniyor yalnız klavyede istedigi tuşu karşılayan bir tuş yok ve orda kalıyor hala çözüm bulabilmiş değilim.
Arkadaşlar oyuna başlamadan klavye ayarlarınızı ENG yapın ( / ) Arenaya girmek için bu tuş gerekiyor Numpad deki çalışmıyor. Shift 7 deki tuş da çalışmıyor. Bizim Türkçe klavyedeki sağ shift tuşunun hemen yanındaki (.) tuşu çalışıyor. İngilizce klavyede o tuş ( / ) bu işe yarıyor. Sonra çaresiz kalmayın.

dark ghost

Torrent-Oyun.com
Benim bir sorunum var. İndirme dosyasını normal bir şekilde indirdim. Kurulum yaparken izin vermiyor.Admin rights? diye hata veriyor. Windows defenderdan kaynaklı bir sorun yaşıyorum. Bu sorunu nasıl aşabilirim bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar oyunu buradan indirip bitiren var mı? Oyun bozuksa Steam'den almamız mı gerekiyor? Yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar oyuna başlamadan klavye ayarlarınızı ENG yapın ( / ) Arenaya girmek için bu tuş gerekiyor Numpad deki çalışmıyor. Shift 7 deki tuş da çalışmıyor. Bizim Türkçe klavyedeki sağ shift tuşunun hemen yanındaki (.) tuşu çalışıyor. İngilizce klavyede o tuş ( / ) bu işe yarıyor. Sonra çaresiz kalmayın.
Klavye ayarını ENG yapmayı oyunun içinden mi yapacağız yoksa Windows'tan mı anlamadım hocam. Oyunu şu an indiriyorum da. Bir de buradan indirip sorunsuz bitiren var mı ?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

m33

Seviye 1

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt