Dark Souls III The Ringed City [CODEX] - FULL - Torrent Oyun indir -

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
eğer bulaştıysanız bu oyuna size tavsiye vereyim:
-zorlandığınız bosslara iyi soul veren bölümlerde level kasıp levenizi arttırın, levellerinizi en çok can ve endurance harcayın
-oyunun ilk bölümlerinde havel ringi (ağırlık düşüren yüzük) mutlaka tahta oturan bacaksızdan alın, ilk başlardaki bir kestiğiniz bossu soulunu ona vererek size havel ringi veriyordu ben o soulu levele harcadığımdan ağırlık konusunda çok çektim, o yüzüğü mutlaka alın, bir de stamina hızlandıran yüzük var yeşil yüzük onu da mutlaka takın
- bosslarla kapışırken %100 fiziksel hasar koruyuculu kalkan kullanmanız yararınızadır, eğer iyi bir taklacıysanız kalkana da gerek olmaz daha rahat kesebilirsiniz
-her bossun aynı hareketleri ve kesebileceğiniz tekniği var, kesecem diye girişip sürekli vakit haracayacağınıza savunma yapıp önce tekniğini ezberlemeye, zayıf noktaları nereleri onları öğrenmeye çalışabilirsiniz

her şeye rağmen darks souls güzel bir oyun

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez
eğer bulaştıysanız bu oyuna size tavsiye vereyim:
-zorlandığınız bosslara iyi soul veren bölümlerde level kasıp levenizi arttırın, levellerinizi en çok can ve endurance harcayın
-oyunun ilk bölümlerinde havel ringi (ağırlık düşüren yüzük) mutlaka tahta oturan bacaksızdan alın, ilk başlardaki bir kestiğiniz bossu soulunu ona vererek size havel ringi veriyordu ben o soulu levele harcadığımdan ağırlık konusunda çok çektim, o yüzüğü mutlaka alın, bir de stamina hızlandıran yüzük var yeşil yüzük onu da mutlaka takın
- bosslarla kapışırken %100 fiziksel hasar koruyuculu kalkan kullanmanız yararınızadır, eğer iyi bir taklacıysanız kalkana da gerek olmaz daha rahat kesebilirsiniz
-her bossun aynı hareketleri ve kesebileceğiniz tekniği var, kesecem diye girişip sürekli vakit haracayacağınıza savunma yapıp önce tekniğini ezberlemeye, zayıf noktaları nereleri onları öğrenmeye çalışabilirsiniz

her şeye rağmen darks souls güzel bir oyun
Dediğine ek aslında tüm dark souls serisi 1 levelde (hiç level atlamadan) bitirilebilir. Levele verdiğiniz önemin 2 katını silahlarınızı, zırhınızı veya estus flasklarınızı geliştirmeye verin.

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
bu ringed city baya zor bosslar var ya birini geçiyon diğerine takılıyon bu kadar zor niye yaptınız oyunu eyyyyyyy (hangi firmaysa artık) çıldırtmak için tuzak gibi ya, keşke hiç bulaşmasaydık bu oyuna şimdi sona gelmişken bırakmak da onu kırıcı gibi bir şey yakışmaz benim gibi ustada

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
dark souls oynamayın dark souls oynamayın oyun çok zor dedim dark souls serisini bitirdim şimdi dark souls gibi oyun oynamak istiyorum hala, diğer oyunlar zevk vermemeye başladı :confused:

Ynt: Dark Souls III The Ringed City [CODEX] - FULL - Torrent Oyun indir -

Oyuna Türkçe yamayı kurdum ama şu hatayı veriyor:

"Oyununuzun Launcher ile uyumlu olmayan illegal bir sürüme ait olduğu tespit edildi. Lütfen dosyalarınızı steam aracılığıyla doğrulatarak yeniden deneyin."

Lütfen yardım edin Türkçe yamanın çalıştığını söyleyenler olmuş, ne yapmam lazım?
aynı hatayı ben de alıyorum bi çözümü var mı bunun ?

ISKA

Seviye 13
dark souls oynamayın dark souls oynamayın oyun çok zor dedim dark souls serisini bitirdim şimdi dark souls gibi oyun oynamak istiyorum hala, diğer oyunlar zevk vermemeye başladı :confused:
Dark Souls'un yapısı böyle. :)
Şu oyunlara da bi' göz atın mutlaka.
Ninja gaiden serisi
Lost Planet serisi
Bloodborne
Demon's Souls
Monster Hunter World
Lords of the Fallen
Ninja Blade
Sekiro shadows die twice
Nioh
Hollow Knight
Salt and Sanctuary
The Surge
Ashen
Cuphead
Below

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Sekiro'yu da yarım saat oynayıp silmiştim. DS, Sekiro, The Surge gibi oyunlar zorluğundan dolayı bana hitap etmiyor. Ama üçü arasında DS çok daha zor ve saçma.

Fareye dönüşen boss olur mu ya?:D
Knka ilerleyen kısımlarda ne bosslar var aklın durur :D Ama DS serisi efsanedir. Oyun dünyasını değiştiren serilerden biridir yani. :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt