Dark souls 3 hakkında

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Normalde zor oyunları sevmem ama son zamanlarda dark souls 3ü çok fena oynayasım geliyor ama sorularım var .

Öncelikle Türkçe yama orjinalde ban almanıza sebep olabiliyormuş bu doğru mu bunu çözmek için ingilizce oynamak dışında nasıl bir çözüm yolu var

Backstep diye bir olay varmış onu pcde klawye ile yapmak kolay mı

1. Ve 2.oyunda tuş göstergeleri pcde kol olmasa bile Xbox şeklinde görünüyormüş bu 3.oyunda da var mı ? Mesela can yenilemek için Rt tuşuna basın gibi

Kolla mi oynamak daha iyi yoksa klawye ile mi

kolpaspor

Torrent-Oyun.com
Kardeşim tüm sorularına cevap veremeyeceğim ama bildiklerim konusunda bişeyler söyleyebilirim. Öncelikle ban olayı kesin değil kimse garanti veremez. Çünkü son sürüme göre hazırlanan türkçe yama korsan sürümlerde bildiğim kadarıyla çalışmıyor ve çalışsa bile bir sürü teferruatı var. Haliyle orijinale göre hazırlanmış bir yamadan bahsediyoruz. Ayrıca mod desteğine açık bir oyun olduğunu biliyorum bir sorun olmayacaktır. İkincisi klavyede tuşlar benim hatırladığım kadarıyla yine xbox gibi görünüyordu. Üçüncüsü de sen hangisine alışkınsan onunla rahat oynayacaksın emin ol. Kolla oynaması daha komforlu ama farenin vermiş olduğu kamera kontrol rahatlığı bazen hata oranını düşürüyor. Oyun bildiğin üzere hataları pek affetmiyor. Ben şahsen gamepade pek alışkın biri olmadığım için klavyeyle çok daha rahat oynadım.
Son olarak senin sorularına karşılık benim de bir sorum olacak. Bu oyunu oynayacak zamanın ve sabrın var mı? Bence oyunu oynamadan önce bu soruya cevap bulmalısın. :D

Normalde zor oyunları sevmem ama son zamanlarda dark souls 3ü çok fena oynayasım geliyor ama sorularım var .

Öncelikle Türkçe yama orjinalde ban almanıza sebep olabiliyormuş bu doğru mu bunu çözmek için ingilizce oynamak dışında nasıl bir çözüm yolu var

Backstep diye bir olay varmış onu pcde klawye ile yapmak kolay mı

1. Ve 2.oyunda tuş göstergeleri pcde kol olmasa bile Xbox şeklinde görünüyormüş bu 3.oyunda da var mı ? Mesela can yenilemek için Rt tuşuna basın gibi

Kolla mi oynamak daha iyi yoksa klawye ile mi
Orjinal oyunda Türkçe yama kullandım ama ban yemedim, garantisi yok fakat Türkçe yamayı kullananlara baktığımda, pek ban yiyen görmedim. Klavyede backstep "space" tuşu ile yapılıyor ama backstep kullanmayacaksın, dodge yapmayı öğrenmen daya iyi olur. Çünkü güçlü düşmanlar kalkanı 1-2 vuruşta eziyor. Evet 3. oyunda da klavye, mouse kullansan da xbox tuşları gözüküyor. Ben Dark Souls 3'ü ilk bitirdiğimde klavye, mouse ile bitirmiştim sonra gamepad ile oynadığımda kesinlikle daha rahattı. Sorularından ayrı olarak, bence oyunun ilk 4-5 bossu kolay, dikkatli oynarsan tekte geçersin hepsini. Son olarak tıkandığın yerlerde tam çözüm videolarına bakmanı tavsiye ederim.

FeaRimbor

Swallow your pride with your hate.
Öncelikle kolla oynamanı tavsiye ederim, evet xbox gibi gösteriyor ayarlardan bakıp bir şekilde hatırlaman gerekecek.1 in remastered versiyonunda klavye kullanırsan klavye gözüküyor ama. Backstep çok kullanmadım, ama oyunu iyi oynadığım da söylenemez :D

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Çok teşekkürler arkadaşlar hepinize şu klawyede bile Xbox tuşlarının görünmesi sıkıntı ya .ben çok karıştırım öyle.

ISKA

Seviye 13
Dark Souls 1 2 3 hepsini Türkçe yamayla ve online oynayarak bitirdim, hiçbirinde ban yemedim.
Kolay.
Tüm souls oyunlarını gamepadle oynamanı öneririm. Oyun gamepad için tasarlanmış, klavyeyle kütük gibi kalıyor, gamepad çok rahat. Bir arkadaşıma başlamasını tavsiye ettim. 3-4 haftada 1 2 3 hepsini bitirdi ve şu anda serinin hastası :)
Sanıldığının aksine oyun zor değil gerçekten, sadece rakiplerin hareketlerini takip etmen yetiyor. Acele de etmemek lazım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt