TO Haber | Cyberpunk 2077'den Oynanış Videoları, Fragman, ve Detaylar

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

GREY

[Get Schwifty]
Bu adamlar Witcher serisin herhangi bir oyununu kötü yapamaz bence. Sadece gelsin.
tabi ki ya düşünsene; 13. yüzyılın başları. Başında tuhaf şapkası olan garip bir adam Novigrad'ta geziyor. Yanında küçük bir çocuk. Henüz kim olduğunu bilmesek bile, onu yıllar sonra adından çok "Butcher of Blaviken" olarak tanıyacağız. Ama bu onun hikayesi değil, garip bir şapka takan 13. yüzyılın en iyi Witcher'ı olan Vesemir'in ta kendisi olacak. Flashbackler ile gençliğine gidip tek aşkı olan Mignoleyi anlatacak. Witcher serisine göndermeler olacak sonra bi 5 senede onu oynayacağız :D

tabi ki ya düşünsene; 13. yüzyılın başları. Başında tuhaf şapkası olan garip bir adam Novigrad'ta geziyor. Yanında küçük bir çocuk. Henüz kim olduğunu bilmesek bile, onu yıllar sonra adından çok "Butcher of Blaviken" olarak tanıyacağız. Ama bu onun hikayesi değil, garip bir şapka takan 13. yüzyılın en iyi Witcher'ı olan Vesemir'in ta kendisi olacak. Flashbackler ile gençliğine gidip tek aşkı olan Mignoleyi anlatacak. Witcher serisine göndermeler olacak sonra bi 5 senede onu oynayacağız :D
Öff çok iyi be adamlara mail at bunu yapsınlar :D

kanfur

Torrent-Oyun.com
Bana göre mecburiyet olan şeyi sen neden mecburiyet olmadığını düşündüğün halde kullanıyorsun peki?

Bu arada mecburiyet dememin sebebi bana göre bir mutluluk aracı olması.Ben oyun oynayarak eğlenip mutlu oluyorum.Eğlenip mutlu olmazsam, mutsuz olup bünyem zayıflar ve her türlü sağlık problemine maruz kalabilirim.Bu biraz sana veya diğer arkadaşlara abartı gelebilir ama nasıl ki bir insan mutluluk duygusuyla bir hastalığı atlatabiliyorsa mutsuz olarak hasta da olabilir.Sadece oyunlarla sınırlamayalım bu arada.Mesela film sitelerinde izlenen filmler veya crack'lenen programlar.Filmlere zaten sinema haricinde pek erişim kolay değil.Sinemaya gidemedin mi o filmi anca o sitelerde izleyebiliyorsun.Ücretsiz olup da eğlendiğim bir tek halı sahaya gidip futbol oynamam var, o da haftada bir olduğu için yetmiyor.
işte hata yapıyoruz aslında.ki ekmek su bile olsa parasını verip almak zorundayız zaten.boş tartışmaya gerek yok.banası sanası yok kardeşim bunun. adam yaptığını satıyor biz satın almadan faydalanıyoruz bu kadar basit benim bahanem haketmiyor bu kadar parayı veremem bu kadar para olmaz 400-500 tl verilmez diyerek burdayım.yani biz alamıyoruz diye doğru olacak değil.Doktor sigara içiyor diye sigara iyidir diyemeyiz

Son düzenleme:

GREY

[Get Schwifty]
işte hata yapıyoruz aslında.ki ekmek su bile olsa parasını verip almak zorundayız zaten.boş tartışmaya gerek yok.banası sanası yok kardeşim bunun. adam yaptığını satıyor biz satın almadan faydalanıyoruz bu kadar basit benim bahanem haketmiyor bu kadar parayı veremem bu kadar para olmaz 400-500 tl verilmez diyerek burdayım.yani biz alamıyoruz diye doğru olacak değil.Doktor sigara içiyor diye sigara iyidir diyemeyiz
kardeşim son kelimene kadar haklısın. Hırsızlığın "biride bin, bini de bir". Yaptığımız şeyin adı emek hırsızlığı ve kul hakkına da giriyoruz. İşin daha kötüsü bunu meşrulaştırmak için kendimize yalan söyleyip vicdanımızı rahatlatıyoruz.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
kardeşim son kelimene kadar haklısın. Hırsızlığın "biride bin, bini de bir". Yaptığımız şeyin adı emek hırsızlığı ve kul hakkına da giriyoruz. İşin daha kötüsü bunu meşrulaştırmak için kendimize yalan söyleyip vicdanımızı rahatlatıyoruz.
Günah değil mi dedim ben?!

Ben sadece kendimce mecbur olduğumu söylüyorum burda.Kimse aynı fikirde olmak zorunda değil.Torrent sitesi olmasına rağmen bilmem daha kaç kere bu konu burda farklı şekil ve zamanlarda tartışılmıştır.Bu da aslında vicdanen rahatsız olduğumuzu ama ne yazık ki buna mecbur olduğumuzu gösteriyor.Küfür ve hakarete varılmadığı sürece güzelce tartışabiliriz, ha bir sonucu olmayacağı konusunda hemfikir olduğum için bence de artık konuşmanın bir anlamı yok.

GREY

[Get Schwifty]
Günah değil mi dedim ben?!

Ben sadece kendimce mecbur olduğumu söylüyorum burda.Kimse aynı fikirde olmak zorunda değil.Torrent sitesi olmasına rağmen bilmem daha kaç kere bu konu burda farklı şekil ve zamanlarda tartışılmıştır.Bu da aslında vicdanen rahatsız olduğumuzu ama ne yazık ki buna mecbur olduğumuzu gösteriyor.Küfür ve hakarete varılmadığı sürece güzelce tartışabiliriz, ha bir sonucu olmayacağı konusunda hemfikir olduğum için bence de artık konuşmanın bir anlamı yok.
Benim sana hiç bir sözüm yok ki kardeşim. Sen neden üzerine alındın anlamadım. Ben sadece arkadaşa katıldığımı ve fikrini desteklediğimi belirttim sadece.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Benim sana hiç bir sözüm yok ki kardeşim. Sen neden üzerine alındın anlamadım. Ben sadece arkadaşa katıldığımı ve fikrini desteklediğimi söyledim sadece.
Kusura bakma yanlış anlamışım.Sen durumu yapıyoruz ediyoruz (meşrulaştırıyoruz vs) diyip genele vurunca doğal olarak üstüme alındım.Halbu ki yapmadığım bir şey, boş yere üstüme alınmışım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt