TO Haber | Cyberpunk 2077'den Oynanış Videoları, Fragman, ve Detaylar

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
haber_-_duyuru.jpg

CD Projekt RED, bugün düzenlenen Night City Wire sunumu sırasında, Cyberpunk 2077'den yeni bir fragman yayınladı. Fragman oyunun geçeceği şehir Night City'yi, karakterleri, hikayeyi ve aksiyonu gösteriyor.

- Ana karakterin cinsel organını özelleştirebileceksiniz. İki penis türü, bir vajina seçeneği, penis boyutunu ayarlayabilme ve cinsel organın çevresindeki kıllar için beş seçenek olacak.
- DLSS 2.0 (Derin Öğrenme Süper Örnekleme) destekleyecek.

Fütüristik rol yapma oyunu 19 Kasım'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için Türkçe altyazı seçeneğiyle birlikte çıkacak. Stadia versiyonunun daha sonraki bir tarihte çıkması planlanıyor. PlayStation 5 ve Xbox Series X versiyonları geriye uyumluluk aracılığıyla çıkış gününde ulaşılabilir olacak. Yen nesil konsollar için gelişmiş sürüm 2021'de çıkacak. Oyunu PlayStation 4 veya Xbox One'da satın alan kullanıcılar PlayStation 5 veya Xbox Series X'te hem geriye uyumluluk hem de gelişmiş versiyon için ek ücret ödemeyecek.

E3'te tanıtıldığı günden beri aynı heyecanla çıkışını beklediğim oyun. Harika, tamamıyla kusursuz bir distopik evren var. Bu sefer dereyi görmeden paçayı sıyırmak istiyorum. En güzeli, en şahane olayı oyunu geliştiren firmanın CD PROJEKT RED'in olması. Çünkü hala zeka ve itibarlarına para hırsı bulaşmadı. Bence insanlar CYBERPUNK 2077 nin yaratacağı etkiyi ve hazzı tahmin edemiyorlar son 5 yılın çıkan en iyi oyunu olacak ve uzun süre konuşulup oynanacak.

Cyberpunk dünyasını oyuna çok iyi aktarmışlar, sadece text olarak değil, görsellerle bunu yansıtmışlar. Oyun inanılmaz geniş duruyor, her şey var oyunda, onun haricinde gta 5 ile karşılaştıranlar var, gta 5 bekleyenler beklemesin, bu oyun casual kitleye hitap etmeyecek, inanılmaz detaylı olacak. Dün başka bir sitede yorum gördüm adam diyor ki " bu ne disko ortamı gibi her yer" işte bu kitle memnun olmayacak, adam daha "cyberpunk" nedir onu bile bilmiyor, kalkmış eleştiri yapıyor.

kanfur

Torrent-Oyun.com
E3'te tanıtıldığı günden beri aynı heyecanla çıkışını beklediğim oyun. Harika, tamamıyla kusursuz bir distopik evren var. Bu sefer dereyi görmeden paçayı sıyırmak istiyorum. En güzeli, en şahane olayı oyunu geliştiren firmanın CD PROJEKT RED'in olması. Çünkü hala zeka ve itibarlarına para hırsı bulaşmadı. Bence insanlar CYBERPUNK 2077 nin yaratacağı etkiyi ve hazzı tahmin edemiyorlar son 5 yılın çıkan en iyi oyunu olacak ve uzun süre konuşulup oynanacak.
bence şu dervirde 249 uygun fiyatlı böyle bir oyuna ben önsipariş verdim.

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Oyunu ön sipariş ile almış biri olarak söylüyorum geçen gün yapılan etkinlik hiç tatmin edici değildi belkide o kadar fazla beklenti içine girdik ki daha fazla beklenti oluşturamıyoruz bu yüzden de tatmin etmiyor olabilir

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Çabuk kırılmaz umarım almadım oyunu ama adamların iyi satmasını istiyorum. Witcher 4 için kaynak gelsin :D
Bana göre beklemek ve sabretmek parası olmayan için başka bir bedel yöntemidir.Geç kırılması hem daha fazla satmasını sağlar, hem kişiye sabretme veya zorla aldırma olanağı sağlar.İnşallah yeterince iyi satarlar da yeni Witcher veya IP'ler için güzel bir kapı açılır (iyi satacaklarından hiç şüphem yok).

kanfur

Torrent-Oyun.com
Bana göre beklemek ve sabretmek parası olmayan için başka bir bedel yöntemidir.Geç kırılması hem daha fazla satmasını sağlar, hem kişiye sabretme veya zorla aldırma olanağı sağlar.İnşallah yeterince iyi satarlar da yeni Witcher veya IP'ler için güzel bir kapı açılır (iyi satacaklarından hiç şüphem yok).
yok kardeşim bunun bedeli olmaz.biz bilerek haksız olduğunu bilerek torrent indiriyoruz.adamın malı bir yerde ve bedava vermiyor.çok pahalı olduğu için alamıyoruz ve bu site var.ha günah mı haram mı evet öyle.ama bahanesi yok

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
yok kardeşim bunun bedeli olmaz.biz bilerek haksız olduğunu bilerek torrent indiriyoruz.adamın malı bir yerde ve bedava vermiyor.çok pahalı olduğu için alamıyoruz ve bu site var.ha günah mı haram mı evet öyle.ama bahanesi yok
Bahane değil hocam, mecburiyet.Param olsa kendimi bu tür şeylerle avutmam.İyi tarafından bakmaya çalışıyorum.

Şu oyunu da yine "çok fazla diyalog var" falan diyerek eleştirecek tipler olacaktır elbet :D Ama gerçekten tam bir başyapıt bizi bekliyor sanırım

Kanunen yasak ama haram veya günah değil. İsterseniz araştırabilirsiniz.

Son düzenleme:

KΛIROS

Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Şu oyunu da yine "çok fazla diyalog" var falan diyerek eleştirecek tipler olacaktır elbet :D Ama gerçekten tam bir başyapıt bizi bekliyor sanırım

böyle diyen bir adamın cyberpunk oynaması yanlış olur zaten

kanfur

Torrent-Oyun.com
Bahane değil hocam, mecburiyet.Param olsa kendimi bu tür şeylerle avutmam.İyi tarafından bakmaya çalışıyorum.
bunun mecburiyeti olmaz ki bu eğlence .ekmek değil su değil

Şu oyunu da yine "çok fazla diyalog" var falan diyerek eleştirecek tipler olacaktır elbet :D Ama gerçekten tam bir başyapıt bizi bekliyor sanırım

ben bir şey yapıyorum para harcıyorum ve parayla satıyorum ama sen bir yolunu bulup farklı yolla ediniyorsun.farklı bir araştırma mı gerekiyor bunu anlamak için : ) bakın bende indiriyorum birçok oyunu.yanlış ama yapıyoruz işte.çünkü uygun değil çok pahalı

Son düzenleme:

Metaldaqqer

Torrent-Oyun.com
Oyunu geçen sene ön sipariş verdim. 170 tl ye aldım, gift olarak. Parasına deger. Oyunda 3 farklı giriş ile başlayabilecez, buda demek oluyorki bu oyunu 3 defa oynarım gibime geliyor.

ben bir şey yapıyorum para harcıyorum ve parayla satıyorum ama sen bir yolunu bulup farklı yolla ediniyorsun.farklı bir araştırma mı gerekiyor bunu anlamak için : ) bakın bende indiriyorum birçok oyunu.yanlış ama yapıyoruz işte.çünkü uygun değil çok pahalı
Şuradaki sitede de (tıklayabilirsin) kaynaklarıyla açıklanmış, inanıp inanmamak sana kalmış :) Ben sadece dini yükümlülüğü olmadığını söyledim, yoksa tabi ki en iyisi parasını verip almak.

kanfur

Torrent-Oyun.com
Şuradaki sitede de (tıklayabilirsin) kaynaklarıyla açıklanmış, inanıp inanmamak sana kalmış :) Ben sadece dini yükümlülüğü olmadığını söyledim, yoksa tabi ki en iyisi parasını verip almak.
yanlış hüküm çıkarmış.dediğim gibi ben bir şey üretiyor emek veriyor yapıyorum para harcıyorum.ve satıyorum.bir taneden bir şey olmaz gibi saçma komik bir açıklama var burada :)

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Bana göre mecburiyet olan şeyi sen neden mecburiyet olmadığını düşündüğün halde kullanıyorsun peki?

Bu arada mecburiyet dememin sebebi bana göre bir mutluluk aracı olması.Ben oyun oynayarak eğlenip mutlu oluyorum.Eğlenip mutlu olmazsam, mutsuz olup bünyem zayıflar ve her türlü sağlık problemine maruz kalabilirim.Bu biraz sana veya diğer arkadaşlara abartı gelebilir ama nasıl ki bir insan mutluluk duygusuyla bir hastalığı atlatabiliyorsa mutsuz olarak hasta da olabilir.Sadece oyunlarla sınırlamayalım bu arada.Mesela film sitelerinde izlenen filmler veya crack'lenen programlar.Filmlere zaten sinema haricinde pek erişim kolay değil.Sinemaya gidemedin mi o filmi anca o sitelerde izleyebiliyorsun.Ücretsiz olup da eğlendiğim bir tek halı sahaya gidip futbol oynamam var, o da haftada bir olduğu için yetmiyor.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt