Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.31) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
kardeşim registry dosyası oluşturdum ama. gene yapamadım. senin oluşturduğun registry dosyası mevcut mu ? bana mail atman mümkün mü. yada biyere upload edip linkini paylaşabilir misin.

update v1.23 kurulum dosyası çalışıyor. ama açıldıktan 5 sn sonra kapanıp şu hataları text dosyası içinde veriyor.
"
Game patch log
File not found (for patching): d\archive\pc\content\basegame_1_engine.archive
File not found (for patching): d\archive\pc\content\basegame_2_mainmenu.archive
File not found (for patching): d\archive\pc\content\basegame_3_nightcity.archive
File not found (for patching): d\archive\pc\content\basegame_3_nightcity_gi.archive
File not found (for patching): d\archive\pc\content\basegame_3_nightcity_terrain.archive
File not found (for patching): d\archive\pc\content\basegame_4_animation.archive
File not found (for patching): d\archive\pc\content\basegame_4_appearance.archive
File not found (for patching): d\archive\pc\content\basegame_4_gamedata.archive
File not found (for patching): d\bin\x64\CrashReporter\CrashReporter.exe
File not found (for patching): d\bin\x64\Cyberpunk2077.exe
File not found (for patching): d\bin\x64\GameServicesGOG.dll
File not found (for patching): d\bin\x64\REDEngineErrorReporter.exe
"
oyun ana klasörü D:\Cyberpunk2077
O dosyayı oyunun kurulu olduğu yerde açıyorsun o iş bitiyor. Ben gerisin de sorun yaşamadım. Patch i torrentten doğrulat derim ben.

Defender bazen direk siliyor, onu bilemezsin yani.
Eksik dosya inmiştir büyük ihtimalle, Utorrent'ten indirdiysen dosya bütünlüğünü doğrulamak için programdaki torrent'e sağ tıklayıp 'tekrar kontrol et' diyerek eksik dosya varsa tamamlamasını sağlayabilirsin.Utorrent'te arada bir oluyor böyle şeyler.Tavsiyem; her torrent indirdiğinizde biter bitmez dosyaları kontrol ettirmeniz.
Defender'i komple kapattım ve dosyaları doğruladım düzeldi. Teşekkürler.

iplikcikiz

Torrent-Oyun.com
O dosyayı oyunun kurulu olduğu yerde açıyorsun o iş bitiyor. Ben gerisin de sorun yaşamadım. Patch i torrentten doğrulat derim ben.
patch torrentten doğrulat derken. ? pixeldrain upload sitesinden indirmiştim. torrent değil. birde bende ki regisrty dosyasının sorunsuz olduğundan emin değilim. varsa sizdekini bi yerre upload edebilir misiniz

patch torrentten doğrulat derken. ? pixeldrain upload sitesinden indirmiştim. torrent değil. birde bende ki regisrty dosyasının sorunsuz olduğundan emin değilim. varsa sizdekini bi yerre upload edebilir misiniz
Buyur: https://dosya.co/t4vv4r05noln/cyberpunk_2077_universal_gog_reg.7z.html

Usage:
  • 1. Place both registry batch(.bat) and registry DB(.rdb) file to game folder.
    2. Run(as admin) cyberpunk_2077_universal_gog_reg.bat from game folder.
    3. Press 1 to add reg, 2 to delete reg, 3 to exit, 9 to override(see FAQ Q4).
https://dosya.co/23e3inhv2368/cyberpunk_2077_universal_gog_reg_rdb_v1.23.7z.html
bahsettiği 2. dosya

2 dosyayı da oyunun olduğu yere at ve 1. indiridğini çalıştır yönetici olarak , açılınca 1 tuşuna bas. Büyük ihtimal sen 2. Dosyayı bulamadığından yüklenmemiştir, önceden ben yapmıştım tek dosya vardı.

Son düzenleme:

iplikcikiz

Torrent-Oyun.com
Buyur: https://dosya.co/t4vv4r05noln/cyberpunk_2077_universal_gog_reg.7z.html

Usage:
  • 1. Place both registry batch(.bat) and registry DB(.rdb) file to game folder.
    2. Run(as admin) cyberpunk_2077_universal_gog_reg.bat from game folder.
    3. Press 1 to add reg, 2 to delete reg, 3 to exit, 9 to override(see FAQ Q4).
https://dosya.co/23e3inhv2368/cyberpunk_2077_universal_gog_reg_rdb_v1.23.7z.html
bahsettiği 2. dosya

2 dosyayı da oyunun olduğu yere at ve 1. indiridğini çalıştır yönetici olarak , açılınca 1 tuşuna bas. Büyük ihtimal sen 2. Dosyayı bulamadığından yüklenmemiştir, önceden ben yapmıştım tek dosya vardı.
çok teşekkür ederim. bu akşam iş çıkışı denerim sağolun.

Web sitesi
www.facebook.com
benim laptopumun özellikleri
win 10 64 bit
directx 12
8 gb ram
Intel(R) Core(TM) i7-5500U CPU @ 2.40GHz 2.40 GHz
duo ekran kartı intel 5500, nvidia geforce 820m 2 gb erkan kartı (1 yıldır guncelleme desteklemıyor artık ekran kartı guncelleyemıyorum)

CYPERPUNK 2077 açar mı açarsa en az 10 15 fps alır mıyım ?
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  • MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7 or 10
    • İşlemci: Intel Core i5-3570K or AMD FX-8310
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon RX 470
    • DirectX: Sürüm 12
    • Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

benim laptopumun özellikleri
win 10 64 bit
directx 12
8 gb ram
Intel(R) Core(TM) i7-5500U CPU @ 2.40GHz 2.40 GHz
duo ekran kartı intel 5500, nvidia geforce 820m 2 gb erkan kartı (1 yıldır guncelleme desteklemıyor artık ekran kartı guncelleyemıyorum)

CYPERPUNK 2077 açar mı açarsa en az 10 15 fps alır mıyım ?
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  • MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7 or 10
    • İşlemci: Intel Core i5-3570K or AMD FX-8310
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon RX 470
    • DirectX: Sürüm 12
    • Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
840m 10 fps alıyor zaten. 820m ile test yapan bulamadım. Oynayabilmen pek olası değil. Ram sorunun da var.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar baya update gelmiş oyunu tekrar denicem aralık ayından sonra heralde 2 tane son sürüm var (( [63,8 GB_v1.23'lü GOG-Setup'sız] Cyberpunk.2077 (v1.23) - GOG )) VE (( [66,9 GB_v1.23'lü STEAM-Setup'sız] Cyberpunk.2077 (v1.23) - STEAM )) sizce hangisin indireyim sorunsuz performans farkı var mıdır azda olsa ?

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar baya update gelmiş oyunu tekrar denicem aralık ayından sonra heralde 2 tane son sürüm var (( [63,8 GB_v1.23'lü GOG-Setup'sız] Cyberpunk.2077 (v1.23) - GOG )) VE (( [63,8 GB_v1.23'lü GOG-Setup'sız] Cyberpunk.2077 (v1.23) - GOG )) sizce hangisin indireyim sorunsuz performans farkı var mıdır azda olsa ?
Son sürüm olan 2 tane torrent var ancak yazdıkların arasında STEAM'i göremedim.GOG sürümünü 2 kere yazmışsın. :)

Aşağıdaki gösterdiğim STEAM torrent'ini indirmeni öneririm çünkü GOG sürümüne oranla update yüklemesi daha mümkün.Yine de kesin olarak update çıktığında sorunsuz yüklersin diyemiyorum.Aralarında performans farkı olacağını sanmıyorum.Yine de bilmek için ikisini de denemek gerekiyor tabi.

1627149258229.png

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Son sürüm olan 2 tane torrent var ancak yazdıkların arasında STEAM'i göremedim.GOG sürümünü 2 kere yazmışsın. :)

Aşağıdaki gösterdiğim STEAM torrent'ini indirmeni öneririm çünkü GOG sürümüne oranla update yüklemesi daha mümkün.Yine de kesin olarak update çıktığında sorunsuz yüklersin diyemiyorum.Aralarında performans farkı olacağını sanmıyorum.Yine de bilmek için ikisini de denemek gerekiyor tabi.

Ekli dosyayı görüntüle 247589
Aaa aynen diğerini kopyalarken hata olmuş ikisini de indirmiştim çünkü :D teşekkürler steam olanı indireyim o zaman :)

Bir sorum daha olacaktı direk setupsuz içinde crack var mı yoksa steam yazanın içindekileri crack olarak mı atacaz inen dosyaya ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Aaa aynen diğerini kopyalarken hata olmuş ikisini de indirmiştim çünkü :D teşekkürler steam olanı indireyim o zaman :)

Bir sorum daha olacaktı direk setupsuz içinde crack var mı yoksa steam yazanın içindekileri crack olarak mı atacaz inen dosyaya ?
Normalde Steam haricinde bir dosya da crack için ekliyorlar ama bu oyun için crack gerekmiyor büyük ihtimalle.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Güncel haliyle(1.23)oynayan arkadaşlar varsa oyun ne durumda şuan oynanabilir mi bilgi verebilir misiniz ?
Ben de merak ediyorum valla.SGW Contracts 2'den sonra büyük bir oyuna girişmek istiyorum ama henüz tam karar veremedim.Ya ME Andromeda'ya başlayacağım, ya AC: Odyssey'e ya da CP 2077 gibi alternatif bir oyuna.

Daha önce v1.2'yi denediğimde hala fps dropları mevcuttu oyunda.Bunu daha çok silahla nişan alırken fark ediyordum.Yine de denediğim ilk sürümlerden v1.06'ya oranla daha iyi bir halde olduğunu söyleyebilirim.Ama yeterli gelmemişti açıkçası.V1.23 çıktıktan sonra Youtube/Multiplayer kanalından izlediğim bir videoda Orhun'un bu güncellemenin de yeterli olmadığını ve hala geliştirilmesini gerektiğini söylüyordu.Yakın zamanda CD Project Red'in de büyük bir güncelleme yayınlayacağını söyleyen bir haber çıkmıştı.En iyisi onu beklemek galiba.

>> Cyberpunk 2077'ye 38 GB'lık Dev Bir Güncelleme Geliyor (haber tarihi: 8-13 Temmuz)

nik

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar oyundan arada sırada atıyor çözümünü bilen var mı?
oyundan atmalar meğerse ekran kartına overclock yapmamdan kaynaklıymış, rdr 2 de de bu sebepten atıyordu muhtemelen, afterburner default yapınca bir daha da oyundan atmadı, bu önemli bilgiyi ben de donanımhaber de buldum

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sisteminizi bilmiyorsunuz diyince de alınıyorsunuz sonra arkadaşlar (daha ağırı var da neyse).Bu sıcak havalarda da sisteminizi zorlayıp overclock falan yapmanızı tavsiye etmem, daldaki elmayı alayım derken eldekinden de olmayın sonra.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
hocam iki yıldır ben oyunları böyle overclockla oynuyordum hiç bi oyunda sıkıntı yoktu, rdr 2 ve cyberpunk son çıkan oyunlar bunlarda sorun çıktı. overclok yaparken de test ediyorduk zaten, herhangi bir donma yoktu o zamanlar
Hocam overclock genel itibariyle önerilmeyen ve riskli bir yöntem.Sistemini zorlayarak olmadığı bir seviyeye getiriyorsun.Şimdilik performans anlamında bir sorun yaşamasan bile ömrünü azalttığın için hem donanımsal olarak hem yazılımsal olarak sorun yaşaman kaçınılmaz olacaktır.Yazılımsal olarak RDR 2'de bunu fark ettiğin şanslısın bu arada.Belki ilerde anlamadığın derecede sorunlarla bile karşılaşabilirsin ki umarım karşılaşmazsın.Sisteminizi tanıyından kastım da ne gibi değişiklikler yaptığınızı, sisteminize neyin girdiğini, neyin çıktığını ve sisteminizin gücünün ne kadar olduğunu bilmeniz gerekiyor anlamında söyledim.Senin yaptığın değişiklik de radikal bir değişiklik olmuş biraz.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Selamlar,
Oyunu ilk kez indireceğim. 1.23'lü GOG versiyonu indirince extra başla bir şey indirmem gerekiyor mu?
Hayır ama GOG yerine Codex indirmeni tavsiye ederim, çünkü genelde üyeler o sürüme update yaparken sorun yaşadılar.''Codex'e update yapmak daha kolay ve sorun'' diyemem ama en azından GOG kadar sorun yaşayanı görmedim.Yine de seçim senin hocam.İyi oyunlar.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt