Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.23) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Arkadaşlar 1.23 ile çok şey değişiyor mu ben oyunu ilk çıktığında yükledim sonra update bekledim hep ama dişe değer update çıkmadığını söylemişlerdi. Dişe değerden kastım optimizasyonla ilgili bir iyileştirme bekliyorum 1.23 yüklenir mi acaba?
Herhangi bir gelişme var mı fps artışı optimizasyon? Oynanır mı?
V 1.23 ile düzelme var mı arkadaşlar ?
Videolara ve deneyenlerin yorumlarına baktım ve bir fark görmedim. 2 aydır üzerinde çalıştıkları güncelleme hotfixten farksız. Belki 1-2 hafta içinde büyük bir güncelleme gelebilir bu da o güncellemenin öncüsüdür. Ama yine de 2 ay sonra bunu sunmaları şaka gibi. Ayrıca konsola da baktım. FPS yükseltmek için şehirde soykırım yapmışlar, insan kalmamış. ''Dünyanın en yüksek nüfusuna sahip şehir'' güya.

Yüklesem oyunun save dosyaları silinirmi
Bende silinmemişti hocam yeni sürümlü versiyonunu indirip eskisini silmiştim ama oyuna kaldığım yerden devam etmiştim. Şimdi bunu yeni güncellemeli versiyonunu tekrar indirip onunla oyuna kaldığım yerden devam edeceğim.

Güncelleme ile gelen yenilikleri yazmışlar ama ne kadar etki etmiş bir bilgim yok. Yapılanları atayım.

1.23 güncellemesi ile ilgili yayınlanan detaylara baktığımızda daha çok animasyonlar, kullanıcı arayüzü, ara sahneler, fizik unsurları ve oyunda yaşanan çok sayıda çökme, donma gibi problemler üzerine gidildiğini görüyoruz. Ayrıca çeşitli sistemlerde bellek optimizasyonları ve bellek yönetimi iyileştirmeleri de bu yama ile birlikte devreye sokulmuş. Yaniçok büyük bir değişiklik olmasa da yapım ekibinin var olan bazı problemler üzerine yoğunlaşmaya devam ettiklerini görüyoruz.

Bu güncelleme ile birlikte ayrıca PC sürümündeki bazı tam ekran problemleri de giderilmiş. örneğin pencere modundayken alt+Enter ile tam ekrana geçildiğinde yaşana çökme problemi gibi hataların giderildiği de yama notları arasında yer alıyor. Oyunun by yeni yaması Steam, Epic Games Store ve GoG Galaxy üzerinden yayınlanmış durumda. Oyun yüklü ve sktra bir ayarlama yapılmadıysa otomatik olarak indirilmeye başlanmış demektir. Yama notları ile ilgili öne çıkan bazı detaylara aşağıdan, tüm yama notlarına ise oyunun resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 1.23 yama notları
Görevler ve açık dünya düzeltmeleri
Uzay tuhaflığı

• "Paketi aç" hedefinin konumu değiştirmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
Konser: Aile Konuları

• Görevi tamamladıktan sonra Juliet'in arabasının gözden kaybolabilmesi sorunu düzeltildi.
  • Juliet'in evindeki bir akış sorunu düzeltildi.
  • Oyuncu, Nitelik gereksinimlerinden herhangi birini karşılamadığında Juliet'in evine girmenin mümkün olmamasına neden olan bir sorun düzeltildi.
Soygun

• Jackie'nin camdan geçebileceği bir sorun düzeltildi.
  • Bazı korumaların oyuncuya saldırmasını engelleyen bir sorun düzeltildi.
  • "Arasaka subayını ara" hedefinin yerine getirildikten sonra etkin kalmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
  • Makinenin lobide ortaya çıkmaması sorunu düzeltildi.
  • Bazı Arasaka muhafızlarının kapıdan içeri girmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
  • Bazı muhafızların oyuncunun görüşünde ortaya çıkabileceği bir sorun düzeltildi.
  • Arasaka subayının vücuduna erişilememesi, oyuncunun parçayı yağmalayamamasına ve ilerlemeyi engellemesine neden olan bir sorun düzeltildi.
  • Santo Domingo yarışından sonra oyuncu Claire'den çok erken ayrılırsa ilerlemenin engellenebileceği bir sorun düzeltildi.
  • Basilisk'in bazı ağaçların arasından geçmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
  • Wakako ile konuşurken görevle ilgili diyalog seçeneklerinin olmaması sorunu düzeltildi.
  • Basilisk'e binerken duman ve toz artık titremeyecek.
Konser: Elveda, Night City

• Oyuncunun Delamain'i araması durumunda Bruce'u kurtardıktan sonra ilerlemenin engellenmesi sorunu düzeltildi.
Zafer Yolu

• V, varmadan önce iniş noktasında dururlarsa AV'de takılıp kalabilme sorunu düzeltildi.
  • Görevin sonunda Dakota'nın garajının kapısını açmanın mümkün olmaması sorunu düzeltildi.
  • Iris'in yürümek yerine ışınlanabilmesi sorunu düzeltildi.
Konser: Isınmak...

• Tamircinin arabasının sağa dönmek yerine doğrudan kavşaktan geçmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
  • 8ug8ear'da soğutucuyu kullanma isteminin fiş takılıyken hala seçilebilmesine neden olan ve animasyonu bozabilen bir sorun düzeltildi.
  • 8ug8ear almanın mümkün olmadığı bir sorun düzeltildi.
  • NPC'lerin yeraltında ortaya çıkıp ilerlemeyi engellemesine neden olan bir sorun düzeltildi.
Konser: Bir Kedinin Derisini Yüzdürmenin Birçok Yolu

• The Heist sırasında Regina'nın bu konserle ilgili bildirimlerinin görünmesine neden olan sorun çözüldü.
  • Minibüsü yok ederek görevde başarısız olduktan sonra, oyuncunun takılıp kalmasına neden olan bilgisayara bağlanmanın mümkün olduğu bir sorun düzeltildi.
  • "Revere Kurye Hizmetleri tesislerine git" hedefinde ilerlemenin takılmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
Oynanış düzeltmeleri
  • Bir NPC'yi öldürdükten ve arabalarını çaldıktan sonra vücutlarının arabada sıkışıp kalmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
  • Adam Smasher artık saldırı aşamaları arasındaki animasyonlar sırasında hasar almayacak.
  • Bir NPC'nin vücudunu bırakmanın çok fazla yıkıma neden olması sorunu düzeltildi.
  • Cataresist siber yazılımı artık düzgün çalışıyor
Görsel düzeltmeler
  • Çeşitli görevlerde Johnny'nin hayalet görünümü düzeltildi.
  • NPC'lerin kıyafetlerinde kırpma ile ilgili çeşitli sorunlar düzeltildi.
  • Badlands'deki kayaların görünümü düzeltildi.
  • Maelstromer'lardan birinin T-poz vermesi sorunu düzeltildi.

Son düzenleme:

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'

manba22

Torrent-Oyun.com
Ben hiç bir fark göremedim. Şehirde npc'ler güncellenmiyor, fps artışı yok. Çok az ufak tefek şeyler düzelmiş. Büyük büyük diye önümüze sunuyor CD Project. Hiç bir şey düzelttikleri yok.

öncelikle herkese merhaba ben bu oyunu uzun zamna önce gog 1.04 sürümünü indirmiştim setupsuz şekildeydi.Simdi son hali 1.23 kadar nasıl güncellicem bana yardımcı olurmusunuz teşekkürler

Willo

Torrent-Oyun.com
Herkesin kafalar yanmış. Bir sürü torrent bir sürü güncelleme bir sürü versiyon. Abi en son çıkan versiyon için yeni bir sayfa açsanız daha iyi olacak sanki.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Herkesin kafalar yanmış. Bir sürü torrent bir sürü güncelleme bir sürü versiyon. Abi en son çıkan versiyon için yeni bir sayfa açsanız daha iyi olacak sanki.
Bir sürü güncellemenin sebebi paylaşan olarak ben değilim dostum, güncellemeyle işin yoksa aşağıdaki gösterdiğim şekilde hangi torrent'lerin son sürüm olduğunu çok rahat anlayabilirsin.Yeni konu açmaya gerek olan bir durum yok yani.Sadece güncelleme konusunda bir karışıklık var.Onu da takip etmek gerekiyor.Veya sorarak öğrenmek gerekiyor, sonuçta burası bir forum, müsait oldukça cevap da veriyorum.Sağolsun bazı arkadaşların da bu konuda yardımı dokunuyor.

1624051494894.png

öncelikle herkese merhaba ben bu oyunu uzun zamna önce gog 1.04 sürümünü indirmiştim setupsuz şekildeydi.Simdi son hali 1.23 kadar nasıl güncellicem bana yardımcı olurmusunuz teşekkürler
GOG sürümünün 1.04'ten 1.2'ye kadar olan tüm güncellemerini içeren torrent'i indirip sırasıyla kurman ve sonrasında aşağıya doğru inip 1.21, 1.22 ve 1.23'ü yüklemen gerekiyor.Hepsi konuda mevcut.Aşağıdaki görselden de görebilirsin.Konuyu dikkatlice okumanız ve incelemeniz gerekiyor sadece.

1624051842504.png

Hocam konu gayet açık ve net. Her türlü açıklama vs. ekli. Bir karışıklık yok bence.
Üşenmekten kaynaklı.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyun rusça açıldı nereden değiştiriliyor bulamadım yardımcı olabilir misiniz bu arada emeğinize sağlık.
Teşekkür ederim.Oyunun dilini değiştirmek için Steam_emu.ini veya benzeri ''.ini'' uzantılı bir dosyadan değiştirebiliyor olman lazım.GOG sürümünü indirdiysen Gog'la ilgili bir ini dosyası ara.O dosyayı bulduktan sonra 'language' satırını bulup karşısındaki dili 'Turkish' olarak değiştirebilirsin.İni dosyasını aşağıdaki gibi arayabilirsin bu arada.

ini arama.png

melihbass

Seviye 999
cyberpunk da ekran kartı gecikmesi(MS)çok problemli 35 civarın da geziyor genelde ping olarak yeni yama da msi afterburner ile video atarsınız daha iyi olur.diger oyunlar da 22ms den fazla olmuyor ekran kartı ping oranı ama bu oyunda nedense tavan yapıyor.

harun0478

Torrent-Oyun.com
Daha önce de indirmiştim topu dikti uyarısı aldım oyunu açmak istediğimde.Bundada o uyarıyı alırmıyım acaba..i5 7500 pus 1050 ti gtx asus.240 gb ssd sistem

Murusti

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar konu karma karışık olmuş başlıkta 1.23 güncelleme yazıyo ama içinde yok yok Allah rızası için biri bana bu güncellemenin linkini verebilirmi 1.23 oyun yüklü güncellemeyi üzerine kuracagım lütfen

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar konu karma karışık olmuş başlıkta 1.23 güncelleme yazıyo ama içinde yok yok Allah rızası için biri bana bu güncellemenin linkini verebilirmi 1.23 oyun yüklü güncellemeyi üzerine kuracagım lütfen
Koskoca PATCH 1.23'ü de göremiyorsanız ...
Evet konuda yok, yok.Konulara ekstra bilgi ekleyerek hata ediyorum, haklısın!
Bu arada 1.23'lü oyuna patch 1.23'ü kurarken kolay gelsin.

1624192872993.png

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt