Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.22) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Rica etsem Full packlı codex sürümünü buraya ekleyebilirmisiniz.Konuda tıkladım ama hata veriyor torrent dosyası için.
Utorrent kullanıyorsan Windows Defender'ın engelliyordur büyük ihtimal.Benim de son zamanlarda Utorrent'le ilgili büyük-küçük sorunlarım oldu (ekli torrent'lerin silinmesi gibi vs.).Muhtemelen ekstra olarak reklamlı olmasından dolayı istenmeyebilecek yazılım olarak algılanıyor.

FunnFrell

Torrent-Oyun.com
Utorrent kullanıyorsan Windows Defender'ın engelliyordur büyük ihtimal.Benim de son zamanlarda Utorrent'le ilgili büyük-küçük sorunlarım oldu (ekli torrent'lerin silinmesi gibi vs.).Muhtemelen ekstra olarak reklamlı olmasından dolayı istenmeyebilecek yazılım olarak algılanıyor.
Yok yok programda sıkıntı değil torrent dosyasını indirirken hata veriyordu.Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

furki388

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar Oyunun son sürümü yazan 1.22v gog sürümünü indirdim oyun açıldı fakat karakter oluşturduktan sonra başlarken oyun çöküyor hata raporu :Hadi be CYPERPUNK2077 TOPU DİKTİ hatası alıyorum çözümü varmı yardımcı olursanız sevinirim.
eksik veya yanlış birşeyni yaptım yoksa

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
bu oyunu indirmeye niyetlendim şimdi bu 1.22 49gblik steam versiyonu sorunsuz olur mu
Sorunsuz derken crack olarak diyorsan, evet sorun çıkmayacaktır. Ama oyunun kendisi farklı alemde takılıyor onun için bir şey diyemem. İlk baştakinden elbette daha iyi ama tavsiyem beklemeniz olacaktır.

Gog Sürümü olan 63 gblık Torrentı Indırdım..Acaba Bunun Updatelerı Yapılmıs Ben Sadece Yukleyecek Mıyım ? Yoksa Bunada Update Kendım mı Yapacam ?

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Gog Sürümü olan 63 gblık Torrentı Indırdım..Acaba Bunun Updatelerı Yapılmıs Ben Sadece Yukleyecek Mıyım ? Yoksa Bunada Update Kendım mı Yapacam ?
Updateleri yapılmış halde ayrıca oyunu da kurmanıza gerek yok direkt kurulmuş halde inecek. İndikten sonra direkt exeden oyuna giriş yapabilirsin.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
oyunu 1 haftadır oynuyorum bitirdim. efsane bir oyun teşekkürler torrent oyun.

Mod yapmak istiyorum oyuna farklı şeyler eklemek ama beceremedim keşke mod yükleme şeyleri gelse buraya, kolaylıkla mod yapsak.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt