Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.22) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Cüncelleme gog sürümse bir çok kişi yapamayacak dostum yerinde olsam gog update paylaşmam. Gog update uygulamak kayıt gerektiriyor işin kötü yanı ise her update için gerekiyor. Yani PC de kayıt 1.2.0 değil ise sen bu update i kuramazsın oyunun 1.2.0 olsa bile. Çok fazla disk boşluğu istemesi de sıkıntı çıkarıyor.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Cüncelleme gog sürümse bir çok kişi yapamayacak dostum yerinde olsam gog update paylaşmam. Gog update uygulamak kayıt gerektiriyor işin kötü yanı ise her update için gerekiyor. Yani PC de kayıt 1.2.0 değil ise sen bu update i kuramazsın oyunun 1.2.0 olsa bile. Çok fazla disk boşluğu istemesi de sıkıntı çıkarıyor.
Kimse yanlış anlamasın ama orası beni ilgilendirmiyor.Çoğu defa ben ve diğer arkadaşlar (hatta sen) bu update'lerin kurulumda sorun çıkardığını söyledik.İsteyen en son update'e kadar bekler (1.22 olabilir bu update) ve o update'li halini indirir, isteyen update kurmakla uğraşır.herkes bu sorunu yaşayacak diye bir kaide de yok bu arada, şanslı olanın update'i bir şekilde kurması da mümkün.

Bu arada kafa karıştırmasın ve çok yer kaplamasın diye butonları birleştirdim, update kuracaklara şimdiden kolay gelsin. :)

güncelleme.png

Linkler için butona tıklayınız.
gog_1.21.png

Sorun değil ki bu gereklilik, setup çalışması için Windows a kayıtlı olması gerekiyor update in önce ki versiyonu. herkes bunu yaşayacak çünkü kimse bu kaydı yapmıyor. Bir sürü kuramadım şöyle hata veriyor vs yorumlar gelmesin diye böyle bir öneri sundum :D.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sorun değil ki bu gereklilik, setup çalışması için Windows a kayıtlı olması gerekiyor update in önce ki versiyonu. herkes bunu yaşayacak çünkü kimse bu kaydı yapmıyor. Bir sürü kuramadım şöyle hata veriyor vs yorumlar gelmesin diye böyle bir öneri sundum :D.
Update'i kurmadığım için şahsen ne gibi gereklilikleri olduğunu bilmiyorum.Onu da bir zahmet update'i kuracak arkadaşlar araştırıversin. :)
Önerin için de teşekkürler bu arada.

Update'i kurmadığım için şahsen ne gibi gereklilikleri olduğunu bilmiyorum.Onu da bir zahmet update'i kuracak arkadaşlar araştırıversin. :)
Önerin için de teşekkürler bu arada.
Sorun değil dostum ben denediğim için ( bir çok kez daha önceden çözümle birlikte bahsettim ) konu da başın ağrımasın diye bu sorundan bahsetmek istedim. Artık takmıyorsan bazı şeyleri o zaman sıkıntı yok. :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sorun değil dostum ben denediğim için ( bir çok kez daha önceden çözümle birlikte bahsettim ) konu da başın ağrımasın diye bu sorundan bahsetmek istedim. Artık takmıyorsan bazı şeyleri o zaman sıkıntı yok. :)
Valla dostum, bazılarının en basit şeyi bile anlamamasından hatta konu içerisinde detaylı bilgisi bulunmasına rağmen okumamasından o kadar bıktım ki son çare takmamaya karar verdim.Zaten birçok bilgiyi konuya ekliyorum, okuyan anlıyordur diye tahmin ediyorum.Sorana da cevap veriyorum tabi ki.

amazon123

Torrent-Oyun.com
Kimse yanlış anlamasın ama orası beni ilgilendirmiyor.Çoğu defa ben ve diğer arkadaşlar (hatta sen) bu update'lerin kurulumda sorun çıkardığını söyledik.İsteyen en son update'e kadar bekler (1.22 olabilir bu update) ve o update'li halini indirir, isteyen update kurmakla uğraşır.herkes bu sorunu yaşayacak diye bir kaide de yok bu arada, şanslı olanın update'i bir şekilde kurması da mümkün.

Bu arada kafa karıştırmasın ve çok yer kaplamasın diye butonları birleştirdim, update kuracaklara şimdiden kolay gelsin. :)

El-amigosta 1.22 güncellemesini yayınlamış 1.2 için riddick kullananların tekrar el amigosla devam etmesi gerekiyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Reis ben 35 GB'lık Fitgirl sürümünü indirmiştim de şimdi önceki güncellemeleri indirmeden bunlardan birini indirsem oluyor mu? Oluyorsa Fitgirl sürümü için hangisini kullanmalıyım?

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Bu oyun ne oldu ya son güncellemeler ile fps artışı oldu mu?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Reis ben 35 GB'lık Fitgirl sürümünü indirmiştim de şimdi önceki güncellemeleri indirmeden bunlardan birini indirsem oluyor mu? Oluyorsa Fitgirl sürümü için hangisini kullanmalıyım?
Dostum 35 GB dediğin sürümün versiyonu ne? 35 GB olarak versiyonunu bilmem mümkün değil maalesef.Örneğin v1.06'ysa son sürüm update'i, yani v1.22'yi kuramazsın.Aradaki diğer update'leri kurman lazım.Eğer son eklediğim v1.2'li Fitgirl'ü indirdiysen ona da önce v1.21'i daha sonra v1.22'yi yüklemelisin.Yükleyeceğin update CODEX'in update'i olacak.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt