Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.22) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hadi ya bilmiyordum. Ben burada sürekli youtube, forum vs linkleri paylaşıyorum da. Gerçekten yasaksa yönetici siler zaten.
Benim silmemi bekleme hocam, kendin de silebilirsin.Bu arada bilmiyorsan söyleyeyim Reklam amacı taşımadığı sürece herhangi bir şeyin linkini atabilirsin.Sadece torrent sitesi linki paylaşmak yasak.Tekrarlamazsan sevinirim.

güncelleme.png

v1.1'in GOG ve STEAM (CODEX) sürümlerine ait update'ler ve update'lenmiş halleri eklenmiştir.Torrent ismine bakarak ne indireceğinize kolayca karar verebilirsiniz.

updateler2.png

> [Update v1.1-CODEX_844 MB] Cyberpunk 2077.torrent
> [Update v1.1-GOG_1,77 GB] Cyberpunk.2077.torrent

UPDATE'LENMİŞ HALLERİ

>> [.v1.1'li STEAM_67,2 GB] Cyberpunk.2077.torrent
>> [v1.1'li GOG_112 GB] Cyberpunk.2077.torrent

Ekli dosyalar

Benim silmemi bekleme hocam, kendin de silebilirsin.Bu arada bilmiyorsan söyleyeyim Reklam amacı taşımadığı sürece herhangi bir şeyin linkini atabilirsin.Sadece torrent sitesi linki paylaşmak yasak.Tekrarlamazsan sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 243441
v1.1'in GOG ve STEAM (CODEX) sürümlerine ait update'ler ve update'lenmiş halleri eklenmiştir.Torrent ismine bakarak ne indireceğinize kolayca karar verebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 243442
> [Update v1.1-CODEX_844 MB] Cyberpunk 2077.torrent
> [Update v1.1-GOG_1,77 GB] Cyberpunk.2077.torrent

UPDATE'LENMİŞ HALLERİ

>> [.v1.1'li STEAM_67,2 GB] Cyberpunk.2077.torrent
>> [v1.1'li GOG_112 GB] Cyberpunk.2077.torrent
GOG sürümlerini 1.06dan 1.1'e güncellemek için cyberpunk_2077_gog_reg_v1.06.bat dosyası gerekiyor Önce bat dosyasını çalıştırmak gerekiyor sonra update yapmak gerekiyor.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
GOG sürümlerini 1.06dan 1.1'e güncellemek için cyberpunk_2077_gog_reg_v1.06.bat dosyası gerekiyor Önce bat dosyasını çalıştırmak gerekiyor sonra update yapmak gerekiyor.
Şahsen ben hep Codex olarak yüklediğim için GOG için ekstradan bir bat dosyasının gerektiğini bilmiyordum.Paylaştığın linkten isteyen o dosyayı indirebilir fakat sorumluluk kabul etmediğimi de belirtmiş olayım.Paylaşım için teşekkürler bu arada.

FCKDRM

Torrent-Oyun.com
Vallahi çıldıracağım son updateyi yaptım ingilizce oldu tüm yöntemleri denedim yine her açılışta ingilizce oyun

Vallahi çıldıracağım son updateyi yaptım ingilizce oldu tüm yöntemleri denedim yine her açılışta ingilizce oyun
hocam hangi sürümü kullanıyorsunuz gog mu codex mi?

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Gog sürüm için
goggame-1423049311.info diye dosya var 1 KB boyutunda. Sağ click-özellikler-salt okunur tikini kaldırın. Not defteri ile açın. aşağıdaki gibi değiştirip kaydedin.
“language”: “Turkish”,
“languages”: [
“tr-TR”
],

Codex sürüm için
Cyberpunk 2077\bin\x64 dizinin’de steam_emu dosyasını not defteri ile açın. Language=english yazan yeri Language=turkish yapın ve kaydedin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Oyunu masaüstünden değil yüklü olduğu yerden açtığında Türkçe olduğunu göreceksin hocam. Masaüstü exesi orijinal oyunda da sorunlu.

NOt: Bu arada oyunu yüklü olduğu yerden açtın ve bir süre oynadıysan, daima yüklü olduğu yerden aç. Masa üstünden açarsan save i görmeyebiliyor bilgin olsun.

Ahmet00079

PSN ID:AhmetYavuz079
İyi akşamlar fitgirl sürümünü indirdim oyun şu an da 1.0.4 kurulu codex in 1.0.6 geçiş güncellemesini indirdim 2gb olanı hepsinin içerdiği güncellemeyi kurarken hata alıyorum nedendir anlamadım yardımcı olacak var mı?

BayLord51

Torrent-Oyun.com
codex için 1.1 update 840 mb gog için 1.77 gb acaba fark nedir aradaki orjinal paralı oyunda kaç gb geldi update ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt