Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.2) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

MaviBereli54

Hak ve Turan yoluna adanmış ruhlara selam olsun...
Şuan 1.04 yamasındayım direk 1.12 yi indirsem sorun olur mu?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Şuan 1.04 yamasındayım direk 1.12 yi indirsem sorun olur mu?
Çalışmaz hocam, her güncelleme için bir önceki güncellemenin de yüklü olması gerekiyor.Yani 1.12 için 1.11 gerekli.Tavsiyem en son olacağı tahmin edilen 1.2'yi beklemeniz ki onun da 1.21 ve 1.22 diye devam etmesi ihtimaller dahilinde.Ama ana patch 1.2'dir, onu söyleyeyim.Bu arada yakın zamanda patch'in ertelendiği de duyurulmuş.Beklenti yükseltmek gibi olmasın ama haberde bu yamanın en kapsamlı yama olacağı söylenmiş.

Edit: Söylemeyi unuttum, Mart ayının ortasında çıkacakmış.

erdigkten

Torrent-Oyun.com
bu oyunu indirmeyi düşünüyorum da çok karışık geldi bir sürü link güncelleme vb ne yapmam gerekiyor hangisini hangi sıra ile indirip kurmalıyım bilgilendirirseniz sevinirim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
bu oyunu indirmeyi düşünüyorum da çok karışık geldi bir sürü link güncelleme vb ne yapmam gerekiyor hangisini hangi sıra ile indirip kurmalıyım bilgilendirirseniz sevinirim
Hepsini sildim hocam.Sondaki torrent'ler son sürüme ait torrent'ler (GOG ve STEAM).Rahatlıkla anlayabilirsiniz (v1.12).

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
çok teşekkür ederim indiricem peki bu gog ile steam arasındaki fark nedir
Arkadaşın dediği gibi hiçbir fark yok fakat STEAM indirmenizi tavsiye ederim çünkü yorumlardan çıkardığım sonuca göre update kurulumu GOG'a göre daha kolaymış.Yine de STEAM update kurulumunda sorun yaşamayacağınızı garanti edemem.

Arkadaşın dediği gibi hiçbir fark yok fakat STEAM indirmenizi tavsiye ederim çünkü yorumlardan çıkardığım sonuca göre update kurulumu GOG'a göre daha kolaymış.Yine de STEAM update kurulumunda sorun yaşamayacağınızı garanti edemem.
Dostum gog a steam de kurabiliyorsun sadece update olarak yani ayrı olarak gelen gog zor , crack işleriyle fazla ilgililenmeyen bir sorun sonrası İngilizce kaynaklara bakmayanlar için.

Optimizasyon sorunu devam ediyor mu ?
Optimizasyon sorunu bence yok sadece yalan söylenmiş bir sistem gereksinimi vaadi var. GTX 1070 den aşağı kartlar oyunu doğru düzgün oynatmıyor.

erdigkten

Torrent-Oyun.com
peki güncellemeler nasıl olucak indirdiğim sürüm hangi sürümle geliyor ve tek tek tüm güncellemeleri nerde bulabilirim

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
Konuda şimdilik en güncel sürümden başka bir sürüm yok zaten hocam, "TO Güncelleme"nin hemen altındaki "Ekli dosyalar" kısmındaki torrentlerden birini indirdiğiniz sürece, oyunun en güncel sürümünü indirmiş olursunuz.
Oyunun updatelerini çeşitli torrent kaynaklarında (isim veremiyoruz) bulabilirsiniz, ama "Bu buna uyumlu mu, acaba doğru kurulum yaptık mı" diye uğraşırken başınız ağrır. Konudaki iki torrenten biri şu anlık işinizi görür.
Yeni updateler kaynaklara düştükçe Transient Ghost hocam konuya ekler, tercih ettiğiniz sürüme uyumlu update indirdikçe de pek bir sıkıntı yaşamazsınız. @erdigkten

erdigkten

Torrent-Oyun.com
Konuda şimdilik en güncel sürümden başka bir sürüm yok zaten hocam, "TO Güncelleme"nin hemen altındaki "Ekli dosyalar" kısmındaki torrentlerden birini indirdiğiniz sürece, oyunun en güncel sürümünü indirmiş olursunuz.
Oyunun updatelerini çeşitli torrent kaynaklarında (isim veremiyoruz) bulabilirsiniz, ama "Bu buna uyumlu mu, acaba doğru kurulum yaptık mı" diye uğraşırken başınız ağrır. Konudaki iki torrenten biri şu anlık işinizi görür.
Yeni updateler kaynaklara düştükçe Transient Ghost hocam konuya ekler, tercih ettiğiniz sürüme uyumlu update indirdikçe de pek bir sıkıntı yaşamazsınız. @erdigkten
teşekkür ederim

Lazovskie

Torrent-Oyun.com
İlk cıktıgında buradan indirip bitirmiştim. Bakalım 1.2 güncellemesi ve yeni ekran kartımla oynanış ne kadar değişecek... =)))

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
mecburi flood...
güncelleme.png

İndirebiliyorsanız, buyrun indirin arkadaşlar (v1.2).
Not: Yeni olduğu için hızı düşük olacaktır, bilginize.

Edit: Hızı gayet iyi.

>> [55,2 GB_v1.2'li CODEX] Cyberpunk.2077.v1.2-CODEX.torrent

GOG versiyonu ve ve sadece update torrent'leri için lütfen ''ne zaman gelecek'' diye sormayınız (cevap verilmeyecek).Gelir gelmez eklenecektir.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
mecburi flood...
Ekli dosyayı görüntüle 244521
İndirebiliyorsanız, buyrun indirin arkadaşlar (v1.12).
Not: Yeni olduğu için hızı düşük olacaktır, bilginize.

Edit: Hızı gayet iyi.

>> [55,2 GB_v1.2'li CODEX] Cyberpunk.2077.v1.2-CODEX.torrent

GOG versiyonu ve ve sadece update torrent'leri için lütfen ''ne zaman gelecek'' diye sormayınız (cevap verilmeyecek).Gelir gelmez eklenecektir.
kanka direk bu torrent i indirsek olur demi ana oyun elimde yok .d

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt