Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.12) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

melek12345

Torrent-Oyun.com
beyler amd işlemciler performans artışı sağlayan hex işlemini yapmaya çalışıyorum ama yeni hex değerlerini yapıstırınca bu hatayı alıyorum değişiklik yaptırmıyor. gog 1.4 update li sürümü kulalnıyorum oyunda sorun yok ama performansı arttırmak istiyorum.
Yönetici çalıştırarak dene programı.
Ayrıca "HEX değeri"nden değiştireceksin diklkat et ona. Diğer "değer" lerden değil.

bu oyunun hikayesinden bi şey anlayan varsa gelsin alnından öpücem
Hocam ben anlamak değil oyunun mekaniklere artık dayanamadım. 2020 oyununa, uzun geliştirme sürecine bakınca tiksindim 4 saat oynamışımdır siliverdim valla. Acımadan. 1.04 versiyonunda oynuyordum. HEX olayı falan da pek işe yaramadı ben de. Optimizasyon bi yandan mekaniklerin kötülüğü oyunun detayı bi yandan kafa almadı :D

Yönetici çalıştırarak dene programı.
Ayrıca "HEX değeri"nden değiştireceksin diklkat et ona. Diğer "değer" lerden değil.

Hocam ben anlamak değil oyunun mekaniklere artık dayanamadım. 2020 oyununa, uzun geliştirme sürecine bakınca tiksindim 4 saat oynamışımdır siliverdim valla. Acımadan. 1.04 versiyonunda oynuyordum. HEX olayı falan da pek işe yaramadı ben de. Optimizasyon bi yandan mekaniklerin kötülüğü oyunun detayı bi yandan kafa almadı :D
Herkes sevecek diye bir şey yok ama hatalarını falan saymazsak çok güzel bir oyun. Zamanım ve iyi bir kartım olsa 24 saat başından kalkmazdım.

münşi

Torrent-Oyun.com
1.05 yaması 18gb ise pc ye 20 25gb gelir tahminim. Yine indirmeler bizi bekliyor. Bu gece verseler bari.

casper3428

Torrent-Oyun.com
bu sitede bu oyun dışında herhangi bir oyun bu kadar yoruma maruz kaldı mı acaba sayfa sayısı 73 de 100 gidermi

Selam arkadaşlar bende oyun sorunsuz çalıştı en yüksek boyuttakini indirdim. Fakat güç bir bilgisayara sahip olmama rağmen hala kasıyor kamera ve mouse ayarları aşırı hızlı başglangıçta baya uğraştım ayarlamak için. Ama güzel bir oyun yapılmış her yerde ince ayrıntıya kadar yer var. Teşekkürler Torrent-Oyun.

DarkAvengerTR

Torrent-Oyun.com
Selam arkadaşlar bende oyun sorunsuz çalıştı en yüksek boyuttakini indirdim. Fakat güç bir bilgisayara sahip olmama rağmen hala kasıyor kamera ve mouse ayarları aşırı hızlı başglangıçta baya uğraştım ayarlamak için. Ama güzel bir oyun yapılmış her yerde ince ayrıntıya kadar yer var. Teşekkürler Torrent-Oyun.
Hepimizin ortak sorunu hocam uptade bekliyor herkes

keryy

Seviye 1
Arkadaşlar bu oyunun save dosyası nerede telefonu arayınca arkada delamin çıkıyor delamini aramasam bile silip yükliycem ama save dosyasını bulamıyorum

Nanuk

Torrent-Oyun.com
memory budget amd olaylarını falan kaldırmışlar galiba boşuna uğraşmayın bence updateyi bekleyin

Simon87

Torrent-Oyun.com
codex sürümünde türkçe dil mevcut mu ? yada türkçe paketli indire bileceğimiz bir link var mı ?

Arkadaşlar oyunun Codex sürümünü indirdim 1.04 patch yükledim , Update ile beraber oyunun exe'si de yok oldu. Rica etsem biri Cyberpunk2077.exe yi upload edip atabilirmi?. Redlauncher' dan denedim açılmıyor oyun hiçbir şekilde.

kanfur

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar oyunu bitiren var mı? Seviye kaçta bitiyor biliyor musunuz? Ben şu an 10. Seviyedeyim.
yan görev yapmadım oyunu bitirdim.ayakkabısız çıplak ayakla bitirdim oyun bittikten sonra ayakkabı giymeyi çözdüm oyundaki birçok şey skin gibi yani etkisiz aslında seviyeye bakmadım bile çok düşüktür

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt